Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rekel je, da ce ne dobi sexa, da je game over

rekel je, da ce ne dobi sexa, da je game over

Pa res ne vem, kako lahko gledaš takega dedca!

Pri komentarjih prosim bodite fer in pomagajte če želite.

JAz bom v tej temi samo potrdil, da pisoča oseba res ne piše iz Slovenije, da ne boste po nepotrebnem zahajali iz teme.

Moje mnenje pa je, pusti ga in pridi živet nazaj v Slovenijo, če ti to omogoča status, se pravi, da imaš kje bivati in koga za pomoč. Če pa imaš tam možnost službe , pa ostani tam, ampakvseeno pojdi na svoje in mu reci adijo.

brez ovinkarjenja in razlogov, da otrok rabi tudi očeta. Bolje mu bo brez očeta, ki ga bo lahko tako ali tako videl dvakrat na leto, kot pa ko bo gledal tebe, kakšne probleme imaš.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primoz, ali se tudi vidi, v kateri drzavi sem, ali se vidi samo, da nisem iz Slovenije? 😉

Ves, imas prav. Vendar imam tu se vedno boljse pogoje, v Sloveniji bi spet morala zaceti iz nule, za to pa trenutno nimam moci. Ceprav ostaja moznost, da se vrnem. Bom videla, kaj prinese cas.

LP

Seveda da se vidi tudi iz katere države si, pa celo iz katerega konca. Pa tudi to, kdo je tvoj internetni ponudnik.

Seveda pa to vidi administrator foruma, ne mi, navadni uporabniki.

jaz pa ne vidim razloga zakaj ti ne bi mogla sama z otrokom živeti v Sloveniji?
sploh, če imaš družino in prijatelje, ki ti bodo stali ob strani.

Če bo otroku do očeta, se bo namesto iz JA domov odpravil pač v Slovenijo. Saj že zdaj ne živita skupaj.
Ali si se navadila tega, da moški služi kruh, žena pa samo gospodniji doma in ji ni treba v službo? (ker tega je v tujini precej)

Samo nekaj bom napisala: dec te ni vreden, če zavestno ve, da te lahko okuži s smrtonosno boleznijo.

k72. Delam. V Slovenijo ne bi prisla ravno zaradi tega, ker je tu, kjer sem lazje preziveti: placati najemnino, stroske, hrano in kljub vsemu kaj privarcevati in privosciti za sebe. Samo to. Res je lazje.

Ni sposoben dobiti ženske? Se ti hecaš ali pa samo še nisi pogledal iz Sloveniji? Če bi imel rogove, bi se v Južni Ameriki in Aziji obešale po njem in mu dajale noge narazen. V vrsti čakajo. Revščina je huda reč in one to delajo v upanju, da bo mogoče, da ji bo mogoče odpeljal v Evropo Enako delajo tam delajo moški z Evropejkami.

ne ga srat: res je tako, zenske se dobesedno obesajo po moskih. Ne gre za prostitutke, temvec za dekleta iz tamkajsnjih vasi. Tudi niso placane. Verjetno pa vseeno kaj pricakujejo. Tam je revscina velika. Ne pricakujejo pa, da jih bodo odpeljali v evropo, ker vedo, da jih doma cakajo zene. Bog si ga vedi, kaj pricakujejo.

Čimrej se razidita,z njim pa res nimaš nikakve prihodnost.lp

o, bil, bil, verjemi, sam ti nisi tega videla, ker ga imaš rada…
če ne prej, boš lahko to uvidela, ko boš na vso stvar lahko gledala iz neke distance…
odločiti se boš pa morala sama, ali boš sama sebi dovolila vse tole…

Vem, moja prijateljica je veliko potovala po Južni Ameriki in Aziji, mi je o tem velikokrat pripovedovala. Čeprav po njenih besedah so moški pri tem bolj uspešni oziroma jim večkrat uspe na takšen način priti v Evropo. Večina Latinotov, ki jih vidite v Ljubljani, pa jih je kar veliko, so v Evropo prišli na takšen način.

To lahko vidim samo jaz. Tako da brez skrbi.

Nikar pa se ne boj, če moraš začeti iz nule, bolje to kot karkoli drugega.

Tukaj je fantov veliko, ki so veliko bolj pošteni kot tale tvoj.

Ravno en kolega me nonstop prosi, če mu kakšno zrihtam, da ne bi bil tako sam.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Koliko je pa star? 29-35? Zna kuhat? Samo jaz sem zdaj dvojina, imam “potovalko” 😉
Malo za salo. Ce pridem v Slo, se pa oglasim, trenutno imam moskih vrh glave 😉

Tvoj je že poskrbel zase(če sploh je)ti pa poskrbi zase in ne klanfaj bedarije.Punca a ti veš u kerem stoletju živimo.Sex al pa game over..Ja kreten,game over,bi mu jaz rekla pa nosi se u tri PM debil .Pobrala otročka in veselo nadaljevala to krasno življenje morda z nekom k bo sexal ko bom jaz zato in ne k se njemu dvigne.JOJ ženskakaj delaš iz sebe.

Lepo mu zapakiraj škatlo kondomov + brisačko…..in mu reč nej se pobere !Ti pa otroček,bosta pa že kako. 😉

če te je prevaral enkrat te bo vedno ko bo šansa. si pa neumna če boš nasedla

New Report

Close