Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rdeča zvezda, partizani, Tito, Jugoslavija, sem jaz kaj prespala???

Rdeča zvezda, partizani, Tito, Jugoslavija, sem jaz kaj prespala???

Res več kot sramota je, da nam neki SDS podrepniki govorijo, da nas ne bo nihče pogrešal! To nikdar nihče niti ni rekel niti mislil! Se pa ravno v SDS obnašate, kot da bo svet propadel, če se vas za vedno umakne na smetišče, kamor dejansko spadate!
Ste pripadniki in simpatizerji kolaborantov, ki je izdala Slovenijo v vojnih časih in kaj poštenega in pametnega človek od vas ne pričakuje. Zavedajte pa se, da vas pokvarjene kot ste prav nikjer na svetu ne marajo. Truplo vašega pastirja so po 50. letih izkopali in vam ga poslali iz ZDA domov, ker takšnih izdajalcev ne mara prav nobena država pa čeprav so zakopani globoko pod zemljo!
Cel svet se bo oddahnil in postal srečen, ko se boste speljali stran, zavedajte se tega!

Jaz imam tudi 52 let.

Enako kot ti sem doživljala lepe in grde čase v Jugoslaviji. Ne, ni bilo vse briljantno. Bili so tudi sloji prebivalstva. Če si bil v partiji, si bil dobro zapisan, če nisi bil v partiji , se ti ni dobro godilo.

Vendar čas gre naprej. Ne moremo našim otrokom tupiti še danes o tem, kar je pač minilo. Temu se zato reče zgodovina.

Lepo je, da se spominjamo na čase, ko smo bili mladi in nam je bilo lepo, ne sme pa nas to VLEČI NAZAJ.

Lepo, da ste se imeli mali pionirji vcasih lustno, da vam ni nic manjkalo, da ste imeli lepo zivljenje.

No, jaz pa nisem bila vec pionirka in marsikaj je, kar bi mi ta nasa domovina morala nuditi, pa mi ne. Recimo moznosti, da se mlad clovek postavi na lastne noge, da sam pride do lastnega stanovanja. Mogoce je pa to posledica miselnosti in sistema, ki je pisan na kozo generaciji nekdanjih pionirckov?

Pa lep pozdrav iz tujine, kjer nam nic ne manjka in se imamo s pomocjo lastnega truda lustno.

Lepo, da ste se imeli mali pionirji vcasih lustno, da vam ni nic manjkalo, da ste imeli lepo zivljenje.

No, jaz pa nisem bila vec pionirka in marsikaj je, kar bi mi ta nasa domovina morala nuditi, pa mi ne. Recimo moznosti, da se mlad clovek postavi na lastne noge, da sam pride do lastnega stanovanja. Mogoce je pa to posledica miselnosti in sistema, ki je pisan na kozo generaciji nekdanjih pionirckov?

Pa lep pozdrav iz tujine, kjer nam nic ne manjka in se imamo s pomocjo lastnega truda lustno.[/quote]

Veš, kako je; nekateri smo tako sposobni, da v vsakem sistemu poskrbimo za svoje potrebe. Tisti manj nadarjeni pa morate pač iskati bližnjice v tujini, kjer je vse lažje. Ampak važno je, da tudi vi najdete sebi primerno okolje.

Lepo, da ste se imeli mali pionirji vcasih lustno, da vam ni nic manjkalo, da ste imeli lepo zivljenje.

No, jaz pa nisem bila vec pionirka in marsikaj je, kar bi mi ta nasa domovina morala nuditi, pa mi ne. Recimo moznosti, da se mlad clovek postavi na lastne noge, da sam pride do lastnega stanovanja. Mogoce je pa to posledica miselnosti in sistema, ki je pisan na kozo generaciji nekdanjih pionirckov?

Pa lep pozdrav iz tujine, kjer nam nic ne manjka in se imamo s pomocjo lastnega truda lustno.[/quote]

Veš, kako je; nekateri smo tako sposobni, da v vsakem sistemu poskrbimo za svoje potrebe. Tisti manj nadarjeni pa morate pač iskati bližnjice v tujini, kjer je vse lažje. Ampak važno je, da tudi vi najdete sebi primerno okolje.[/quote]

Ja, seveda :)) In si pri tem s takimi izjavami zakrivate oci pred realnim stanjem v drzavi. Jaz bi temu prej kot sposobnost rekla negativna selekcija.

New Report

Close