Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reka ljubezni ima 75 delov

Reka ljubezni ima 75 delov

Obup od obupa, tako mi postajata z Rokom zoprna, da je joj!
Čedalje bolj me pa pritegne situacija z Mojco in Francem. Kako se bo tole razpletlo…
Btw: a se še komu zdi, da je Blaž popolnoma romski obraz? Saj je lustkan, samo ne morem, da ne bi cigota v njem vidla.
[/quote]

Franc bo očitno spet dojel, da ga ima za norca in jo bo vrgel ven. Njega bo pa spet cela vas iskala…
Ne vem, a res ne znajo naplesti novih zgodb, ves čas neko ponavljanje – Irena se seli sem in tja, Jan se ves čas vrača v Krko in nadleguje Ireno, Franc se po prepirih z Mojco skriva po gozdovih…

pijanček tomaž svoj lastni dedek

sigurno Marija ki jo skrbi da se ne bi fanta zafučkala težko prigaranega premoženja ko vozita domov neke mestne puhloglavke. tu res manjka župnik ki bi pozegnil z Marijo. Tudi otroci od Bojana in Sonje bi morali hodit k verouku ne pa da se samo hvalijo z dobrimi ocenami iz komunističnih šol. Miha bi lahko bil še ministrant. Sploh pa boi morala biti ta družina pobožna že zaradi Bojanovih grehov.

Ahahaha, dobra!

Eni se pa tu znate šaliti. Prosim ne kakšnega župnika v serijo privlečti, ste nori posamezniki in upam,da se res šalite!!! Za cerkvene je tam na Planet tv-ju Ena Žlahtna štorija!
Aja, ta se baje danes končuje in to bodo bogomolci razočarani. Je pa res ,da za tisto sranje vsako sezono pravijo ,da je zadnja in se na koncu izkaže da ni!!

Saj iskreno povedano bi tudi jaz na Ireninem mestu bila užaljena,če bi me ljubi obtožil,da sem jaz povzročila infarkt sorodnika,ki je bil nenehno hudoben do mene.
Marija je pa roko na srce,zelo neprijetna ženska in prav najbolj antipatična v seriji.
Rok in Blaž bi imela končno mir ,če bi stara čarovnica kam odšla.

No,pa se bo takoj na začetku druge sezone začelo z zapleti.Rok pa Irena bosta šla sigurno še ene parkrat narazen,spet bo dost jokanja,Irena bo vmes sigurno nazaj z Janom…………

I wanna wake up with Mr. Priest…

Komi čakam 75 del da bo konc

Jaz pa upam,da bom dočakala,da bodo staro Slakovo veščo nekam poslali,ker je ni za gledati.
Verjamem,da bo koga od glavnih likov zasrbelo na žalost med nogami in bo spet neko nepotrebno vlečenje sem in tja.

Pravzaprav, bo reka zaključila 2. Sezono s 75. delom (vse skupaj 150. delom). Zaključili jo bodo 20. junija. 3. sezona pa bo, tako kot Usodno vino premierna jeseni.

Usodno vino- a ni že bila 3. sezona?

Usodno vino- a ni že bila 3. sezona?
[/quote]
3 sezone so bile pri Vinu. Potem so nekaj na sredi prekinili? A sedaj bo pa spet?


3 sezone so bile pri Vinu. Potem so nekaj na sredi prekinili? A sedaj bo pa spet?
[/quote]

Usodno vino je mislil na istoimensko nadaljevanko,da se je končala z 3. sezono.
Končalo se je Usodno vino z 4. sezono.
Sedaj tako ponavljajo Usodno vino in je ne bo več.

Meni bi bilo fajn ,da tudi Reko ljubezni ukinejo. Ni več zanimiva ,prej zmedena telenovela,ki se vleče in vleče. Irena je dalje večja limona,ki se rada liže z Markom. Samo se muli.
Sedaj bo Katja poskrbela razdor med prijateljstvom Mirana z Rokom in Blažem.

V tej Reki ljubezni se mi zdijo vsi vedno bolj čudni. Irena pa tako in tako.
Ta se zna samo Markotu zadnje čase nastavljati. Užaljena pa hitro kot rit.
Na premieri tiste predstave v četrtek je izgledala kot poceni cipa s to rdečo obleko.
Njen lik je samo še za koš za smeti.

Usodno vino je mislil na istoimensko nadaljevanko,da se je končala z 3. sezono.
Končalo se je Usodno vino z 4. sezono.
Sedaj tako ponavljajo Usodno vino in je ne bo več.

Meni bi bilo fajn ,da tudi Reko ljubezni ukinejo. Ni več zanimiva ,prej zmedena telenovela,ki se vleče in vleče. Irena je dalje večja limona,ki se rada liže z Markom. Samo se muli.
Sedaj bo Katja poskrbela razdor med prijateljstvom Mirana z Rokom in Blažem.
[/quote]
Torej je Usodno vino 4 sezone?

Reka ljubezni bo baje tudi 4.

3. Sezona je že potrjena. Gledali jo boma septembra, oktobra ali novembra.
Ampak, upam da bo že januarja ali februarja že 4. Sezona

Se pa z župnikom ožen če ti je tolk do tega jebote

?????

New Report

Close