Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek referendum RTV

referendum RTV

tudi ta vlada bo marsikaj pometla pod preprogo, pa zato še ni treba kriviti novinarjev, da so ta desni ali lta evi.

he,he miška, tudi mene zanima od kod kar 60 let zamolčanih dogodkov. Takrat današnjih “ta levih” še sploh bilo ni.

kolikor se spomnim je bilo tudi o takih krivicah veliko govora na nacionalki, pa si mogoče kaj zamudil(a). To ni stvar televizije, ampak stvar političnih krogov.

Ja, ja,

jajajajajajca, tudi tebi ne bo ŠIBAAA UŠLA, čaka nate.

Šiba, šiba,tudi tebe bo našibala, zagotovo.

PRABABI

Mene pa prav zanima kaksn bi bil odziv referendumskega vprašanja:
Ali se vam zdijo zadnji (trije) referendumi smiselni?

Po eni strani pa je dobro, da vidimo, kje vse je LDS razpredla lovke po gospodarstvu. Kajti menja se točno tiste ljudi, ki jih je nastavila v svoji večletni vladavini 🙂

Politiko je treba spraviti iz RTV, ne pa, da bo zdaj spolitiziran, kot vam nekaterim ni jasno.

Abslutno ZA !!!!!!!!

Kar poglejte samo en primer: LDS in SD se tresejo hlače že samo za M. Ribičiča, za katerega cel svet ve, da je morilec svetovnega formata. Pa ga ščitijo!! Kdo si upa ščititi tistega, ki ščiti njega?????

Da ostalih svinjarij iz zadnjih 60 let niti ne omenjam… Odprite že oči!

Nimam nič proti tvojemu razmišljanju! Daleč od tega!

AMPAK ČE TI JE NACIONALKA VŠEČ, JO PLAČUJ SAMA IN NE MENE MATRAT ZRAVEN!!!

Ja, kako politiko iz RTV hiše, če bi naj po novem kar 21 članov PS, od skupaj 29, imenoval DZ z večino glasov vseh poslancev? A bo to imenovanje izključno na znanstveni in strokovni zaslombi al kako? :-s

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Tudi jaz sem za nacionalno TV, če jo lahko gledam zastonj!

Še najbolj mi je pa všeč Pahorjev odgovor: “brez veze, ko bomo zmagali, bo itak naša!” 🙂

Politika je vse tisto kar spada pod “upravljanje zadev javnega pomena”. RTV je del politike in je zato ne moreš “spolitizirat”, lahko pa se pretvarjaš da je “depolitizirana”

programska politika RTV je odvisna od politike Sveta RTV

novi zakon samo postavlja nov volilni sistem v Svet

tako da so argumenti o “politizacije” “javne RTV”, nekaj takega kot da je treba depolitizirati vprašanje socialnih pravic … prodajanje bučk :)))

sicer pa, ali je kdo že našel link z aktualnimi člani (in njihovimi življenjepisi) in zvezami, ki so jih delegirale

Sicer pa naj me prosim nekdo prepriča, da politika nima nič z RTV po zdajšnjem zakonu

recimo naj mi nekdo dokaže, da je bil Kocjančič iz OKS vrhunski športnik svetovnega formata

ali kako hudiča je možno, da je Marjan Sedmak enkrat predstavnik Društva novinarjev, v naslednjem mandatu pa še upokojenske organizacije v Svetu RTV

sorry, to pa ni odvisno od mene a boš ti plačeval nacionalko ali ne. Jaz tega ne urejam.

Kot sem rekel, je vsak “refresh” boljši od stanja kakršno je. Edina rešitev pa je privatizacija. Tega pa se otepajo zaradi tega, ker bi potem o usodi rtvja odločal kapital in trg in ne politika.

Meni se za politiko gladko jebe, jaz bi rada gledala samo kakovosten program. Še dobro, da imamo HTV.

… in potem vse tiho je bilo …

Je kdo že naredil anketo za in proti? Je kaj na spletu?

Po moje bi morali privatizirat pa naj uvedejo kodirne kartice in kdor hoče gledat naj plača ostale pa naj pustijo umirtu. Po novem je že več reklam kot na pop tv pa še mi jih plačujemo, sram naj jih bo.
Dvanajstega decembra pa še kup denarja v luft.

New Report

Close