Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Rdeči zločinci z lažmi in sovraštvom onečastili žrtve revolucije v Grahovem

Rdeči zločinci z lažmi in sovraštvom onečastili žrtve revolucije v Grahovem


A ne bi ti rajši posnemal “dela in naloge” tebi ljubih, ideološko usmerjenih po tvoji duši – nategovanje psov. To vam pritiče, ostalo pa pusti in pustite pri miru. Hov, hov![/quote]
A si ti eden od njih, glede na to, da lajaš in ti ves čas samo to po glavi hodi?[/quote]

To je najhujša sramota naših tardečih! Izrojenost do amena.
Katarinca in senica te pozdravljata!

Domobrani bolj se delate nedolžne manj vam verjamemo.,pa tudi cerkev ima pri vaši ustanovitvi zasluge-ni opravičila za sodelovanje z okupatorjem proti lastnemu narodu,ne pri nas ne drugod po svetu,vi pa cvilite naprej skupaj z pohodniki v Jajce!


A si ti eden od njih, glede na to, da lajaš in ti ves čas samo to po glavi hodi?[/quote]

To je najhujša sramota naših tardečih! Izrojenost do amena.
Katarinca in senica te pozdravljata![/quote]

Se mi je zdelo, da ste skupaj, ja.

To je najhujša sramota naših tardečih! Izrojenost do amena.
Katarinca in senica te pozdravljata![/quote]

Se mi je zdelo, da ste skupaj, ja.[/quote]

Kolk znate tardeči drgnt, če vam gre kej u nos!! Pa spol si spremenu. Včasih si bil mimoidoča.

Se mi je zdelo, da ste skupaj, ja.[/quote]

Kolk znate tardeči drgnt, če vam gre kej u nos!! Pa spol si spremenu. Včasih si bil mimoidoča.[/quote]
Bo treba očala nabavit, če ne ločiš mimoidoče ženske od mimoidočega moškega, ;))), pa vse rdeče vidiš. Previsok pritisk?

No, septembra 1943 so partizani na Turjaku pobili vaškostražarske ranjence. Ti, ki so jih zmetali z mosta nemci in domobrani, pa so bili več ali manj živi, čeprav ranjeni. Torej so jim dali vsaj kakšno možnost, medtem ko je partizani vaškim stražarjem niso dali nobene. Če smo že off topic.

Kar se pa tiče domobranskega spomenika v Grahovem…res je, da stoji na privat zemljišču, res pa je tudi, da je ene 30 metrov proč partizanski spomenik, ki s svojo stopnico protipravno sega na privat zemljišče in vsa ploščad pred spomenikom

New Report

Close