Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Replika na skrito željo !!

Replika na skrito željo !!

[email protected] – je pravilno

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Poglej se enkrat e-mail, ali je vse okej?;))No ne vem, odloči ti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo, zdaj greva pa na kafe, telepatija dela do sekunde natančno, greva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala miška ,sem ugotovil ko sem pritisnil na Pošlji
heheheeh
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lepo, da sva oba ugotovila v enakem trenutku…lepo, da tako čutiva…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a ti ga že čutiš , hehehehehe….pa saj ni že petek

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ti kar sikaj , pa pikaj nič mi ne morete , TO JE JELOVICA….hahahahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja raje čutim že prej, ker v petek itak vem, da bodo same ablube;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj imaš prav če boš name čakala , boš devica do penzjona ostala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A ti sploh veš kaj pomeni povabilo na kavo ??
K ti bom jaz tja uletu ,te tud cela gorenjska ne reši !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Se nisva razumela…….čaki bom odpisala na mail……

Tako je…in zato ne bom pela:”Ne čakaj pomladi, ne čakaj na Maj…ampak bom raje takoj kaj ukrenila.”
Štumpi…ali kaj uživaš??? Cmoka, porednež.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

čakam , čakam , čakam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lump, zame je pitje kave, kava in pika…in lepo, da si tako strasten, kadar se govori o pitju kave;))!
Kar se pa po tvoji glavci mota, ko zaslišiš o povabilu na kavo, pa tvoj problem…povabilo na kavo, je povabilo na kavo, povabilo kam drugam, pa kam drugam…ja to je to…zakaj bi u šifrah, ko smo lahko direktni…le zakaj…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja ali bi moral :)? pred računalnikom ……to pri meni ne gre

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A si dočakal?

Ti boš meni LA LA LA LA LA PELA , pitje je povabilo na HOP CUP ,…heheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ravno sem ti nazaj odgovoril
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A da vidimo….cmoka nazaj……

Ti kar sanjaj o hopa cupi in tralalala….sedaj se pa že kar bojim priti v petek v tvoj lokal na kafe, saj potemtakem, niti približno ne bom pila kafe, ampak vse kaj drugega…ne, ne, dragi moj iz te moke ne bo kruha…pa naj se še tako fino sliši, saj oba veva, kako sva zvesta in ljubiva samo nekoga, ali ne Štumpi?

Cmoka dragi prijatelj, uživaj še naprej, jaz pa letim…na sonček…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheheheh, ni blema
Kot prvo te jaz ne vabim na kavo ampak tu pri meni se samo dobimo , kaj pa bomo pili , pač bomo
striptis pri meni odpade , ker bo v hali TIVOLI

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

nekam si mi zelo , zelo skrivnostna , a-le za kaj ::)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kje si lumpa :::))??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Mi je crknu računalnik………In ja……malce sem res skrivnostna….zakaj….taka služba…ti bom že povedala, ko se bova bolje spoznala, ker drugače me boš po riti…

potem pa pejt vsaj na klepet
http://med.over.net/klepet/

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close