Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RE : Pozdravi jih !!!

RE : Pozdravi jih !!!

Čau banda piromanska.

Imam pozdrave “od zunaj” za vas….od moje sestrce, ki sem ji povedal za vaše čestitke in pozdrave tu gor in jih je bila full vesela.

Naš tamičkin Erazem je od včeraj doma…smo se sklanjali nad njim in mu motili božji mir in počitek pravičnega….samo kaj ko je to bitje takšno le par dni po rojstvu….nebogljeno in nedolžno…kasneje kmalu pridobi vse atribute ki nas krasijo vse tja do odhoda pred obličje sv. Petra

Torej…rodila je tako…by the way, še dobro da ni bil kraj rojstva vpisan….pri 4 bukvi med Prestrankom in Matenjo vasjo….od doma sta šla ene 15 pred eno ponoči, ob pol dveh….čez 45 min, je že zvonil telefon.
S potjo in formalnostmi vred.

Sicer smo pa otroka dostojno proslavili…podleglo je nekaj vreč krompirja, cel pršut, malo prase od 20 kg, 60 litrov vina in 13 litrov slivovke, domaće brćinske. Pa tudi….večer je bil tapravi, dišalo je po travi hehehe da ne pravim vseh podrobnosti in nerodnosti ki so se godile.

Hja…..človeka kar prime, da bi pe enga naredil :))))))))))))))))

Le daj, le daj. Otrok bo pa zdrav. Ste lepo zalili, ni kaj

He..he….dišalo po travi , Saško bi delal otročke…mah ej..
Najprej zajčkove iskrene čestitke tvoji sestrci ….potem en nežen cmokec malemu Erazmu (enkrat ga menda že bom videla ) in vprašanje zate..si mi prišparal kos kruha , malo pršuta in bokal vina ????

sploh pršut in vin hehehe, a ne zajči?

He , he ja ej…noro fajn anede ?
bova delila na pol !

No, če te lakota daje, ti pa tudi majčkeno svojega odstopim hehehe

ej..čaki…danes se ti ne dam zdražit…
bo te zajček peljal en dan v maju na pico..oki ?
ti boš papau , zajček bo papau
oba bova papala..
tkole
cmoka

Saško….. naj se razvija… :)))))))))

Sem mislil, da ti odstopim glaž vina hehehe ;o))

hahah…ojej…boš mi ja…
cepo ej…

cepica ;o))

… srečen Erazem, s takim stricem :)))))

hehe..si super…saj veš….

Upam. Si pa tudi ti superca hehehe

C E P I C A

Ja!!

Hja a te je zasrbelo kaj..heheh
Muca ti reče sam to..
Le zakaj bi čakal..hitro deco delat!!!!!!!!
Mušter imaš že,zdej pa samo veselo na delo..jupieeeeee

Ni kaj otročki so res naše bogastvo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

rada te imam !
C E P O !

res je !

Ja!!! :))

dej še :))))))))))

New Report

Close