Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek REKLAMACIJA NA NOVO !

REKLAMACIJA NA NOVO !

Perla

vedno smo pripravljeni narediti kaj za naše najmlajše. Sploh če bodo pri tem uživali, če bo med.over.net pri tem kaj prispeval bomo naredili posebno akcijo.

Med.Over.Net za otroke!

To bo pisalo na vseh plakatih po Sloveniji in tisti, ki boste zraven in kaj naredili zato, boste posebej pohvaljeni za začetek je Štrumpi ze oddal svoj lokal, jest pa kavico, ampak kot sem rekel samo za tiste, ki bodo dejavni.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Kluka PEPI !
Verjemi da že dolgo se nisem tako iz srca nasmejal , ….hahahaahaha …in … še … se . smejem, ko to pišem
Po tvojem načinu odgovora si ti zaslužen najvišje ocene iz logike , ker si me na nekaj spomnil , obenem pa sam nisem želel to načeti (glede mušketirjev ). Mogoče ,ali vsaj 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi se moj odgovor glasil podobno kakor si ga že ti napisal. Zaradi tega sem se vzdržal in zadevo malo prikrojil na način dvo-umljiv , samo moj predhodni odgovor moraš res prebrati – pa če ne gre poskušal razvozlati , v kolikor še ne gre se odločiti in naloviti avtorju poss-a kritično besedo na njegov osebni naslov, kar pa bi bil zelo vesel.

Vseeno vesel sem da si se spomnil name, pa še večkrat
Za vas Gospod Ficko

lep pozdrav - veste čigav !

Ojla. Marija! Pa res, še dobro, da te imamo. Tako vsako jutro, ko vstanem, evo naša Marija nas že pozdravlja……Sem se že tako navadila, da bi bilo res čudno, če te ne bi bilo gor, ko prižgem 🙂
Hmm, meni se ne zdi,da bi se te otepali, če pa bo potrebno, jih bomo že pošlihtale vse skupi, ni hudič.

Lp, Jana

Mari , Mari
Vesel sem :Ker tu ,dejansko držimo vse kar je pozitivno in veliko energije
To za mene je :ljubezen , nasmeh , družba , prijetnost , pa celo ,prijeten šarm ,ki ga gojite tu eden do drugega.
Če se bomo znali res lepo po hecat in bodrit , bomo celo postali jezni na delavnik ,ki nam je tako hitro minil .
Dosti sem zbrisal , ker bi določeni ljudje ,( ki samo pokukajo in se ne udeležujejo ) ,si moj poss znali spet po svoje predstavljat .
Rad bi , in zelo pogrešam Miškolina ,upam da se bo nas zasmilil in vsaj malo pokukal

g.Fcko pravi

lep pozdrav - veste čigav !

Enkratno Primož.Upam, da da boš končno uspel dobiti kakšnega sponzorja, ko bodo uvideli, da se gremo zares.

LP,Kaja

P.S. Obleka za klovna je že v delu, potrebujem še lasuljo.

Dobro jutro vsem ….Prihajam se malo k sebi.ob veeeliki salici kave in ob branju Pepijevih postov.
Pepi Najboljsi si!
Lep in uspesen delovni dan vam zelim!
Naj vam hitro mine..
Srecno!

Enako tut tebi. Pa Fadila pozdravi. A so otroci že zdravi ?

Oh, Janči, ljubica, usta in ruke ti se pozlatile!! Šlihtanje je pa res nekaj naj… naj …. najlepšega. Pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mater, ko Marija reče Janči, ne vem več, a misli mene (Jani) ali misli Jano…. In potem moram brati pol ure, da vem za kaj se gre….. Ampak Marija, vseeno hvala za sočne lubčke…. Ti jih vračam, oplemenitene :)))

Lep dan in hvala za dobro voljo!

Jani

Ojla , Marija !
Sem vzela na znanje tvoj obupani klic ! Evo zdaj mene !
Kaj je zdaj to s temi vitezi ? En dan manjkam , pa polastninite ze vse mozake ! A je tudi zame se kaj ostalo ?

Alo gor , na mojo najnovejso temo , pa se razpricaj , da ne bos mislila, ti in vsi ostali , da samo tezim ! Saj vas lahko se do bruhanja spravim , sem nevarna ;)))

LP A.

Ej, si imel čikgumi v ustih, da je ljubček oplemeniten?
Hvala,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Al ma pa kakšen zlat zob !

PPPPPP PRRRRRRRRRRR IIIIIIIIIIII MMMMMMMM OOOOOOOO ŽŽŽ !

KAJ JE S KLEPETALNICO ??????

PRINC A SI TU ? DAJ UKRENITA NEKAJ ?

lep pozdrav - veste čigav !

stumpi !!!!

men dela …

klepetalnica mislim 🙂

lp, Barbara

Kaj pa je srce… a je taka guzva notr..al skacete eden po drugem..hihi
Jani..ponovili bomo.mene so otroc zmotil,ko je blo najlepse..najbolj hot
hihihihi
A ti sije soncece zdej?
dej javi..da me nebo prevec srkbel zate!
Hihihi
Vasa..mislim tvoja Perla..cmok**

Vprašanje za Primoža.

Zakaj se tale forum tako počaaaaaaaaaasi odpira? Ostali so kar o.k.

Lp od sončnice!

Zmankalo mi je besed, cudoviti ste vsi skupaj, zato vas imam rad…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Vracam dobre zelje in sem vesel, da tako vitesko razmisljas. Sem mislil, da si bolj ljubosumen na Marijo. ha. ha.. Je res krasna zenska, vredna pravega vitezkega turnirja….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, men je tastatura crknla, ker mi lije . Kej tacga pa še ne . Morm dons res tega kerlca pogledat v BTC. Se bom prihuljeno približala, mal oprezala, pol se pa mogoče izdala.

Ja, Marija, s tem se pa kar strinjam. Samo, da je to šlihtanje čim lepše in boljše, pa je. Pa taprav artikel, mora bit za pošlihtat !!

A mislis, da je nevarn? Jaz se bom jutri nekaj muval po Ljubljani, ce bom imel cas bom naredil podobno. A si slisala, da je bil Fadil menda v AA boingu , ki se je zaletel v WTC? Ko se prah malo raskadil, je prisel iz rusevin in izjavil:
“Bolane, ovakvo loseg aerodroma nema cak ni u Bosni…”

Mislite le mirne misli, Pepi

A ni vseeno Janči, samo, da naju ima rada, pa je .Pa, da se imava rada med seboj, pa je spet ok.

hahahhahahahah

Bom zvečer poročala, če je blo nevarn. Če se ne javim do polnoči, potem je blo neki čudnga.

Je pa z aerodromi fora – sem bla v Sibiriji , pristajali smo v Novosibirsku, na pisti tko ene pol metra snega, pilot je pa mrtvo ladno pristal.

Dekleta jaz sem za, kdaj in kje in s kom zacnete?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close