Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rejzou?

Rejzou?

A greva…….

….posodo pomivat?
Al otrokom plenice menjat?

😉

frend!Drži ga(jo)!

hihihiii no coment!!!.)))))))))))))))))

sam reži se mi!!.))))

Ti pa tiho!

misli si…..babe mormo čvekat vmes..je vsem lepše,ja tud vam kar priznajte..ke bi mi/vi brez nas/vas???

A lahko še moj kup posode pošljem? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Heheh miši kaj boš pa pol nardila..k pidejo otroc,pa mož…pa eh in oh sploh….he sme ponosna nase,k sem h kraju spravila vse te piskre,pa posode današnjega dne…….:))))))))))

Ne, ne… Ni sile. Saj je bilo bolj retorično vprašanje… Posode je zaenkrat bolj malo, pa še ta hitro roma v sosednji pomivalni stroj. Ko bo pa podmladek, pa bom pač bolj vesela, da je njihov očka tako priden :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Koj moraš začet s treningom….pr men je posode več kot jo pogoltne stroj..tko da pridne rokce pa drajs drajs…kaj mi drugega preostane…..

Uf, trening je bil pa že dober, hehehe… Bo hitro tudi sam enako priznal :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close