Naslovnica Forum Starševski čvek receptorke v ZD

receptorke v ZD

dajte mi povedat, ali tudi v vaših ZD zvoni v prazno???

kličem na recepcijo, zvoni nekaj časa, nato preklopi na odzivnik, da so zasedeni in da sem 2 / 4 /10  v čakalni vrsti. Danes sem čakala 20 min, pa se nisem premaknila iz drugega mesta.

Bi šla na recepcijo pa to vratarico mal za ušesa potegnila, samo kaj, ko ona spoka iz službe še preden jaz končam s službo.

Odgovor na objavo uporabnika
pionirka265, 21.09.2022. ob 09:59

dajte mi povedat, ali tudi v vaših ZD zvoni v prazno???

kličem na recepcijo, zvoni nekaj časa, nato preklopi na odzivnik, da so zasedeni in da sem 2 / 4 /10  v čakalni vrsti. Danes sem čakala 20 min, pa se nisem premaknila iz drugega mesta.

Bi šla na recepcijo pa to vratarico mal za ušesa potegnila, samo kaj, ko ona spoka iz službe še preden jaz končam s službo.

a lohk en vic na to temo… ceprav res je to problem, kar pises in ni zabavno…

ampah na temo cakalnih vrst na teh linijah, kjer vsi izgubljamo zivce in cajt:

so me poklical s Telemacha, ker nisem placal racuna… sem jim povedal da so 14 v cakalni vrsti😂

kakšna vratarica? kakšna recepcija?

si z8iher, da vaš zdravstveni dom to ima?

ponavadi so objavljene tel.št. ambulant, tam pa dvigujejo telefone sestre, ki imajo še kakšno drugo delo tudi opravit, recimo obravnavat paciente, ki so tam…

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 21.09.2022. ob 10:21

kakšna vratarica? kakšna recepcija?

si z8iher, da vaš zdravstveni dom to ima?

ponavadi so objavljene tel.št. ambulant, tam pa dvigujejo telefone sestre, ki imajo še kakšno drugo delo tudi opravit, recimo obravnavat paciente, ki so tam…

ja prav receptorka. ker ne rabim zdravnika, ampak direktorja – ki pa nima objavljene cifra 🙂

Receptorka dela do 16ih, ob petkih  mal manj, ampak do nje prit…. Saj kadar pridem v ZD, jo vidim, je ful zavzeta z opravljanjem in klepetanjem. Sam doslej se ni dogajalo, da tolk časa ni imela časa za klicoče. pa me zanima, a ma ona tud stavko al samo kakšna navodila od zgoraj?

V Kamniku, lahko naletiš na strašne šuse v kiklah, ki sedijo na recepciji ZD in si domišljajo, da Boga držijo za jajca…

Pozor: Preden bo vaš komentar javno viden, ga mora odobriti moderator.

New Report

Close