Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Re: Ninje v termah Vivat v Moravskih toplicah

Re: Ninje v termah Vivat v Moravskih toplicah

In prav ti se sklicuješ na pravo in demokracijo? Svašta.

No, hepani, malo le razmislite, ko smo pri nas napol nagi zaradi vročine in še švicamo, kako je tem damam v celotelesnih pajacih in rutah. Cedi se spod metrov in metrov tkanin, švic pa jim smrdi za boga milega bolj kot če bi same prašiče in čebulo jedle. Zato pa tako navaljivajo na sever Evrope in Skandinavijo. Kar sprehodite se za gručico od nog do glave po kakšni evropski prestolnici, še boljše štacunah, recimo v Ikei, Primarku, se jih tare. In to se potem pride umivat in odmakat v toplice?? Obvezno tuširanje česa? Pranje perila?? Ne me zaje.ba.vat, ni normalno!

Ja fak, no, kaj se dogaja. Jaz, da bi jih vidla v bazenu spizdim ven. Jih ne morem gledat, ne v trgovini, ne v macu,…… Mene so v teh termah opozorili, ker sem se zraven bazena preoblačila in sem bila ene 3 minute brez modrca, ko pa sem dala čez majico je pa takoj priletel in me nadrl, da sem nevzgojena, neolikana,…… in da če me še enkrat vidi bom dobila prepoved vstopa na bazene.
Kaj pa na recepciji pravijo? Ali ste se šli kaj pritožit tisti ki ste bili tam? Jaz bi zahtevala denar nazaj in odškodnino za pokvarjen dopust.

Zaprite jih v savno, naj tam zagiftano oblečene pocrkavajo. Pa dezinfekcijo naročit in naparfumirat za njimi.
Bolj spoštujem muho, kot ta smrad.
Marš grdobe debele in usmrajene.
Na grmado s takimi, z neprilagojenim programom.

Smradite mi zrak in lepoto dežele. Ven iz te države.

Ne brisat!
[/quote]

Vstop za rjuharke v to državo, pa ne glede koliko dni se kdo zadrži:
Pogoj: preplavat slo obalo, brez se ustavit in 10x blejsko jezero.
Drugače njet tu bit, kapit rjuharka?

Njet tu bit, njet tu bit!

Vstop za rjuharke v to državo, pa ne glede koliko dni se kdo zadrži:
Pogoj: preplavat slo obalo, brez se ustavit in 10x blejsko jezero.
Drugače njet tu bit, kapit rjuharka?

Njet tu bit, njet tu bit!
[/quote]
Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Noja, niso tako bogati kot ti trobezljaš tukaj.. O tem poročajo mediji in bla bla.. Tistih res bogatih je peščica, večinoma pa gre za precej povprečne goste… Nekateri samo, da vidite Arabca, že vse povezujete z nafto in denarjem.. Torej so vsi Ruski turisti v Sloveniji povezavi z plinom, KGB-jem, oligarhi in denarjem?? Še slediš?

Me pa zanima, če gre lahko zahodnjaška ženska, ki ima pod palcem milijone v Saudovi Arabiji zgolj v bikinkah na javni bazen.. Seveda ne in bi žensko kljub njenim milijonom potegnili iz bazena, za kazen pa bi jo sredi ulice 200x bičali, ker jih je z bikinkami užalila, omadeževala itd…

Seveda mi smo zaplankanci, tisti ki dejstva potlačite v svoje riti pa super liberalci.. Čestitam!


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Najprej pod tuš, se namilit, sprat svinjarijo, potem hop v KOPALKE in preplavat morje, jezero.
Potem lahko tu bit. Drugače njet, njet. :))))


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Lansko leto sem bil receptor v enem izmed slovenskih hotelov in smo imeli en “simpatičen” primer, ko Arabska družina ob koncu bivanja ni mogla plačati hotelskih storitev. Preprosto ni bilo kritja na kartici, gotovine pa niso imeli…

Hecno pa je, da so jih med samim bivanjem vsi kovali med zvezde kako so bogati.. 🙂 Ja res so bogati ni kaj :)))

Kako so rešili z vodstvom hotela pa ne vem..


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Po tvoje je torej vse sprejemljivo za denar? Stranka lahko dela kar hoče, samo da dobiš plačano. Veš, kako se takim reče? 🙂


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Torej lahko bogati Škoti plavajo kar v kiltu, Japonci pa v kimonu?


Pa kako so lahko Slovenci tako zaplankanj!
To so bogati Arabci, ki na dan zapravijo več kot je tvoja plača. Zaradi takih kapne nekaj več v proračun. Upam, da veš, kaj to pomeni? Da bi se pa slekli, je neumnost pričakovati, ker jim lahko gre glava, če kršijo njihove standarde. Poleg tega nimajo zveze z migranti.
Svet ni samo Slovenija, veš
[/quote]

Iz tega lahko sklepamo, da naši bogati poslovneži lahko plavajo kar v narodni noši?

Problem so lastniki term, ker so bolj na islam udarjeni, noben normalen ne bi preveč težil če bi bila zgoraj brez.

Moramo se zavedat da je golota naravna, sigurno je bolj moteča ženska v cunjah kot zgoraj brez, razen če si islamist.

No, hepani, malo le razmislite, ko smo pri nas napol nagi zaradi vročine in še švicamo, kako je tem damam v celotelesnih pajacih in rutah. Cedi se spod metrov in metrov tkanin, švic pa jim smrdi za boga milega bolj kot če bi same prašiče in čebulo jedle. Zato pa tako navaljivajo na sever Evrope in Skandinavijo. Kar sprehodite se za gručico od nog do glave po kakšni evropski prestolnici, še boljše štacunah, recimo v Ikei, Primarku, se jih tare. In to se potem pride umivat in odmakat v toplice?? Obvezno tuširanje česa? Pranje perila?? Ne me zaje.ba.vat, ni normalno!
[/quote]

Pod mokrim burkinijem je bolj hladno kot brez, ker voda izhlapeva in osebo spodaj zelo dobro hladi. Bolje kot tebe v manjših kopalkah. Prav tko so bolj zaščitene pred soncem, tako da jim je v veliko situacijah manj vroče. Sicer pa so najbolj svinjski deli evropejcev tudi zakriti z blagom, pa tisto obvezno tuširanje kaj dosti ne zaleže. Zasušeni tarzani in jajčeca prašičje trakulje nemoteno pridejo naprej do bazena. Neke bistvene razlike ni.

Iz tega lahko sklepamo, da naši bogati poslovneži lahko plavajo kar v narodni noši?
[/quote]

Lahko, ni nobenega pravila proti temu. Izvoli, Hanza, tudi če nisi bogat.

A si ti že bil na bazenu? Opravičeno mislim, da ne!

Namreč vsak bazen ima jasna pravila s čim se gre lahko v vodo, kaj se v vodi lahko počne in česa ne… Pravila so jasna, tebi očitno ne..

Lahko, ni nobenega pravila proti temu. Izvoli, Hanza, tudi če nisi bogat.
[/quote]

A si ti že bil na bazenu? Opravičeno mislim, da ne!

Namreč vsak bazen ima jasna pravila s čim se gre lahko v vodo, kaj se v vodi lahko počne in česa ne… Pravila so jasna, tebi očitno ne..

Lahko, ni nobenega pravila proti temu. Izvoli, Hanza, tudi če nisi bogat.
[/quote]

Nekateri ste pa res bukovi….. Evo samo zate, da si malo razširiš obzorja.

Pravila obnašanja
Za varnejše in boljše počutje obiskovalcev Vodnega mesta Atlantis, prosimo da se držite določenih pravil in dolžnosti.

V Vodnem mestu Atlantis je obvezna:

uporaba kopalnih hlač ali kopalk, izjema je Dežela savn, kjer je uporaba kopalk ali drugih oblačil, razen kopalnega plašča in brisač prepovedana
uporaba kopalnih pleničk za otroke do 3. let
spremstvo staršev za otroke do 7. let

Vidiš ta pravila so napisana ravno zarado takih telebanov kot si ti… Bo šlo? Ti narišem?

Pod mokrim burkinijem je bolj hladno kot brez, ker voda izhlapeva in osebo spodaj zelo dobro hladi. Bolje kot tebe v manjših kopalkah. Prav tko so bolj zaščitene pred soncem, tako da jim je v veliko situacijah manj vroče. Sicer pa so najbolj svinjski deli evropejcev tudi zakriti z blagom, pa tisto obvezno tuširanje kaj dosti ne zaleže. Zasušeni tarzani in jajčeca prašičje trakulje nemoteno pridejo naprej do bazena. Neke bistvene razlike ni.
[/quote]

Možgane imaš izklopljene Tvoji ljubljenci rit brišejo kar z rokami, potem pa se lepo namakajo v bazenu. Seveda je to bolj higienično kajne.. Ti samo poliži…

Nekateri ste pa res bukovi….. Evo samo zate, da si malo razširiš obzorja.

Pravila obnašanja
Za varnejše in boljše počutje obiskovalcev Vodnega mesta Atlantis, prosimo da se držite določenih pravil in dolžnosti.

V Vodnem mestu Atlantis je obvezna:

uporaba kopalnih hlač ali kopalk, izjema je Dežela savn, kjer je uporaba kopalk ali drugih oblačil, razen kopalnega plašča in brisač prepovedana
uporaba kopalnih pleničk za otroke do 3. let
spremstvo staršev za otroke do 7. let

Vidiš ta pravila so napisana ravno zarado takih telebanov kot si ti… Bo šlo? Ti narišem?
[/quote]

Aha, ok. Ampak burkini je vrsta kopalk. Še otroci v plenicah lahko gredo not, tako da očitno fekalije nikogar ne skrbijo.

Možgane imaš izklopljene Tvoji ljubljenci rit brišejo kar z rokami, potem pa se lepo namakajo v bazenu. Seveda je to bolj higienično kajne.. Ti samo poliži…
[/quote]

Oni si rit umijejo z roko in vodo, zato je potem čista, drugi pa si razmažejo s papirjem in se gredo potem namakat z vami v bazen. Veselo kopanje!

Nekateri ste pa res bukovi….. Evo samo zate, da si malo razširiš obzorja.

Pravila obnašanja
Za varnejše in boljše počutje obiskovalcev Vodnega mesta Atlantis, prosimo da se držite določenih pravil in dolžnosti.

V Vodnem mestu Atlantis je obvezna:

uporaba kopalnih hlač ali kopalk, izjema je Dežela savn, kjer je uporaba kopalk ali drugih oblačil, razen kopalnega plašča in brisač prepovedana
uporaba kopalnih pleničk za otroke do 3. let
spremstvo staršev za otroke do 7. let

Vidiš ta pravila so napisana ravno zarado takih telebanov kot si ti… Bo šlo? Ti narišem?
[/quote]

Vidiš, potem je vse v redu. Burkini je vrsta kopalk, zato je dovoljen, narodna noša pa ni vrsta kopalk, zato ni.

Vidiš, potem je vse v redu. Burkini je vrsta kopalk, zato je dovoljen, narodna noša pa ni vrsta kopalk, zato ni.
[/quote]

Zanimivo, prej si trdil da lahko..

Oni si rit umijejo z roko in vodo, zato je potem čista, drugi pa si razmažejo s papirjem in se gredo potem namakat z vami v bazen. Veselo kopanje!
[/quote]

Ja smo na natu nažalost videli več posnetkov kako so si rit brišete…. Zame to ni umivanje, daleč od tega; zate pa čitno je..

A te gospe plavajo al se sam namakajo? Ker v slafroku bi se lahk tud ti namakal a ne 🙂 ? p.s. Jst tud nism za planice v bazenu. Se manj za tiste,ki se uporabljajo planice pa jih majo sam v kopalkah :).
[/quote]

Ko se polpismena mafija zajebava na nekem forumu, ko vidiš, da še iz plAnic niso zlezi, te mine in se vprašaš, kam si zašel. Na socialno dno slovenske pobalkanjene mafijske združbe, ki od brezdelja in dolgega časa nima kaj početi.

Tudi Lucija Ušaj je objavila, da si briše rit z recikliranim papirjem znamke Tito. Zelo podpiram reciklažo, ampak v primeru recikliranja skret papirja, se mi zdi higiena malo pod vprašajem. Ampak, če ji paše, kar.

New Report

Close