Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rdeča kapica…

Rdeča kapica…

Mislim, da lovi unga k diši omamno………..še sem je pridišalo, sem že pečena.

No , zdaj vidim , da sem zamudila eno nadaljevanje , tam , v nekem kafiču v Lj. , ne vedve ?!

lisički se samo približno sveti za kaj gre tule

Njet nisva bili !! No, o tem tipu, mi je prejšnjikrat govorila tri debele ure, pa sem kar mogla poslušat. Ha, ha.

No , saj zdajle se mi je odprlo !
Ti pa – RTFM !
Kje se pa ježek danes klati , pa če si opazila , tudi muca manjka, ne , ne ?!

lisička nekaj sumi

Sem ravno hotela o tem spregovoriti, da ste naivni , ko ne vidite, da jih ni. Ne samo sumljivo, prav čudno je tole, nobenega glasu ni od nobenga. Razmišljam o sankcijah !!!

Ja , saj tisto prejšnje nadaljevanje mi manjka !
A ti ga je tudi opisala ?
Dej , povej , no , povej , he , he ….

mater , je lisička firbčna

Ja, ravno zdaj padam po hodniku dol,
u nezavest, ker se približuje ………. duh!
Bemti, saj sem vedela, da bo danes tisti
D day!!! Dišavni dan!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmmmm …. da ne bo izpadlo potem na tak nacin :):))

Cheating

Claimed to be a True Story – if so, its very clever. For anyone who ever tried or thought about cheating .

At Sydney University, there were four students taking Organic Chemistry. They did so well on all the quizzes, midterms and labs, etc., that each had an A so far for the semester. These four friends were so confident with the finals approaching that the weekend before, they decided to go down to Canberra and party with some friends there. They had a great time.

However, after all the hard partying, they slept all day Sunday and didn’t make it back to Sydney until early Monday morning the morning of their final exam! Rather than taking the final then, they decided to find their professor AFTER the exam and explain to him why they missed it. They explained that they had gone to Canberra to do some research in the ANU archives for the weekend with the plan to come back in time to study, but, unfortunately, they had a flat tyre on the way back, didn’t have a spare, and couldn’t get help for a long time. As a result, they only just arrived now!

The professor thought it over and then agreed they could make up their final exam the following day. The guys were elated and relieved. They studied hard that night – all night – and went in the next day at the time the professor had told them. He placed them in separate rooms and handed each of them a test booklet, (which was out of 100 points) and told them to begin. The first problem was worth five points. It was something simple about free radical formation. “Cool,” they all thought in their rooms, “this is going to be easy.” Each finished the problem and then turned the page for the next question

See below

Question 2 (for 95 points): Which tyre was punctured ?

Nekdo mi je “ukradel Rdečo kapico ” !!!!!!!!!!!!!!!

Mili moj zajček, pa si daj “zeleno” gor, pa tako,
da bo imela dovolj prostora za ušeska, drugače
pa si jih z likalnikom na paro naredi, veš da gre,
vse se poveča s to zadevo … no ja, vse ravno ne!!!!!! Hi, hi, hi!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahahaha :):)) si predstavljas kakega “dedca” k bi mu kaka “vrla” gospodinja … cvrla jajca 😉 ….

jujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

cepa od smeha :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sem postal zelo žalosten zajček, ampak niti ne presenečen !!

………. haahahahaha, ja, določene predstave
sicer imam, ne vem pa, kaj so si zdaj mislili
sodelavci, ker sem tudi jaz cepala od smeha ……..
od predstav …………..

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

koga je treba nabunkat?

bo branila zajcka do zadnje kaplje medu … pa se cez !

Nanaša se na tatvino rdeče kapice . ):

Ti bom povedala .
He, ja nabunkat :))

zajček

skrusenoprizna, da se je zgubila med vejami 🙁

Brez kakršnekoli sekirancije, gremo naprej……..
ajde, kam gremo pesti kazat, zajček naš mili,
povej, koga naj prebutamo, da se mu bo bliskalo
še tri dni. Jaz te bom tudi branila do zadnjega
glasu smeha ……….!!! verjemi mi, ker sem tako
bojno razpoložena, da je za vse najboljše, da se
ne izve, kje je tvoja rdeča kapica. Jo bomo naredili raje novo, ker če ne, bo postal ta hip kdo invalid!!!! Tolk sem jezna, tolk sem besna, bog, zadrži moje pesti, da nau ta ubogi PC naj…… za vse!!!!
Mi gremo v napad, za rdečo kapico in za zajčka, mi gremo v napad, poglejte, kako vihrajo naše pesti!!! Mi gremo gremo, slavo si iskat in …… jasno, rdečo kapico!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vi mi pa znate jezo dol spravit in smeh n lička nazaj dat.
Tako pogumne prijatelje ima zajček in vas ima vse zelo rad!!!
Se že smejem ! Kdo se pa ne bi takim lepim postom .

He , he …. a se niso zmenli prej ?

Bemti lisca profesorskega , he , he ….
Če že lažeš , daj inteligentno , he , he …..

lisička , ki pamti i ući

Bemti, ta profesor bi pa lahko gostoval na mariborski poslovni…, je se bolj z vsemi zavbami namazan kot oni, ki so Kitajce okrog prinesel, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zdaj sem te pa ujel zajcek moj, samo malo me ni, pa bi mi ze sankcije uvedel…Joj, saj si hujsi kot Carla del Ponte…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hi, lisici in hvala za hrusko.. Ves, zal nima casa jajcke lovit, drugace opa je zadeva zelo simpaticna, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He , he , ježek je takoj burno odreagiral , da bi s sebe spral kakršenkoli neprimeren sum :)))

Kaj pa muca ?
Čakamo , čakamo …

tud mi smo lukavi ka lisci

vsak ima svojega Pontija :):)) tudi Sofija Loren ima Carla Pontija 😉

posilja en vroc knedl za jezka :):))

New Report

Close