Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Reakcija pfizer

Reakcija pfizer

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 10.10.2021 ob 07:59

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2809, 09.10.2021 ob 08:26

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 05.10.2021 ob 19:22

Sorodnica je od cepljenja z Pfizerom naenkrat postala hud sladkorni bolnik, sosedi se je pojavil meningitis po ugrizu klopa izpred par let…

Ha? Od cepiva nemorš dobit sladkorne bolezni ker to ni niti malo fizološko možno. Od klopa pa itak da lahko dobiš meningitis če nisi cepljen saj ga prenašajo.

Ja, ne trdim da od cepiva, pravim da od cepljenja dalje. Zgleda, da cepivo zbudi ali pa poslabsa neka bolezenska stanja k katerim smo nagnjeni. Glede klopa se strinjam, a v tem primeru se je ugriz zgodil par let nazaj(to pravi njen doktor), reakcija se je zbudila po cepljenju.

No da bi poslabšalo bolezenska stanja dvomim, tudi ni nobenih znanstvenih študij. Glede sladkorne bolezni je tako da se lahko stanje poslabša kar na lep dan. Vse je odvisno od stanja trebušne slinavke in sladkorja. Kar pa se klopa tiče, nekateri virusi lahko preživijo v človeku več let in so dormantni za meningoencefalitis je to redko se pa zgodi. Tako da ne govorit nekaj če ne poznate ozadja.

anonimno, ni res. Ogromno je dokazov, studij, pricevanj. Vendar taki kot si ti unicujete ljudi.

Kriv si za smrt Katje. A se tega zavedas?

Kriv si za yistega 14 letnika v ZDA ki je izgubil vid, tako kot so -ste vsi, ki ste se predali Covid psihozi.

Kajti dokazano je, da krvna plazma cepljenih nima proti teles ali pa izjemno malo in je za infuzije neuporabna. Dokazano je, da cepljenje izjemno mocno zmanjsa tvoj lastni imunski sistem.

In sedaj povej ljudem se to: vsakdo ima na tauzente neprijetnosti v sebi. Nosimo jih vsi, tudi ti. In ko se imunska zascita unici… kaboom!

Se vedno se doloceno stevilo ljudi cepi s placibom. Poizkus se vedno traja.

Vprasanje zate: DA ali NE?

Torej dodaj te podatke in te bomo mogoce se poslusali.

Pa objavi povprecno starost umrlega, srednjo starost umrlega in in odstoek ozdravljivosti pod starostjo 65 let.

Ves kaj, postajas neznosen ker nikoli nicesar ne dokazes.

Pa srecno… na poti….

Poglejte, a mislite, da so gasilci v Kaliforniji nori? Zavedeni? In neverjetno se kaj?
“This isn’t just about a vaccine”…Los Angeles Firefighters Fight Back…File $1.7 Billion Lawsuit Over Vaccine Mandate
The 871 firefighters who have filed the lawsuit have been warned to be vaccinated by October 20th. Each of the 871 is asking for $2 million each in the case.

871 poklicnih gasilcev v Kaliforniji. Vsakdo, ki pozna poklicno gasilstvo ve, da je to velika, zelo velika stevilka.

Reakcije po cepljenju, posledice cepljenja jih zenejo v to.

http://www.womensystems.com/2021/10/this-isnt-just-about-vaccinelos-angeles.html

Se tole bi predtavil:

https://www.cracknewz.com/2021/10/the-health-trends-that-follow.html

ogledati si je treba tabelo. Prvi stolpec je za Kovid od lani do septembra…drugi pa za vsa ostala cepiva od 90 do septembra.

Podatki so, neverjeno, a nede, zaskrbljujoci. Vsaj zame.

Pharm Online

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 10.10.2021 ob 13:53

anonimno, ni res. Ogromno je dokazov, studij, pricevanj. Vendar taki kot si ti unicujete ljudi.

Kriv si za smrt Katje. A se tega zavedas?

Kriv si za yistega 14 letnika v ZDA ki je izgubil vid, tako kot so -ste vsi, ki ste se predali Covid psihozi.

Kajti dokazano je, da krvna plazma cepljenih nima proti teles ali pa izjemno malo in je za infuzije neuporabna. Dokazano je, da cepljenje izjemno mocno zmanjsa tvoj lastni imunski sistem.

In sedaj povej ljudem se to: vsakdo ima na tauzente neprijetnosti v sebi. Nosimo jih vsi, tudi ti. In ko se imunska zascita unici… kaboom!

Se vedno se doloceno stevilo ljudi cepi s placibom. Poizkus se vedno traja.

Vprasanje zate: DA ali NE?

Torej dodaj te podatke in te bomo mogoce se poslusali.

Pa objavi povprecno starost umrlega, srednjo starost umrlega in in odstoek ozdravljivosti pod starostjo 65 let.

Ves kaj, postajas neznosen ker nikoli nicesar ne dokazes.

Pa srecno… na poti….

Hja nisem jaz kriv da si butl v življenju.

Ooooo… zdej si me pa cist potouku! Mislim ej, to pa je izjemno inteligenten in kostrutiven odgovor.

Hehe…

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 10.10.2021 ob 16:37

Ooooo… zdej si me pa cist potouku! Mislim ej, to pa je izjemno inteligenten in kostrutiven odgovor.

Hehe…

 

Je pa vsaj res. Od razliko tebe ko pišeš nebuloze.

🙂 Ajde… a poizkus se traja? DA ali NE?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 10.10.2021 ob 17:18

🙂 Ajde… a poizkus se traja? DA ali NE?

Kakšen poizkus?

Cepivo za COVID je v testni fazi: da ali ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8950, 10.10.2021 ob 18:55

Cepivo za COVID je v testni fazi: da ali ne.

Ne.

Aha. Mi lahko das potrjen dokument kdaj so zakljucili? Na zalost mi ni uspelo najti dokumenta ne za ZDA in niti za Evropo ne.

Boglonej…

 

anonimno 9653 … pozabu vtipkat nick..

v ZDA je se vedno v testni fazi. Celo vec, cepivo uporabljeno v ZDA nima FDA potrdila, le podaljsano veljavnost EU do konca leta.

https://www.foxnews.com/media/ron-johnson-no-fda-approved-covid-vaccine

Jeba, a nede.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi.., 10.10.2021 ob 20:33

anonimno 9653 … pozabu vtipkat nick..

v ZDA je se vedno v testni fazi. Celo vec, cepivo uporabljeno v ZDA nima FDA potrdila, le podaljsano veljavnost EU do konca leta.

https://www.foxnews.com/media/ron-johnson-no-fda-approved-covid-vaccine

Jeba, a nede.

Sam zakaj pošiljate te stvari ko jih 80% ne razumete? Pol se pa sami skregate z logiko. Nevem kolko krat je blo poslano za FDA da so potrdili cepivo Pfizer (za druga ne vem) Kar pa potem pošiljate je pa da so pogojno odobrena kar pa ne veste sploh kaj to pomeni.

Pogojno dovoljenje za promet v EU je  regulatorni mehanizem, ki omogoča pospešen dostop do nujno potrebnih zdravil in cepiv, takoj ko so na voljo zadostni podatki, ki dokazujejo, da njihove koristi prevladajo nad tveganji. (JAZMP) 

To ne pomeni da so ‘hitro dali skozi’ ampak da po znanstvenih dokazih in znanstvenih in kliničnih študijah ki so bili narejeni (to si vsak lahko pogleda na njiz na pdf dokumentih.) dajo cepivo za uporabo. Kar je isto kot bi dali po normalnem postopku ampak z manj birokracije.

 

Kaj trdis, da je ameriski senator…

poslus ti, dobrsen del zivljenja sem zivel v ZDA torej nikar ne trdi nekaj kar ne poznas. Pa si ti res tako mocno zaverovan v svoj lastni prav, da ne razumes niti AMERISKEGA SENATORJA? c’mon!

Cesa ne razumem? Zakaj si zadnjic umankal in nisi hotel prevesti dokumenta? Nalimal sem ti trajanje iz URADNEGA dokumenta, zakljucek dokumenta, kateri je bil poslan iz FDA ameriski vladi Kdo,komu in kdaj.

In se… kasno veljavo ima FDA v Evropi?

Sedaj pa mi TI dokazi da je ze, po tvoji izjavi, dolgo dovoljeno Evropi.

In se … zakaj pogojno?

Vidis, tole je samno nekaj vprasanj na katera nisi nikoli odgovoril.

Ampak res, zakaj nikoli nicesar ne dokazes?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 10.10.2021 ob 23:10

Kaj trdis, da je ameriski senator…

poslus ti, dobrsen del zivljenja sem zivel v ZDA torej nikar ne trdi nekaj kar ne poznas. Pa si ti res tako mocno zaverovan v svoj lastni prav, da ne razumes niti AMERISKEGA SENATORJA? c’mon!

Cesa ne razumem? Zakaj si zadnjic umankal in nisi hotel prevesti dokumenta? Nalimal sem ti trajanje iz URADNEGA dokumenta, zakljucek dokumenta, kateri je bil poslan iz FDA ameriski vladi Kdo,komu in kdaj.

In se… kasno veljavo ima FDA v Evropi?

Sedaj pa mi TI dokazi da je ze, po tvoji izjavi, dolgo dovoljeno Evropi.

In se … zakaj pogojno?

Vidis, tole je samno nekaj vprasanj na katera nisi nikoli odgovoril.

Ampak res, zakaj nikoli nicesar ne dokazes?

Če pa vi nonstop govorite o FDA da ni oddobreno hahah. Spet si prišel v protislovje. Nisi se pa z mano meno. Ampak kolikor vidim tu, se ti sploh ne da poslušat ker maš ego nabit gor do amena. Sploh pa se je brezveze štukat o teh stvareh.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8328, 10.10.2021 ob 09:50

No da bi poslabšalo bolezenska stanja dvomim, tudi ni nobenih znanstvenih študij. Glede sladkorne bolezni je tako da se lahko stanje poslabša kar na lep dan. Vse je odvisno od stanja trebušne slinavke in sladkorja. Kar pa se klopa tiče, nekateri virusi lahko preživijo v človeku več let in so dormantni za meningoencefalitis je to redko se pa zgodi. Tako da ne govorit nekaj če ne poznate ozadja.

Ma, ti samo dvomi se dalje… Ni se znanstvenih raziskav ja, potekajo se trenutno in to na vas cepcih! Seveda, ti pa poznas zdravstveno stanje mojih sorodnikov in sosedov…

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 12.10.2021 ob 12:25

Ma, ti samo dvomi se dalje… Ni se znanstvenih raziskav ja, potekajo se trenutno in to na vas cepcih! Seveda, ti pa poznas zdravstveno stanje mojih sorodnikov in sosedov…

Pol pa lepo prosim haha, povej mi. Razloži mi biokemijo, fiziologijo… Tu pa se ustavi ne.

grozno kaj nas čaka!

http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1789-razotkriven-pakleni-plan-eu-cenzura-svih-istina-o-pandemiji-upotreba-vojske-i-policije-na-ulicama-stalno-pustanje-novih-sojeva-covid-19-uvodenje-5g-narukvica

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1980, 12.10.2021 ob 19:16

Pol pa lepo prosim haha, povej mi. Razloži mi biokemijo, fiziologijo… Tu pa se ustavi ne.

Glej, sem povedala to, kar tema zahteva, kar vem in vidim z lastnimi ocmi, ne razumem zakaj me tu zdaj neki omejeni trol jebbe v glavo. Nisem ti dolžna ničesar pojasnjevati. Imas internet in verjetno mozgane tudi, razisci malo, ne izobrazuj se le preko B. Tomasica. A nimas kot visoko izobrazen cepljen osebek res nobenega drugega dela, kot na forumu napeljevat ljudi k temu, da so cepiva sveta zadeva v katero se ne sme niti podvomiti?

pozabite malce na pateticni osebek, ki se posluzuje razlicnih psevdonimov…

Preberite tole:

Covid Vaccine Adverse Events

Ta svicarska stran je ena najmanj, kako bi dejali, enolicnih. Podatke zbirajo od samega zacetka in se nanasajo na porocila posameznih drzav.

Krepko drugace kot pa prepeve kraljevskoneverjetna nam propaganda.

prav tako lahko tu najdete gola dejstva.

Facts about Covid-19

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 13.10.2021 ob 09:30

Glej, sem povedala to, kar tema zahteva, kar vem in vidim z lastnimi ocmi, ne razumem zakaj me tu zdaj neki omejeni trol jebbe v glavo. Nisem ti dolžna ničesar pojasnjevati. Imas internet in verjetno mozgane tudi, razisci malo, ne izobrazuj se le preko B. Tomasica. A nimas kot visoko izobrazen cepljen osebek res nobenega drugega dela, kot na forumu napeljevat ljudi k temu, da so cepiva sveta zadeva v katero se ne sme niti podvomiti?

Sam zdaj spet drugo govoriš a sem kdaj rekel da so cepiva sveta in 100%. Ne in nikoli ne bodo. Ampak to da pišete stvari ki so totalno skregane z dejstvi ni ok. Pa verjami v karkoli hočeš. Torej poveš kar vidiš sam/a z očmi. Ja glej jaz tudi ampak iz druge perspektive.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10621, 13.10.2021 ob 16:55

Sam zdaj spet drugo govoriš a sem kdaj rekel da so cepiva sveta in 100%. Ne in nikoli ne bodo. Ampak to da pišete stvari ki so totalno skregane z dejstvi ni ok. Pa verjami v karkoli hočeš. Torej poveš kar vidiš sam/a z očmi. Ja glej jaz tudi ampak iz druge perspektive.

Pa jaz tud ne vem zakaj me ti jebeš v glavo. Verjetno pač niste dorasli temu kar tema zahteva ane.

New Report

Close