Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Reakcija pfizer

Reakcija pfizer

Danes sem se cepila z 2. odmerkom Pfizerja. Zaenkrat se počutim ok. Mislite, da bi šla jutri v kino (karte moram potrditi danes) ali bom preveč švoh? Pri 1. odmerku sem vzela lekadol in je bilo ok, a baje je pri 2. dozi večja reakcija. Kako je bilo pri vas? Ste obležali ali normalno funkcionirali?

Ti kar kupi karte

4 dni 38-40 vročine, komaj vstal iz postelje, 2 tedna bolniske. Naj bi bilo se v mejah sprejemljih reakcij po ceplenju… sem bil zagovornik cepiva, recimo pa da sem malo spremenil pogled.

Mene je zeblo dva dneva.

Jaz malo gledam sodelavce, kdo vzame bolniško po cepljenju. Tisti, ki že med letom ene dvakrat, trikrat zbolijo so vsi vzeli, tisti, ki redko koristijo bolniško ni noben in tudi držali so se kot moški brez stranskih učinkov.

Tisti, ki so pa zagovorniki bolniške pa so koristili tudi 1 dan za podaljšan vikend. Jaz ne poznam nobenga, ki bi imel dejansko neke glavobole in vročino, placebo učinki pa kar delujejo.

Že tukaj je čudno kako 50% ljudi sploh ne ve, da so jih cepili, 50% ljudi pa koristi bolniško od 2-14 dni. Kje je tukaj logika. letos bomo imeli na koncu leta 30 miljonov dni bolniške.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 22.07.2021 ob 23:51

Jaz malo gledam sodelavce, kdo vzame bolniško po cepljenju. Tisti, ki že med letom ene dvakrat, trikrat zbolijo so vsi vzeli, tisti, ki redko koristijo bolniško ni noben in tudi držali so se kot moški brez stranskih učinkov.

Tisti, ki so pa zagovorniki bolniške pa so koristili tudi 1 dan za podaljšan vikend. Jaz ne poznam nobenga, ki bi imel dejansko neke glavobole in vročino, placebo učinki pa kar delujejo.

Že tukaj je čudno kako 50% ljudi sploh ne ve, da so jih cepili, 50% ljudi pa koristi bolniško od 2-14 dni. Kje je tukaj logika. letos bomo imeli na koncu leta 30 miljonov dni bolniške.

 

Mogoče podobno kot pri covidu? Nekateri  (večina) sploh ne ve, da ga ima, parkrat posmrkajo pa je mimo, nekaj (manjšina) jih mora pa v bolnico… Boš tudi njih obtožil mehkuznosti in hipohonderstva? Umrejo zaradi placebo efekta? Pa vse tiste ženske, ki imajo strdke po Astri (zdaj so že 3 na 100.000 v skupini, mlajši od 50 let) in jih je kar nekaj tudi umrlo… Najbrž se jim je samo dozdevalo, pač niso znale po moško prenesti stranskih učinkov…

Meni ni bilo nic, ne po prvem ne po drugem odmerku.

Okrog 39 vrocine 24 ur po drugem cepljenju, je pa v nekaj urah padla na normalno.

Z možem sva se oba cepila s Pfizerjem, nobenih težav ni imel nobeden. Sva pa oba prebolevnika.

Hvaležni smo vam, da brezplačno sodelujete v eksperimentu kot poskusne podgane.

 

 

h t t p s://w w w.nytimes.com/2021/05/04/business/pfizer-covid-vaccine-profits.html

sva se cepila s Pfizerjem 2x. Mož ni imel nobenih težav pri meni pa se je pojavila mrzlica in glavobol drugi dan po 2. odmerku. Vzela sem Lekadol in po 3 .dneh je bilo dobro. Če bo potreben še 3 .odmerek ,  se ne bova cepila.

Zdaj so na vrsti tisti (obvezno), ki se še niso cepili in se lahko , da bo precepljenost 90% in, da živimo in delamo ,naprej  normalno ……….

Tisti, ki se nismo cepili, se ne bomo nikoli cepili. Zato debili kar odjebite s svojim posiljevanjem.

Dokler se bo dogajalo posiljevanje, fašizem in debilni ukrepi, ne bo normalno, ker ne more biti normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Logika pa taka, 23.07.2021 ob 00:46

Mogoče podobno kot pri covidu? Nekateri  (večina) sploh ne ve, da ga ima, parkrat posmrkajo pa je mimo, nekaj (manjšina) jih mora pa v bolnico… Boš tudi njih obtožil mehkuznosti in hipohonderstva? Umrejo zaradi placebo efekta? Pa vse tiste ženske, ki imajo strdke po Astri (zdaj so že 3 na 100.000 v skupini, mlajši od 50 let) in jih je kar nekaj tudi umrlo… Najbrž se jim je samo dozdevalo, pač niso znale po moško prenesti stranskih učinkov…

Ja poglej, saj tukaj govorijo, da ni nič stranskih učinkov in da je edina možnost za normalno življenje. Sedaj se pa zagovarjate, da so. Potem imajo ljudje prav ko premišljujemo, da se ne cepijo. S tem in bolniško izgubiš tudi del dohodka, ki je za marsikatere zelo pomemben. Kdo ti bo povrnil stroške ob obveznem cepljenju. Morda ti.

Zame normalno življenje ni, da bom kazal certifikat na meji, lokalu, hotelu ob predpostavki, da EU ima načelo prostega pretoka blaga, ljudi, storitev in kapitala.

Edina stvar, ki pa deluje, so jo pa ljudje opustili. In to je higiena rok in maska.

Nobenih stranskih učinkov po obeh odmerkih, enako mož, le malo roka me je bolela, ampak še manj kot pri cepljenju za KME – klopa.

Mama (Pfizer) brez težav prvič in drugič, mož (Pfizer) prvič brez težav, drugič dva tedna bolnice zaradi reakcij (ga tako slabega res še v življenju nisem videla), še zdaj po dveh mesecih je v bolniški, jaz se pa že od začetka ne nameravam cepiti. Tast in tašča (Pfizer) prvič brez težav, drugič oba 3 dni vročine okrog 39.

Prvič nobenih težav, drugič nobenih težav (Pfizer). Tudi žena enako, tudi vsi sodelavci enako, razen enega, ki ga je 2 dni bolela glava.

Cepili smo se komplet familija. Vsi Pfizer. Vsi brez težav prvič in drugič.

Meni in mojim bližnjim ni bilo po noben odmerku nič. V službi isto kot pri Kamal.

Cela familija cepila, nobenemu nič.  Kot nekateri komentirajo, še dobro se spomnem ko so cepili proti črnim kozam, nihče ni niti pisnil da se pa ne bo cepil. Danes pa katastrofa.

Mož po prvem odmerku bp, pri drugem pa tri dni počivanja, vročina, bolečina v sklepih. Kot bi imel gripo, pa ni nek simulant, ker se mu v privat ne izplača.

Jaz sem prebolevnik in še nisem cepljena. Sem pa ena izmed tistih redkih, ki ni imela samo lažjo obliko.

Odgovor na objavo uporabnika
nič, 23.07.2021 ob 10:51

Cela familija cepila, nobenemu nič.  Kot nekateri komentirajo, še dobro se spomnem ko so cepili proti črnim kozam, nihče ni niti pisnil da se pa ne bo cepil. Danes pa katastrofa.

Črne koze so imele smrtnost prek 30%!

 

Tule http://www.skeptik.si/clanki/2012/03/10/o-crnih-kozah-in-zgodovini-cepljenja najdeš zanimiv, skoraj 10 let star članek o tem!

Odgovor na objavo uporabnika
Koklja400, 23.07.2021 ob 10:54

Mož po prvem odmerku bp, pri drugem pa tri dni počivanja, vročina, bolečina v sklepih. Kot bi imel gripo, pa ni nek simulant, ker se mu v privat ne izplača.

Jaz sem prebolevnik in še nisem cepljena. Sem pa ena izmed tistih redkih, ki ni imela samo lažjo obliko.

Mož se ni nalezel od tebe, ko si zbolela?

Možev sodelavec je covid prebolel za tren oka, po treh dnevih bolniške je delal od doma, ker je moral biti v karanteni. Po cepljenju je še vedno na bolniški (že nekaj tednov), ker ga tako boli roka, da jo komaj dvigne, in ga mravljinči.

Sosed, starejši gospod, sploh ni vedel, da ima covid, testirali so ga zaradi žene. Zdaj se gre cepit, čeprav sem mu rekla, da se mu ni treba, da je skoraj sigurno še odporen, naj gre raje testirat protitelesa … ampak starejši ljudje slepo verjamejo zdravnikom.

Aja, takoj po cepljenju ne izpolnjuješ pogoja PCT, moraš počakati par tednov (odvisno od cepiva).

Odgovor na objavo uporabnika
petelin550, 23.07.2021 ob 11:00

Mož se ni nalezel od tebe, ko si zbolela?

Ne. Bil 2x testiran.

New Report

Close