Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Kaj bi si mislili, če bi vam ženska, s katero hodite 1 mesec rekla, da si želi vzdržnosti do poroke?

Re: Kaj bi si mislili, če bi vam ženska, s katero hodite 1 mesec rekla, da si želi vzdržnosti do poroke?

Podpišem, 500 plus komentarjev, še jaz sem omagala, ko se nikoli ne predam (off topic, zakaj ti še nisi moderatorka ?)

Dodala bi samo tole, da diametralno Desiju, mnoge ženske obžalujejo svojo zadržano nrav v mladosti.

Nobenih neprisebnih zensk ni bilo. Le lahkoziva dekleta. Spomnim se, da je ena iz tistih časov imela celo zelo zanimiv vzdevek „da naumo lač‘n“.
[/quote]

Se pravi, ti ne poznaš drugega, kot frigidne in radodajke, ki so se razdajale vsem.

Ma lej, te ne obsojam, mi je pa približno jasno, da se normalne ženske tebi že celo življenje izogibajo. V mladosti si treniral na radodajkah, potem pa iskal zakompleksano devico marijo. Vse jasno, ne rbaiš več pojasnjevati.

Ja, če je pa hudo dobra tema. 500 komentarjev je za takšno temo malenkost… tem o uzitkih in v uzitek bi lahko bilo več.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kako lahko nekdo, ki je očitno pogosto užival v gang bangu, govori o lastni globoki empatičnosti? Razloži.
[/quote]

A ni zanimivo, kako telički budalijo iz ene skrajnosti v drugo. najprej opevajo gang bang na neki revici s slabo samopodobo, potem so pa že beli vitezi deviškosti.

Ne veš ti kaj je užitek. Ti si se pohvalil edino z nekim mladostnim gangbangom in s tem, da te je tvoja sedanja domnevna imela 2 leti na hladnem.

To je samo eno lomastenje iz ene otročarije v drugo.

Se pravi, ti ne poznaš drugega, kot frigidne in radodajke, ki so se razdajale vsem.

Ma lej, te ne obsojam, mi je pa približno jasno, da se normalne ženske tebi že celo življenje izogibajo. V mladosti si treniral na radodajkah, potem pa iskal zakompleksano devico marijo. Vse jasno, ne rbaiš več pojasnjevati.
[/quote]

Imaš prav. Nisem jaz za normalne. Lepooka se še vedno spomni mojega komentarja: „Ja… ti, k‘ si čudna.“ Če ne bi bila tako posebna, je verjetno ne bi jaz privlačil. In verjetno tudi ona mene ne… tako pa… sva bila v erotičnem odnosu doolgo pred koitusom. In ta odnos… tega ni mogoče ubesediti. Hudo dobro je…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Da ni problemaa,ce je resna sva lahko ze cez en teden porocena……

Ne veš ti kaj je užitek. Ti si se pohvalil edino z nekim mladostnim gangbangom in s tem, da te je tvoja sedanja domnevna imela 2 leti na hladnem.

To je samo eno lomastenje iz ene otročarije v drugo.
[/quote]

Kolega, jaz se s tem ne hvalim. Obratno… marsikaj bi bilo bolje, bi izpustil. Mi pa veliko domneva o hvali pove o tistih, ki se je posluzujete.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kolega, jaz se s tem ne hvalim. Obratno… marsikaj bi bilo bolje, bi izpustil. Mi pa veliko domneva o hvali pove o tistih, ki se je posluzujete.
[/quote]

Lej, ne da se mi več. Samo ne mi o nekem izrednem kavsu z žensko, ki te je 2 leti imela na suhem. V tem času je imela druge, ali pa je frigidna. Tvoja čudaštva so malo morbidna. Bukowskega pa rad berem, on je vsaj zanimiv.

Ničesar te nisem prosil. Ničesar mi ne dolguješ. Repliciraš včasih ti, včasih jaz. Če se ti ne da več, je meni čisto prav. Tvoja volja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lej, ne da se mi več. Samo ne mi o nekem izrednem kavsu z žensko, ki te je 2 leti imela na suhem. V tem času je imela druge, ali pa je frigidna. Tvoja čudaštva so malo morbidna. Bukowskega pa rad berem, on je vsaj zanimiv.
[/quote]
Bukowski je zanimiv sam ti bi rad fural njegov stil a z 74 kilami in meter sedeset si zgolj kosobrin…skratka si res en navaden peder ki jar naorej maha z mlahavim ticem in dela svinjarijo vse naokrog

Kako si lahko sploh z njo?

Kaj smo dosedaj ugotovili? Da je vsaka, ki seksa prej, kot po enem letu, k.urba? Pa da ima vsak, ki onanira, homoseksualna nagnjenja? Za vrhunec pa, da se moški dnk s pomočjo sperme infiltrira v vsako žensko, zato moški nikoli ne more biti ziher, da je otrok njegov oziroma če ni kateri od otrok njegovih bivših mogoče pa njegov. Jap, pomembna spoznanja, ki vsekakor zaslužijo mednarodno nagrado. :-))))


Ja nič, bo treba kupit delnice firm, ki s pomočjo DNK ugotavljajo očetovstvo. Mislim da bo to najboljša naložba 🙂

Mislim, da smo do sedaj ugotovili, kar se nam je že prej dozdevalo. Da je tukaj na MONu kup motencev, zrelih za psihiatrično obravnavo.

Da je luštn’!!! In da je vredno tudi kak dan počakat, če že tako nanese. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Da je luštn’!!! In da je vredno tudi kak dan počakat, če že tako nanese. 😉
[/quote]
Samo ne z zdravljenjem. To je treba začet čimprej. Nikar ne odlašaj!


Samo ne z zdravljenjem. To je treba začet čimprej. Nikar ne odlašaj!
[/quote]

Zdravljenja so moderna. Good for business. S katerimi imas dobre izkusnje, da lahko priporocis iz prve roke?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zdravljenja so moderna. Good for business. S katerimi imas dobre izkusnje, da lahko priporocis iz prve roke?
[/quote]
Ma, enga psihiatra boš pa ja najdu tam blizu tebe.

Doktorjev in doktoric za duso je tu dovolj, obeh spolov za oba spola.

[attachment=0]REPERBAHN.PNG[/attachment]

Kljucne besede: Reperbahn, St. Pauli. Ni zime, ce potrebujes pomoc.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dlje kot traja ta tema, bolj te nekam zanasa…izgubljen primer si

Dlje kot traja ta tema, bolj te nekam zanasa…izgubljen primer si
[/quote]

Samo pokazal je, kam je zahajal tisti cajt, ko je čakal na svojo.
Visoko moralen pa empatičen pa to.

nisva seksala do poroke. sledilo je presenečenje od 11CM

Raje, kot da ugotavljate, kaj vse bi znalo biti narobe z menoj, se posvetite temu, da uzijete pozelenje in uzitek spolnega odnosa v vasih zivljenjih. Bo zagotovo bolj na mestu.

Ce kdo zeli bolj poglobljenega odnosa z menoj, pa naj me povabi na Latte macchiato in bomo morda kako rekli. Morda celo potem izve kaj o tem, kaj je narobe z menoj. 😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Če ne poseksamo vsega, kar leze in gre, in zahajamo v javne hiše, ne pomeni, da ne čutimo poželenja in nismo deležni užitkov. Torej ti doma ne uživaš, rabiš še seks zunaj zakona? Sklepam, glede na to, da nam žugaš s prstom, ker pač nismo razuzdani tako kot ti.

New Report

Close