Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Redna – 100 VPRAŠANJ

Redna – 100 VPRAŠANJ

jooooj dej nehi nabijat stereotipe. Jaz sem živ dokaz. Evo sem govorila o svojih “fobijah” da ne morm na avtobus pa ne čez most vsaj 1 leto. In sem šele zdaj dobila tablete nove za to stanje. Skoraj 1 leto mi zdrvanica Ni hotla dat drugih tablet,vse živo sve prej poskušale,terapije,vse,brez tablet. Vsi monovci so priča da se 1 leto zafrkavam s fobijami,šele zdaj mi je dala minimalni odmerek ko res ni bilo durge rešitve. Monovci so priča! 1 leto je poskušala vse druge terapije. In ni res da te v Polju filajo. Dej nehi no! te glupi stereotipi sita sm jih,.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

aha, kaj pa če možganska slika ne pokaže nič takega oziroma rečejo da je vse ok, človek pa ima še vedno neke glasove?je to možno. kako lahko potem postavijo diagnozo shizofrenija, če pa slikanje ne kaže tega.

je nemogoče.Shizoakutno stanje pa naj si bo karšnokoli,halucinacije ali glasovi ali blodnje sproža popolnoma drugačno valovanje možćganov. V kolikor pacient nekaj trdi in slika kaže normalno stanje,je bil takšen primer v Polju,so pacientu prisluhnili kaj pravzaprav doživlja,na koncu so prišli tudi kriminalisti in so primer razrešili,ni bil več v Polju ta človek ampak je šel nekam v Maribor al kaj jst vem. Skratka NI BIl bolan,tudi drugače so potem rešili njegov primer. Poleg EEG valovanje možganov imaš tudi test s slikicami. če si kdaj gledala filme ko morajo pacienti gledati take razmazane slike. Zgledajo kot bi nekdo s temperami nekaj razpackal. Tudi ta test je izjemno izjemno zanesljiv. Tako tisti pacint je šel čez vse teste in so pokazali da je zdrav,so mu zdravniki na koncu verjeli da ima res težave. tako da teh testov se ne da prelisičiti.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Kva se vtikate v teme, če se ne držite vprašanja?

Itak ene ‘študirane’ filozofke, grdule, ki jih še pes ne povoha!

Ej Rednačka – tudi one morajo živet :-))!

TEBE nihče ne sprašuje! Glede na način izražanja pa – ojooooooj, samo čim dlje od TEBE!![/quote]

Saj sem se odstranila sama, ker v normalnem ne bi dreznila v osje gnezdo, in bi tudi ose nosile alergijo, torej posledice, ki jih nikdar nisi imel, ker si se znašel le na nepravem kraju. Upoštevaj pa tudi, da nekateri ne beremo 24 ur na dan mon, ampak poredko. In smo le objektivni bralci in ne subjektivni, kot vi ostali, ki potem pikate, če vam kaj ni prav. Ker menite, da vas spremljamo.

Zato, če govoriš v imenu drugih, ker naj bi brali vsi vsako minuto prav vse, se odvadi, da ne govoriš v imenu drugih. Zato ne pizdi ter premisli, da se nisem zmotila v končni fazi, četudi vas ne beremo vsi. Ker potem iščete pomoč pri tistih, ki vas sploh ne beremo. In če že preberemo, vemo, zakaj se gre, tudi pri ostalih. Ampak, mi moramo močati, ker nas etika zavezuje. Zato tudi dohtarji delajo z vami v rokavicah, dokler se ne spustite sami v njihovo osebno raven.

Zato, če me nihče ne sprašuje, ne govori potem drugače, da beremo vsi in si se le potegnil v debato, dokler se ne boste poklali. Napadate konstanno eno in isto osebo, a sami imate ravno iste ali podobne težae. Zato pa ste v sršenu.

Nekaj mora biti zelo narobe, če je nekdo zelo oseben in celo zelo sposoben odpirati eni in isti osebi vso čast. Obstaja verjetnost, da je s takšno osebo bistveno bolj narobe, kot s to, ki se ji posveča pozornost v nedogled (in katero si sicer sama ustvari svoj prostor pod soncem za svojo dušno hrano).

Zato se umikam pred vašim pikanjem, ker želim biti še vedno zdrava.

Glede na tvoja izražanja, me ne bo motilo, če se odstraniš sama, kar bo bolj težko, glede na to, da ne prebavljaš argumentov, ker jih sama nimaš ali le preprosti ne. Zato pričakujem, da ne boš odgovarjala na moj post, ker si tako odločena in boš zlila ostalim na nos.

Pomoč je povsod, ne pa na ta način.

ja sej to je problem redna
ti vse gledas iz tvoje lastne perspektive

kako si komentirala da je Polje super in da je osebje prijazno in blabla
Polje je poraz, redkokateri so ki bi bili dejansko zadovljni z ritmom v Polju res pa da ni obupno tko kot marsikdo ki je v psihozi dozivlja

meni tukaj govoris o stereotipih, sami si pa totalni stereotipna, ker celo dogajanje na svetu doživsljaš in ocenjujes, kako se tebi naredi.

pa pizda reddna kdo ti bo dal tablete za fobijo? fobije sene zdravijo s tabletami razen ce ima se zraven hudo anskioznost ali napade panike

celo dogajanje v psihiatriji sodis po sebi in pol ti tukaj o stereotipih?
ko sem jaz imela napad panike je bil takoj predlog Polje, je pa tudi odvisno na kateri oddelek te dajo.
pardon polovica so*stanovalcev* okoli mene so bili konkretni zadeti se kar nekaj tednov po zaprtem oddelku
tudi mene so nafilali in drzali 4 tedne na max dozi, da nisem moral po stopnicah niti voziti avtomobila, pa za razliko od tebe sploh nisem shizofrenik niti ni bila psihoza
mogoče si pa sama bila v dobrem razpolozenju pa nisi niti opazila koliko in kaj jes
hvala bogu da se je psihiatrinja tako ukvarjala steboj upam da ves da je to privilegij Ljubljane,
takoj ko ti ni po godu oz je nekaj izven tvoje slike dojemanja stvari rataš nadrkana, si podobna preostalim monovcem tukaj ki te veselo pljuvajo in se zgrazas nad njimi

gliha skup štriha ves?

pa spmnil bi se smao se to. da ti gre ate na kurac ker te ne razume da si bolana, sama pa delaš popolnoma isto in nisi sposobna razumeti da nisi ti edini človek ki je bil sprejet v polje kapiš?
in da v stavbi I potekajo stvari malo drugače kot v E G

aha. se pravi, da vsak ki je bil potencijalni šhizofrenik, bi moral biti na takem testiranju, in tudi ct glave to pokaže, ampak a veš kako, recimo osebo pošljejo na ct glave in dobi tist cd po pošti ga nese zdravnici in ta pravi da je ok, oz. če bi bilo kaj takega bi že povedali, oseba pa prejema antipsihotike

ne ne to pa mešaš. CT glave ne pokaže shizofrenije. EEG se pravi take diode ki so na žičkah,mah sej sm ti vse rzaložila,rentgen glave ne pokaže na shizofrenijo. Rentgeni so za tumorje itd… mešaš-.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Misliš Rocharchove packe?
te se da z lahkoto prelisičiti samo vedeti moras kaj je normalno in kaj ni.
ce si psihoticen imas probleem z realnostjo in te dobijo dani vse ok
niti ti ni treba na vleiko govoriti poves dtiste osnove stvari ki jih vidis in ti dajo mir
se posebej ce si kdaj prej reseval se lahko izmuznes

ce si psihoticen pa prvic vidis te packe pol te bodo pa dobili

matr ti pretiravas redna zizjemno izjemno zanesljivo!

izjemno zanesljivo je kot ti dajo 500 vprašanj določanje tvoje osebnosti, ko se vmes 3x zgubis in moras res biti skoncektriran da zavedes oz priredis resnico

ne poznam niti enega človeka ki bi bil navdušen ali zaodovljens Poljem zato bi se res morala vprasati v kaksnem stanju si bila ti da si tako navdusena
najbrz si bila zadeta ko mamba mislis pa da te niso filali

koliko dni s pa bila na zaprtem oddelku ce lahko vprasam?

glej ne bom ti več odgovarjala,ker si tipičen primer pacienta ki dela proti vsemu. proti zdrvanikom,proti vsemu,proti vsem študijam ki jih psihiatri naredijo v skoraj 8 let dolgem študiju skupaj s specializacijo. Če ti nalašč kao prelesičiš teste,jih kar daj. delaj kar ti paše. Se pa ne ukvarjam več s tabo.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

aha eeg glave, to majo v polju ne, kaj pa tist test lumbadna punkcija al kako že to tudi pokaže spremembe. upam da ne morim preveč z vprašanji ampak me zanima

PRI bolnem in ne O bolnem…. mislim, če se že greš…..

to pa nevem. nimam pojma kaj je lumbadna punkcija? hm…

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

PRI bolnem in ne O bolnem…. mislim, če se že greš…..[/quote]

A SPELjETE TO ČAROVNICO NA FORUM “AL’ PRAV SE PIŠE”!! Ali pokličemo rešilca za PB Polje?
Ali ji svetujemo en forum “ON bi te u…”!!

Wielizka, kaj ko bi ti raje šla popacati tiste tabletke, ki ti jih je zdravnik predpisal in jim imaš v omarici? Tako si pametna, da niti ne opaziš, da ti nejemanje zelo škoduje. Res se ti na daleč vidi, da si en psiho. Popapci tabletke no, da boš vsaj malo prikrila to svojo psihozo.

.

zanima me samo koliko casa si bila na zaprtem oddelku ko so te psprejeli?

sicer pa ne vem zakaj se tako pizdis sav vska 2 stvar ki jo poves ali ni tocna ali pa pretiravas

specializacija za psihiatra traja dlje kot 2 leti ampak 5
še eb problem tebe je da se imas za full odprto komunikativno in izobrazeno pa te lahko vsak papak ki ima 5 minut casa nekaj naserje, najbrz ti je tudi nekdo narobe povedal da specializacija traja 2 leti ti si mu pa itak verjela

ja jaz dvomim psihiatrom ker zraven se razmisljam in tudi veliko vem, ko se ze tako pizdis pa ti naj povem da psihiatri ne naredijo v 6 plus 5 letih nobene studije ampak se ucijo studij

nisem pa nikjer napisal da sem kdajkoli prelisičil kaksen test. kaj tebi ni jasno redna?

in še kar ti ni jasno da si ti ena redkih s katerimi se psihiatri ukvarjajo tako kot je treba in da si imela srečo

seveda noces vec govoriti z menoj. ko macki stopis narep. na kura.c mi grejo ljudje ki tukaj cepij samo da lahko enega v drek porinejo, ampak ko tebi nekaj ne pase pa postanes ista, razlika je da se ti ne ljubi toliko žaliti kot drugim

koliko dni si bila na sprejemnem? več kot 2 dni imam prav?

a te smem še vprašat a je tebi terapija takoj pomagala se pravi so glasovi takoj prenehali ali so postopama?

predlog za Wilezko

ok grem, katere pa predlagaš? sicer je pa zdaj sele sredi dneva tako da bos razočaran

pa še neki me zanima kako bi antipshotiki vplivali na zdravo osebo kar se psihe tiče?

PRI bolnem in ne O bolnem…. mislim, če se že greš…..[/quote]

A SPELjETE TO ČAROVNICO NA FORUM “AL’ PRAV SE PIŠE”!! Ali pokličemo rešilca za PB Polje?
Ali ji svetujemo en forum “ON bi te u…”!![/quote]

O kom ali pri čem?

O bolnem človeku se ne govori tako / Ustavila se je pri bolnem človeku/konju ipd.

PRI bolnem in ne O bolnem…. mislim, če se že greš…..[/quote]

A SPELjETE TO ČAROVNICO NA FORUM “AL’ PRAV SE PIŠE”!! Ali pokličemo rešilca za PB Polje?
Ali ji svetujemo en forum “ON bi te u…”!![/quote]

Ej, ti, histerija, če je tale izpad namenjen meni, si ti prva na poti za Polje.
Preberi še 10x, mogoče ti bo kapnilo, če ne, pa je res rešitev samo še rešilec…

meni je terapija takoj pomagala. Postopoma skozi 1 teden sem šla že na odprti oddelek.
V Polju ni samo tabletke pa evo te nafilamo. Imaš vsak dan več kot 6 ur terapij,od risanja,fitnessa,meditacije,vse živo. Zjutraj obvezna telovadba,vse kar bi lahko človek rekel da je wellness kaoo in pomaga za psiho. Sej prvaim sam še bazen jim manjka haha :))

Wielizka,en dober nasvet ti dam,ker si me razkuril res. dajva se midva tako zmenit,sva si pisala preko ZSjev ker te je zanimala moja bolezen. Dobro me poslušaj,nehaj kadit hašiš in nehaj se drogirat in ti garantiram da bo bolezen boljša in se boš hitreje ozdravil. Evo sem se zadržvala ampak si me razkuril,ker vem da si še mene prepričval naj začnem hašiš kadit pa nevemkaj. Glej,lepo te prosim. Nehaj malodramatizirat. če ti grdo sodeluješ z zdrvaniki in jih ponižuješ ne moreš pričakovat da boš s Poljem zadovoljen.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

ne ne to pa mešaš. CT glave ne pokaže shizofrenije. EEG se pravi take diode ki so na žičkah,mah sej sm ti vse rzaložila,rentgen glave ne pokaže na shizofrenijo. Rentgeni so za tumorje itd… mešaš-.[/quote]

Shizofrenija se diagnosticira po kriterijih DSM.

http://www.dmacc.edu/instructors/tkwilson2/AbSchizophreniaDSM.pdf

CT in MRI pokaze mozganske spremembe .
Rorschahov test pa je tudi ni diagnosticno orodje.

kaj potem stroka naredi če testi ne kažejo možganskih sprememb oseba pa ma glasove

no vidis reddna

to me je zanimalo
in ti nisem niti verjela da te niso nafilali z tabletami, ker morda nisi tako škodoželjna in glupa kot tisti ki se spravljajo nate ampak si pa full od bullshit

normalno da si na sprejemnem oddelku je 2 dni
v teh 2 dneh te nafilajo da te stabilizirajo zato je tudi mešanje moških in žensk prepovedano
jaz osebno se teh 2 dni ne spomni nič

vsi ki so malo bolj kritični ali kritični jih obdrćijo na zaprtem vec kot 2 dni tebe so 1 teden
lahko si prepričana da si bila zadeta ko mamba na tem oddelki cel teden, kor to je smisel tega oddelka
zato prosim ne zavajaj ponovno ljudi da te niso nafilali v Polju s tabletami. ker isi lahko prepričana da so te vsaj teden

Rdeddna ja sem bla v Polju vem kako poteka
pravis da jim manjka samo se bazen tega pa da jim telovadnica razpada si pa spregledala?
aja si bla na Iju in ignorantna kakrsna si te briga za preostali kompleks

ne vem kje sem te jaz kdajkoli nagovarjal za kadit ali pit karkoli saj jaz ne delam nič od tega.
edino mi gre na kurac ko ljudje tako pametujejo medtem ko vem kje je resnica
ce si 7 dni na zaprtem to ne pomeni samo da si konkreten primer ampak da te tudi posteno filajo s tabletami in ti meni potem nabijas o stereotipih.

saj to je najbrz problem redna.ti si zadovoljna s poljem ker si bila konkretno psihoticna in ti velika doza tablet ni skodovala zato si pa tako zadovoljna z vsem, medtem ko sem jaz bil zadet in mi je bilo stalno slabo
to pomeni da jaz ocitno nisem tako bolan kot ti in nisem ko cvetka ko me zaddrogirajo,

do psihiatrov, ki ti lazejo v fris in se sprnevedajo nimam spoštovanja, ti ga mas najbrz do vseh, ker kot kaze verjmes vsem bullshitu ki ti ga lansirajo, saj si sama povedala da se ti je policaj zlagal, ti si pa verjela, verjames tudi da specialzacija traja 2 leti, zato pa si tako zadovljna s psihiatri.
kaj vse so ti še se zlagali pa nisi niti skopčala.Polje je poraz moraš biti res bolan da si navdusen nad njim

pa bot ti jezna nad mano kokr češ

New Report

Close