Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Referendum o ukinitvi RTV prispevka

Referendum o ukinitvi RTV prispevka

In potem govorijo na RTV čez tiste, ki plačajo največ davkov
https://twitter.com/tednikTVS/status/904702832191954944

Da se le čimprej rešimo te prisilne dajatve.

Zakaj sploh referendum, itak se ga ne upošteva!

Gremo v DZ in zadevo uredimo takoj na licu mesta!
Če ga lahko okupira kdorkoli iz tujine, ga mi toliko lažje.

Tudi jaz za.

Tukaj se pa motiš. Okupiranje DZ je izključno privilegij nekaterih strank in tujcev iz točno določenega območja.

Javna hiša, raznorazni zavodi, agencije, nevladne organizacije = Ahmad.
Vsi bi se šlepali na naš račun.

Podpora je pa enaka na desni kot na levi.
Dokler se narod sam deli na leve in desne, avtomatično podpre obe opciji in dokler ju bo podpiral, ne bo nič drugače, le še več zajedalcev in ožji štrik okoli vratu si nadeva sam sebi.
To nam že ves cajt hočeta dopovedati prijazni tukajšnji in skrbni Senza in Taras.
Živeli!

Omenjeni dami skrbi samo to kako bosta postlali ljubim jima muslimanom.

Omenjeni dami skrbi samo to kako bosta postlali ljubim jima muslimanom.
[/quote]

Misliš kvazi levico in kvazi desnico?
Onidve že itak to podpirata, še preden smo se osamosvojili.

To ni težko niti videti, niti razumeti.
Težje je razumeti nas same, da jih še vedno podpiramo in jih ne vržemo čez prag!
Kar s česnom, kot zajedavce v črevesju.
Samo vsi bi ga morali jesti, da se jih znebimo naenkrat, ker so hudiči nalezljivi, enako SPB.

Rdeči, zeleni, modri, beli, sesni, srednji, levi…

Kaj imajo politiki s tem da je program za en K U R A C. Imam elektriko torej motem plčevati tudi RTVKURAC.

Slava vsem kratkim na umu, ki vidijo v vsakem postu politično obarvanost in usmerjenost, vsi brihtni in pametni, volil pa noben.
DOKLER NE SPREMENIŠ NIČESAR, NE PRIČAKUJ DRUGAČNIH REZULTATOV:

takoj podpišem,da plačujem skoraj 13 e za blesave programe ,jih sploh ne gledam, naj ukinejo


… zagovedni desnjakarji malo vržejo na roko in so čisto srečni v svoji nepismenosti, omejenosti in sovraštvu vsega in vsakogar! Aleluja, novodobna drhal! Sama sebe bo uničila! Aja, ali vse vaše mame vedo, kakšno sovraštvo šprica iz vas?

Ker javna hiša je politični problem!
In to skupni politični problem nas vseh!


… zagovedni desnjakarji malo vržejo na roko in so čisto srečni v svoji nepismenosti, omejenosti in sovraštvu vsega in vsakogar! Aleluja, novodobna drhal! Sama sebe bo uničila! Aja, ali vse vaše mame vedo, kakšno sovraštvo šprica iz vas?
[/quote]

Ampak ljubček moj, ti sploh ne veš in ne razumeš in nisi sposoben razumeti koga jaz najbolj sovražim. To niso muslimani ampak kvazi-človekoljubni anarhični refjudžisvelkam kvazi intelektualci. Morda se v čem od tega prepoznaš.

New Report

Close