Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus reakcije po cepljenju

reakcije po cepljenju

ste imeli kakšne probleme? Meni se je pojavila tvorba dva meseca po cepljenju, gnojna. Eni so tako slabi, da so hospitalizirani, za naš mali kraj poznam kar dva.

Kje se ti to pojavilo?Na mestu cepljena,na rami?In kakšne imajo stranske ucinke te,ki jih poznas?

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoceeeejetoo, 21.07.2021 ob 18:40

Kje se ti to pojavilo?Na mestu cepljena,na rami?In kakšne imajo stranske ucinke te,ki jih poznas?

Naša soseda je imela dva dni visoko vročino, potem se je slabo počutila (švoh, brez energije, brez volje) in to traja že več kot en mesec.

moja soseda je umrla 4 dni po cepljenju, sestrična od mojega šefa je dobila 8 dni po cepljenju parkinsona-vse čas se trese in se sploh ne more ustaviti, niti govoriti ne more razločno, ker je tarokira. Drgač pa v službi veliko cepljenih tudi po 10 dni ni bilo v službo in še zdaj so slabi in se bojijo zime ki prihaja, zelo žal je vsem ki so se cepili. Jaz se nisem, ampak me cepljeni zelo grdo gledajo, kot da sem jaz kriva da so se za to odločili. Žal mi jih je, a kaj morem.

Odgovor na objavo uporabnika
hrčevka, 21.07.2021 ob 19:09

moja soseda je umrla 4 dni po cepljenju, sestrična od mojega šefa je dobila 8 dni po cepljenju parkinsona-vse čas se trese in se sploh ne more ustaviti, niti govoriti ne more razločno, ker je tarokira. Drgač pa v službi veliko cepljenih tudi po 10 dni ni bilo v službo in še zdaj so slabi in se bojijo zime ki prihaja, zelo žal je vsem ki so se cepili. Jaz se nisem, ampak me cepljeni zelo grdo gledajo, kot da sem jaz kriva da so se za to odločili. Žal mi jih je, a kaj morem.

A ti to resno?

Wtf je s tabo? Kak lahko ljudje tak lažete… Od kilometra daleč je vidno da si patetična lažnivka haha.

Odgovor na objavo uporabnika
Wtf, 21.07.2021 ob 19:45

Wtf je s tabo? Kak lahko ljudje tak lažete… Od kilometra daleč je vidno da si patetična lažnivka haha.

Sodiš po sebi? Zdi se, da ti je resnica tuja.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 21.07.2021 ob 20:18

Sodiš po sebi? Zdi se, da ti je resnica tuja.

Sori ampak to je pa čist preveč. Parkinsonova resno? Sam debil si lahko če temu verjameš.

Ne, da ne verjamem. Samo kje so ti kolektivi, kjer se vsi tresejo in se po cepljenju slabo počutijo. A ne bi šli s tem v medije? Jaz poznam eno osebo, ki je res uboga po cepljenju že en mesec. Baje vnetje osrčnika. Ostalim 50 ni nič. Ampak vseeno ena preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7154, 21.07.2021 ob 22:37

Ne, da ne verjamem. Samo kje so ti kolektivi, kjer se vsi tresejo in se po cepljenju slabo počutijo. A ne bi šli s tem v medije? Jaz poznam eno osebo, ki je res uboga po cepljenju že en mesec. Baje vnetje osrčnika. Ostalim 50 ni nič. Ampak vseeno ena preveč.

Ker jih ni 😂

Če bi vi vedeli kar jaz vem.. koliko reakcij imajo ljudje po cepivu in to hudih, trajajo tudi mesece in mesece. Vsakodnevno zvem za nove primere. Imam druzinskega clana v zdravstvu, osebni zdravnik. Ce bi sla Beovicka in Krek od osebnega do osebnega zdravnika pogledat stanje ‘na terenu’… mogoce bi bilo konec tiscanja glave v pesek in ignoriranja realnega in velikega problema, ki je tu med nami. Nekaj ne stima s tem cepivom, samo to bom rekla. Nas NIJZ ignorira in minimaizira resne stranske ucinke. Ti ljudje bodo kriplji, ce se znanost ne zgane in ne najde resitve. Oni so zaupali v znanost in se sli cepit, naj zdaj ta ista znanost nekaj naredi za njih in naj se tem ljudem pomaga. To so zrtve cepiva.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez imena123, 22.07.2021 ob 01:21

Če bi vi vedeli kar jaz vem.. koliko reakcij imajo ljudje po cepivu in to hudih, trajajo tudi mesece in mesece. Vsakodnevno zvem za nove primere. Imam druzinskega clana v zdravstvu, osebni zdravnik. Ce bi sla Beovicka in Krek od osebnega do osebnega zdravnika pogledat stanje ‘na terenu’… mogoce bi bilo konec tiscanja glave v pesek in ignoriranja realnega in velikega problema, ki je tu med nami. Nekaj ne stima s tem cepivom, samo to bom rekla. Nas NIJZ ignorira in minimaizira resne stranske ucinke. Ti ljudje bodo kriplji, ce se znanost ne zgane in ne najde resitve. Oni so zaupali v znanost in se sli cepit, naj zdaj ta ista znanost nekaj naredi za njih in naj se tem ljudem pomaga. To so zrtve cepiva.

Pomojem nalagaš. Če bi vi vedeli, kar jaz vem… Pffff… Jaz tudi vem marsikaj pa ne povem. 😛 Ma koga ti farbaš s takimi glupimi izjavami.

Možnosti sta samo dve in sicer:

1. Si egoistična psihopatska zmešana rit, ki zadržuje pomembne informacije skupaj s tvojim sorodnikom.

2. Lažeš.

Zdaj pa izberi.

Znanost nima s tem nič. To je plandemija sproducirana s strani fašističnih korporacij in prodanih politikov.

 

Citiral sem “Brez imena”

tole pove vse- vse! https://dokumentarac.hr/covid-19/video-dr-jane-ruby-znali-su-da-ce-ovo-cjepivo-dovesti-do-komplikacija-srca-s-prijevodom/

takole bo pa pri nas septembra: https://www.bitchute.com/video/oztCjGrTAFAr/

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6173, 22.07.2021 ob 09:34

Pomojem nalagaš. Če bi vi vedeli, kar jaz vem… Pffff… Jaz tudi vem marsikaj pa ne povem. 😛 Ma koga ti farbaš s takimi glupimi izjavami.

Možnosti sta samo dve in sicer:

1. Si egoistična psihopatska zmešana rit, ki zadržuje pomembne informacije skupaj s tvojim sorodnikom.

2. Lažeš.

Zdaj pa izberi.

Dragi uporabnik Anonimno 6173, žal ne lažem in ne vem zakaj bi “zadrževala pomembne informacije”? Katerega koli osebnega zdravnika vprašaj, pa ti bo povedal, kako je s težavami po cepljenju. Da je tega nenormalno dosti in ti bo tudi povedal primere, kaj se vse dogaja ljudem. Žal naša stroka (NIJZ) tišči glavo v pesek. Že podatek, da niti NIJZ-jevci niso pocepljeni, pove veliko. Zakaj le se ne cepijo, če je cepivo varno? Ljudje iz medicinskih krogov dobro vidijo, kaj dela cepivo ljudem in zato se marsikateri zdravnik oz. zd. delavec ni cepil. Če se o nečem ne piše po cajtngih, še ne pomeni, da se to ne dogaja. Problem je resničen in ga imamo tu in zdaj, mi vsi. Nisem noben teoretik zarote in sem za znanost in nimam nič proti cepivom. Ampak covid cepiva, tukaj pa je nekaj hudo narobe. Vem, da marsikdo nima stranskih učinkov, ampak prevelikemu številu poprej zdravih ljudi se zdravje po cepivu tako drastično poslabša, da si želijo, da se nikoli ne bi cepili (da, to so dejanske izjave teh ljudi). Ne rabiš meni verjet, samo stopi v stik z nekom iz zdravstva in povprašaj.

Na antibiotikih sem, velika okuzba po cepljenju. Se je pa se dobro koncalo, pred ocmi so mi peljali cloveka, ga strpali v resilca- pod nujno hospitalizirat- kmalu po cepljenju

Odgovor na objavo uporabnika
Marusa889, 22.07.2021 ob 16:18

Na antibiotikih sem, velika okuzba po cepljenju. Se je pa se dobro koncalo, pred ocmi so mi peljali cloveka, ga strpali v resilca- pod nujno hospitalizirat- kmalu po cepljenju

kje se da prebrati o vseh posledicah po cdepljenju?

naj Poklukar rajši po pravico pove, da so v covid bolnici zdaj samo cepljeni, nas pa zavajajo, da so tam necepljeni! Banda fašistična naj se že enkrat spoka, če ne jih bomo mi odnesli fizično ven!

Odgovor na objavo uporabnika
kje se da prebrati, 24.07.2021 ob 18:50

kje se da prebrati o vseh posledicah po cdepljenju?

Uradno je le ena smrt  kot posledica epljenja v Sloveniji. Kje je uradna objava,ne vem.

Po cepivu se mi je povečal penis za 3 cm. Žena me prepričuje, da grem še po tretjo dozo.

Hecno kako nikoli ni imen in priimkov ob teh posledicah, vedno neki anonimci, ki poznajo brata od sodelavkine sosede, ki pozna nekoga s posledicami 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Lažnive podgane, 24.07.2021 ob 20:35

Hecno kako nikoli ni imen in priimkov ob teh posledicah, vedno neki anonimci, ki poznajo brata od sodelavkine sosede, ki pozna nekoga s posledicami 😉

Za avtorja z vzdevkom Lažnive podgane: Kar nekaj znancev, prijateljev, sodelvcev in žlahte poznam, ki so imeli posledice. V žlahti je eden umrl slab teden po cepljenju, star 71 let, prej zdrav in delaven. Prijateljica je 4. dan po tadrugem cepljenju zaznala v dojki zatrdlino, zato je šla na pregled in so ugotovili raka. Enako se je zgodilo znanki, zatrdlina v dojki 4. dan po drugi dozi. Tudi rak. Najbližja soseda sta stara malce pod 70 let in sta oba po prvi dozi zbolela za kovidom. Sta rekla, da ju ne vidijo več na cepljenju. Enako so zboleli 4 sodelavci. Vse te ljudi poznam z imeni in priimki. Jih je po tvoje treba tu napisat?

Seveda jih je potrebno napisat. Da ne omenimo rak 4. dan po cepljenju, hahahahahahahaha! Kakšne zgodbice so to, kot da ima tak instant učinek cepljenje. En dan si cepljen., drugi dan imaš tumor.

Ajde poimensko jih napiši.

New Report

Close