Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Redimo 19+3 člansko pakistansko familijo z 2x zavrnjenim azilom

Redimo 19+3 člansko pakistansko familijo z 2x zavrnjenim azilom


Če bi šlo z njenega, ne bi bila taka. To si lahko privoščiš samo takrat, če ti pomagajo drugi, oz jemlješ drugim.[/quote]

Nis(m)o vsi egoistične prasičke.[/quote]
Če daješ svoje, nisi. Če daješ tuje, si tat.

cerar čaka da bodo dobili volilno pravico…od leta 45 celo državo vodijo rdeči..tistih par let vmes janša tako ni imel možnosti česarkoli spremeniti ker direktor brez delavcev ne more nič prodati ker ni nič narejeno..tako je bilo v ju v letih ko je bil janša glavni..janša in njegovi so imeli par vodilnih delovnih mest pod seboj je imel pa na ministrstvih in v javnih podjetjih rdeče navajene meglo mešat se delat kako veliko delajo v resnici pa kradejo en za drugim

sedaj bo to folku upajmo postalo jasno in bo cerarju in ostalemu titotovemu pomladku vsak glas prav prišel[/quote]

Za volilno pravico potrebuješ najprej državljanstvo. Tega pa migranti nimajo.

Nis(m)o vsi egoistične prasičke.[/quote]
Če daješ svoje, nisi. Če daješ tuje, si tat.[/quote]

Zdaj po vseh debatah bi vam pa že moralo kapniti, da Vašega itak ne moremo dajati, ker plačujete le za lastne riti.


Če daješ svoje, nisi. Če daješ tuje, si tat.[/quote]

Zdaj po vseh debatah bi vam pa že moralo kapniti, da Vašega itak ne moremo dajati, ker plačujete le za lastne riti.[/quote]
In vendar, vi, ki dajete, in ste brezposelni, kaj pa vi plačujete?

cerar čaka da bodo dobili volilno pravico…od leta 45 celo državo vodijo rdeči..tistih par let vmes janša tako ni imel možnosti česarkoli spremeniti ker direktor brez delavcev ne more nič prodati ker ni nič narejeno..tako je bilo v ju v letih ko je bil janša glavni..janša in njegovi so imeli par vodilnih delovnih mest pod seboj je imel pa na ministrstvih in v javnih podjetjih rdeče navajene meglo mešat se delat kako veliko delajo v resnici pa kradejo en za drugim

sedaj bo to folku upajmo postalo jasno in bo cerarju in ostalemu titotovemu pomladku vsak glas prav prišel[/quote]

Nejanševi sicer ne razmišljamo na tak način (ker nismo pokvarjeni), ampak morda pa ta ideja sploh ni slaba.[/quote]

sicer omenjam janšo a volitve mene že 10 let niso videle..mogoče naslenje če se pojavi kak pameten ali pa mogoče ljudmila .. ne vem

cerar čaka da bodo dobili volilno pravico…od leta 45 celo državo vodijo rdeči..tistih par let vmes janša tako ni imel možnosti česarkoli spremeniti ker direktor brez delavcev ne more nič prodati ker ni nič narejeno..tako je bilo v ju v letih ko je bil janša glavni..janša in njegovi so imeli par vodilnih delovnih mest pod seboj je imel pa na ministrstvih in v javnih podjetjih rdeče navajene meglo mešat se delat kako veliko delajo v resnici pa kradejo en za drugim

sedaj bo to folku upajmo postalo jasno in bo cerarju in ostalemu titotovemu pomladku vsak glas prav prišel[/quote]

Za volilno pravico potrebuješ najprej državljanstvo. Tega pa migranti nimajo.[/quote]

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa

cerar čaka da bodo dobili volilno pravico…od leta 45 celo državo vodijo rdeči..tistih par let vmes janša tako ni imel možnosti česarkoli spremeniti ker direktor brez delavcev ne more nič prodati ker ni nič narejeno..tako je bilo v ju v letih ko je bil janša glavni..janša in njegovi so imeli par vodilnih delovnih mest pod seboj je imel pa na ministrstvih in v javnih podjetjih rdeče navajene meglo mešat se delat kako veliko delajo v resnici pa kradejo en za drugim

sedaj bo to folku upajmo postalo jasno in bo cerarju in ostalemu titotovemu pomladku vsak glas prav prišel[/quote]

Za volilno pravico potrebuješ najprej državljanstvo. Tega pa migranti nimajo.[/quote]

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa

Zdaj po vseh debatah bi vam pa že moralo kapniti, da Vašega itak ne moremo dajati, ker plačujete le za lastne riti.[/quote]
In vendar, vi, ki dajete, in ste brezposelni, kaj pa vi plačujete?[/quote]

Ja, to si pa dobro povedala. Ravno tisti, ki imajo najmanj, so ponavadi najbolj dobrega srca. Že iz tega se vidi družbeni vzorec: smo v sistemu, kjer se prasičke na najrazličnejše načine dokopljejo do služb in denarja. In ker ni prostora za vse, ta dobri (in ne nujno nesposobni – prašičkastost namreč po mojem skromnem mnenju ni sposobnost, ki bi jo morali spoštovati in tolerirati) ostanejo na družbeni margini. In takšni potem skušajo reševati svet.

Ne glede na zgoraj povedano pa mi ni najbolj jasno, od kod ti ideja, da so tisti, ki pomagajo beguncem, vsi nezaposleni in socialci. Delovna obveznost na teden je 40 ur, ostane še kar nekaj časa za neslužbene aktivnosti.


In vendar, vi, ki dajete, in ste brezposelni, kaj pa vi plačujete?[/quote]

Ja, to si pa dobro povedala. Ravno tisti, ki imajo najmanj, so ponavadi najbolj dobrega srca. Že iz tega se vidi družbeni vzorec: smo v sistemu, kjer se prasičke na najrazličnejše načine dokopljejo do služb in denarja. In ker ni prostora za vse, ta dobri (in ne nujno nesposobni – prašičkastost namreč po mojem skromnem mnenju ni sposobnost, ki bi jo morali spoštovati in tolerirati) ostanejo na družbeni margini. In takšni potem skušajo reševati svet.

Ne glede na zgoraj povedano pa mi ni najbolj jasno, od kod ti ideja, da so tisti, ki pomagajo beguncem, vsi nezaposleni in socialci. Delovna obveznost na teden je 40 ur, ostane še kar nekaj časa za neslužbene aktivnosti.[/quote]
Mogoče zato, ker ne poznam človeka, ki bi delal samo 40 ur na teden.



Za volilno pravico potrebuješ najprej državljanstvo. Tega pa migranti nimajo.[/quote]

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa[/quote]

Tukaj je pa morda enkrat v prid slovenska dolgovezna birokracija, ki ne more nobenega preprostega dovoljenja v nekaj letih skupaj spacat, pa ni treba, da niti pri podeljevanju državljanstev azijskim plemenskim hordam preveč hitijo.

Veste zakaj Slovenija podeli tako malo azilov? Saj tudi to je bilo omenjeno na protestnem shodu migrantov na Viču!
Zato, ker pri nas ni praktično nobenih vojnih beguncev, SO PA KRIMINALCI:

Hasan Hasan iz iraškega Kurdistana pet let in pol tava po Evropi. Ko je bil v Italiji, je leto in pol živel na cesti, večkrat je bil tudi v zaporu. Nazadnje je za mednarodno zaščito zaprosil v Sloveniji, kjer trenira tekvondo…………Potem ko je leta 2013 v azilnem domu poskušal pomiriti prepir med stanovalcema in varnostnikom, so ga vrgli na cesto z obtožbo, da se je obnašal nasilno………Da bi med bivanjem na cesti nekaj malega zaslužil, je začel prodajati marihuano. »Policisti so me dobili s 75 grami in aretirali. Za dva meseca sem moral v zapor. Takrat so mi rekli, da v Italiji nikoli ne bom dobil mednarodne zaščite.…….Kasneje, ko je italijanska policija zbrala več podatkov in ko se je vrnil v Italijo, je zaradi starega greha še enkrat končal v zaporu v italijanski Gorici. Na sodišču ima še vedno odprt primer v povezavi s tem, zato se boji, da bi moral v Italiji znova v zapor……V Gorici je spoznal Slovenca, ki mu je svetoval, naj poskusi za azil zaprositi še v Sloveniji. To je tudi storil. »V Sloveniji se počutim dobro, ker sem svoboden,« je dejal in iz žepa potegnil kartico prosilca za azil. »Po petih letih in pol je to prvi dokument, ki ga imam.« Pri nas je našel prijatelje, dekle, s pridom izkorišča tudi znanje jezikov.
https://volitve.dnevnik.si/1042741663/lokalno/ljubljana/hasan-hasan-iz-kurdistana-sanjam-o-nastopu-na-olimpijskih-igrah

V petek, dan po tem, ko so se uporabniki tovarne Rog odločili, da bodo zavrnili ultimat mestne občine, naj se pridružijo rušenju tovarne ali odidejo, se je na dvorišču pred Socialnim centrom Rog znašlo pet novih obrazov. Iranci, ki so jih na isti dan izpustili iz centra za tujce v Postojni, so iskali streho nad glavo, kaj za pod zob in toplo besedo.
……..»Star sem bil približno leto dni, ko so neki ljudje napadli naš dom. Zažgali so hišo.« In ga poškodovali. Dobil je hude opekline. »Imel sem opečene noge in roke. Prestal sem kakih deset operacij, a so mi morali odrezati prste. Rekli so, da ne morejo pomagati,« je dejal.

Razlog za napad je bil povezan s tem, da je njegova družina posedovala in tudi prodajala vino, kar je v Iranu nevarno početje. Zaradi istega razloga so imeli težave tudi kasneje. Predvsem njegov brat, ki je moral pred leti v ječo. »Eno leto je bil zaprt, potem je imel psihične težave, kajti dajali so mu neke tablete, od katerih je postal odvisen. Kasneje je padel v komo.«

Opekline Aliju niso povzročile le telesne hibe in bolečine, ampak tudi čustveno. »Bil sem stigmatiziran. Ljudje v Iranu so se norčevali iz mene, me zmerjali. To me je zelo potrlo, bil sem depresiven.« Kako je s tem zdaj, ko je v Sloveniji?

»Počutim se veliko bolje.« Njegova prva želja je, da bi dobil protezo. »Kasneje, ko sem bil že starejši, smo šli v Teheran k zdravniku. Rekel mi je, da me bodo še enkrat operirali, toda nato me je v roke vzel medicinski tehnik. Delali so nekakšen test, počutil sem se kot miš, na kateri delajo poizkuse.« Od doma, živel je v Isfahanu, je odšel pred približno desetimi meseci. Pobegnil je pred policijsko racijo, ki je spet potekala zaradi vina v njegovem domu………
…..Slovenija ni bila njegova ciljna država, ampak Nemčija. »Ker mislim, da bi tam lažje dobil dobro medicinsko oskrbo.« Do obljubljene dežele ni prišel, kajti na meji med Slovenijo in Avstrijo so ga obrnili. Dokumentov ni imel, za mednarodno zaščito tudi ni želel zaprositi. V centru za tujce v Postojni je bil v postopku odstranitve iz Slovenije, a ni želel podpisati deportacije. Po petih mesecih so mu izdali milejši ukrep, dovoljenjem za bivanje zunaj centra za tujce. To za zdaj velja mesec dni. »V tem času se moram trikrat javiti v Postojni. Rekli so mi, da mi nato dovoljenje za zadrževanje v Sloveniji lahko podaljšajo za šest mesecev.«
Tako je spet prišel na prostost, kjer pa se mora znajti sam. Zagotovljeno ima namreč le nujno zdravstveno oskrbo. Kje bo spal? Kaj bo jedel? »Ne vem. Denarja nimam. Za prvo noč nam bodo prenočišče in hrano uredili ljudje v Rogu.
KJE JE TA TIP SEDAJ, KAJ DELA, S ČIM SE PREŽIVLJA? V IRANU JE VARIL ALKOHOL, KAR JE Z ZAKONOM PREPOVEDANO. KAJ DELA SEDAJ PRI NAS? DILA DROGO?
https://volitve.dnevnik.si/1042740853/lokalno/ljubljana/ali-esmaeili-je-prebegnil-v-evropo-kjer-si-zeli-protezo-za-poskodovane-prste

Pa še eden, ki mi izgleda še najbolj naiven:
Tani Bahtuali iz Afganistana: v smrtni nevarnosti zaradi petja
Tani Bahtuali je iz Afganistana zbežal, ker so mu talibani grozili s smrtjo. V Sloveniji je že več mesecev, v tem času se je posvetil predvsem slikanju. Prvo prošnjo za mednarodno zaščito so mu zavrnili.
RAZLOG ZA AZIL:…….»Vas, v kateri sem živel, je pod vplivom talibanov, ki zagovarjajo zelo stroga pravila. Talibani pravijo, da islam petja ne dovoljuje in da je to haram (greh, op. p.). Prepričan sem, da bi me ubili, če bi ostal doma.«
Odgovor ministrstva za notranje zadeve na prošnjo za mednarodno zaščito je bil namreč negativen. Niso mu verjeli, da je bilo njegovo življenje v Afganistanu res ogroženo.
Kljub zavrnitvi hoče ostati v Sloveniji, zato je še enkrat zaprosil za mednarodno zaščito. Želi še naprej slikati in peti, organizirati razstave, imeti atelje, morda nekoč odpreti afganistansko restavracijo.
https://www.dnevnik.si/1042735132/lokalno/ljubljana/tani-bahtuali-iz-afganistana-v-smrtni-nevarnosti-zaradi-petja

Če so jim že dvakrat zavrnili azil kaj sploh še delajo v sloveniji? To se takoj deportira in konec zajebancije.



Za volilno pravico potrebuješ najprej državljanstvo. Tega pa migranti nimajo.[/quote]

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa[/quote]

In tu se jaz sprasujem, kaksen smisel sploh ima vlagati vlogo za azil, ker ocitno tudi po dvakratni zavrnitvi zivijo cisto enako kot prej, prejemajo vse sorte socialnih pomoci in ne samo to, drzava jim isce kmetijo, kupuje zivali in verjetno bo (mogoce preko javnih del, ni slaba ideja??) najela tudi delavce, ki jim bodo na kmetiji delali. Slovencu pa, ki je preko noci ostal brez zaposlitve, ker je lastnik podjetje zaprl (in ga naslednji dan ponovno odprl pod drugim imenom), taisto kmetijo zaplenijo in jo na drazbi prodajo za cetrtino cene. Da jo lahko podarijo ekonomskemu migrantu, ki bo cez kaksno leto itak pokazal zobe. Ni mi jasno, kaj danasnji politiki pricakujejo. DA bodo vsi ti migranti volili zanje, ko bodo imeli moznost? A res se kdo pricakuje, da bodo nekoc postali “enaki nam”, del nase druzbe??? Kaksen odstotek ali dva pa mogoce res, glede na vec stoletne iskusnje.


Zaradi posestnega spora, zaradi katerega je nad druzino sklicano krvno mascevanje. Ja, v 21. stoletju, zal.[/quote]

Potem dejansko so življenjsko ogroženi in res so begunci?[/quote]

Begunec si v prvi varni državi tako, da to so EKONOMSKI MIGRANTI

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa[/quote]

In tu se jaz sprasujem, kaksen smisel sploh ima vlagati vlogo za azil, ker ocitno tudi po dvakratni zavrnitvi zivijo cisto enako kot prej, prejemajo vse sorte socialnih pomoci in ne samo to, drzava jim isce kmetijo, kupuje zivali in verjetno bo (mogoce preko javnih del, ni slaba ideja??) najela tudi delavce, ki jim bodo na kmetiji delali. Slovencu pa, ki je preko noci ostal brez zaposlitve, ker je lastnik podjetje zaprl (in ga naslednji dan ponovno odprl pod drugim imenom), taisto kmetijo zaplenijo in jo na drazbi prodajo za cetrtino cene. Da jo lahko podarijo ekonomskemu migrantu, ki bo cez kaksno leto itak pokazal zobe. Ni mi jasno, kaj danasnji politiki pricakujejo. DA bodo vsi ti migranti volili zanje, ko bodo imeli moznost? A res se kdo pricakuje, da bodo nekoc postali “enaki nam”, del nase druzbe??? Kaksen odstotek ali dva pa mogoce res, glede na vec stoletne iskusnje.[/quote]

Ko ostaneš brez službe, stanovanja in perspektive, je najbolje, da se preimenuješ v Brajdić Cigota. Potem ti bodo vse socialne službe rit odnašale, lahko boš nekaznovano pizdarije počel, ker si pač revež iz manjšine. Ko obubožaš, ne smeš ostati Janez.

Poročilo Varuhinje človekovih pravic o obisku azilnega doma iz leta 2009, je pa tudi sedaj verjetno podobno. V protestni noti migrantov z Viča je bilo omenjeno tudi, da dobijo samo 18 eur, ter da umirajo od nedela. Samo delali pa ne bi:

Za opravljanje vzdrževalnih del (pleskanje, čiščenje, pomoč pri tehnično-vzdrževalnih delih, ipd.), ki jih razpisuje vodja AD, med prosilci naj ne bi bilo veliko interesa, kljub dvigu urnih postavk. Zato smo predlagali, da se spodbujanju prosilcev k opravljanju vzdrževalnih del nameni posebna pozornost, saj poleg tega, da (tudi táko) delo krepi oziroma ohranja delovne navade, omogoča tudi (čim bolj) konstruktivno preživljanje časa v AD. MNZ je v zvezi s tem pojasnilo, da je temu že sedaj tako in da prosilce spodbujajo tako socialni delavci AD kot tudi predstavniki podjetja Arx d.o.o., ki so prisotni v času odsotnosti socialnih delavcev.
http://www.varuh-rs.si/o-instituciji/podrocja-dela-varuha/novice/detajl/obisk-azilnega-doma/?cHash=9a4b93da4692face0bda75d3c1336a94

V Bruslju, Amsterdamu in drugih zahodnih velemestih ne rabiš zemljevida, da prideš do arabskega dela tržnice. Samo slediš smetem po tleh do njihovega izvora. Svinjarije več kot kič robe na štantih. V mestu, kjer se evrobirokrati za avtomobile izmišljujejo standarde euro 6 standarde, je ekologija arabskih ulic v Evropi na standardu Azija minus 750.

kljub dvakrat zavrnjenemu azilu imajo pravico do tega da jih slovenija vzdržuje jim išče kmetijo itd državljanstvo je potemtakem samo vprašanje časa[/quote]

In tu se jaz sprasujem, kaksen smisel sploh ima vlagati vlogo za azil, ker ocitno tudi po dvakratni zavrnitvi zivijo cisto enako kot prej, prejemajo vse sorte socialnih pomoci in ne samo to, drzava jim isce kmetijo, kupuje zivali in verjetno bo (mogoce preko javnih del, ni slaba ideja??) najela tudi delavce, ki jim bodo na kmetiji delali. Slovencu pa, ki je preko noci ostal brez zaposlitve, ker je lastnik podjetje zaprl (in ga naslednji dan ponovno odprl pod drugim imenom), taisto kmetijo zaplenijo in jo na drazbi prodajo za cetrtino cene. Da jo lahko podarijo ekonomskemu migrantu, ki bo cez kaksno leto itak pokazal zobe. Ni mi jasno, kaj danasnji politiki pricakujejo. DA bodo vsi ti migranti volili zanje, ko bodo imeli moznost? A res se kdo pricakuje, da bodo nekoc postali “enaki nam”, del nase druzbe??? Kaksen odstotek ali dva pa mogoce res, glede na vec stoletne iskusnje.[/quote]

ti naši komunajzarji in njim v rit lezoči hodijo po svetu zaradi gospodarskih kulturnih in še drugih razlogov..hočejo ispasti sposobni in dobrosrčni ko se pogovarjajo s tujimi poslovnimi partnerji..ugled slovenije nikakor ne sme biti prizadet:-)

Poročilo Varuhinje človekovih pravic o obisku azilnega doma iz leta 2009, je pa tudi sedaj verjetno podobno. V protestni noti migrantov z Viča je bilo omenjeno tudi, da dobijo samo 18 eur, ter da umirajo od nedela. Samo delali pa ne bi:
Za opravljanje vzdrževalnih del (pleskanje, čiščenje, pomoč pri tehnično-vzdrževalnih delih, ipd.), ki jih razpisuje vodja AD, med prosilci naj ne bi bilo veliko interesa, kljub dvigu urnih postavk. Zato smo predlagali, da se spodbujanju prosilcev k opravljanju vzdrževalnih del nameni posebna pozornost, saj poleg tega, da (tudi táko) delo krepi oziroma ohranja delovne navade, omogoča tudi (čim bolj) konstruktivno preživljanje časa v AD. MNZ je v zvezi s tem pojasnilo, da je temu že sedaj tako in da prosilce spodbujajo tako socialni delavci AD kot tudi predstavniki podjetja Arx d.o.o., ki so prisotni v času odsotnosti socialnih delavcev.
http://www.varuh-rs.si/o-instituciji/podrocja-dela-varuha/novice/detajl/obisk-azilnega-doma/?cHash=9a4b93da4692face0bda75d3c1336a94%5B/quote%5D
ARX podjetje za posebne oblike izobraževanja in svetovanja d.o.o. Ljubljana – v stečaju
Sam država jim očitno ni dovolj darovala pa so šli v stečaj! Kul, tko kot ekonomski migrantje pa 19 članske pakijevske familije. To mi deli, bi rekel Borut!


Po podatkih bivšega supervizorja- sedaj Erar so dobili v zadnjih 10 letih 615.619,17 EUR , pa so še šli v stečaj. Le kaj so počeli?


Po podatkih bivšega supervizorja- sedaj Erar so dobili v zadnjih 10 letih 615.619,17 EUR , pa so še šli v stečaj. Le kaj so počeli?[/quote]

Razbijali so komunistično miselnost z modernimi poslovnimi pristopi, ki jih narekuje realnost prostega trga.

Sem poslušala posnetek z začetka teme, ko se pogovarjajo v tej oddaji na radiu Študent. Pa te dečve bi človek res lahko čisto vse napalamudil. Če bi jim nekdo od teh gostov dovolj dolgo nakladal, kako je horny in kako je ubogi, ker je sam samcat v tuji državi in ne pozna nikogar in ne pozna jezika in ne more navezati stikov ter spoznati dekleta, bi pa taakoooo rad seksal, bi bile ziher za akcijo, že zato, ker bi se jim zasmilil.

Sem tolerantna, pomagam ubogim, ki so RES ubogi, ne pa takimle. Temu se reče naivnost ali malo grše rečeno pomanjkanje zdrave pameti.

Se mi zdi, da bi bilo marsikateri potrebno odvzeti opravilno sposobnost, že tule na MON-u vidim, kakšne neumnosti klamfajo in ne štekajo ničesar. Ni čudno, da si potem takile kriminalci celo uspejo najti punco, verjeten cilj je poroka, na hitro do državljanstva, če je treba še naštepat otroka, potem pa vleči črto:
Hasan Hasan iz iraškega Kurdistana pet let in pol tava po Evropi. Ko je bil v Italiji, je leto in pol živel na cesti, večkrat je bil tudi v zaporu. Nazadnje je za mednarodno zaščito zaprosil v Sloveniji, kjer trenira tekvondo…………Potem ko je leta 2013 v azilnem domu poskušal pomiriti prepir med stanovalcema in varnostnikom, so ga vrgli na cesto z obtožbo, da se je obnašal nasilno………Da bi med bivanjem na cesti nekaj malega zaslužil, je začel prodajati marihuano. »Policisti so me dobili s 75 grami in aretirali. Za dva meseca sem moral v zapor. Takrat so mi rekli, da v Italiji nikoli ne bom dobil mednarodne zaščite……..Kasneje, ko je italijanska policija zbrala več podatkov in ko se je vrnil v Italijo, je zaradi starega greha še enkrat končal v zaporu v italijanski Gorici. Na sodišču ima še vedno odprt primer v povezavi s tem, zato se boji, da bi moral v Italiji znova v zapor……V Gorici je spoznal Slovenca, ki mu je svetoval, naj poskusi za azil zaprositi še v Sloveniji. To je tudi storil. »V Sloveniji se počutim dobro, ker sem svoboden,« je dejal in iz žepa potegnil kartico prosilca za azil. »Po petih letih in pol je to prvi dokument, ki ga imam.« Pri nas je našel prijatelje, dekle, s pridom izkorišča tudi znanje jezikov.
https://volitve.dnevnik.si/1042741663/l … skih-igrah

To je na ravni čenč in vedeževanja, kaj bi oni delali, če bi itd.

Tudi Slovenci bi morda šibkejše od sebe klali, če jih ne bi pametna vlada nazaj držala. Če bomo čenčali, čenčajmo.

To je na ravni čenč in vedeževanja, kaj bi oni delali, če bi itd.

Tudi Slovenci bi morda šibkejše od sebe klali, če jih ne bi pametna vlada nazaj držala. Če bomo čenčali, čenčajmo.[/quote]

Na kakšni ravni pa so navedbe ‘we are all doctors engineers, students…’? :)))))))

New Report

Close