Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RES JAJCA tale nov sistem

RES JAJCA tale nov sistem

Vse kar pise avtor je zelo, zelo res. Ne mores biti na tekocem, ni pregledno, prej je bil forum boljsi od vseh novic.

Upam, da hitro zrihtate tako, kot je bilo. Ker je bilo ODLICNO?


https://www.youtube.com/watch?v=tuOJUMDU3zE


Težava je, ker ni bilo 2 dni. Če si temo zamudil samo nekaj ur, je že bila na drugi polovici prve strani in odpisana. Potem so nekateri odpirali nove teme, ker tista malo bolj spodaj ni več dobra. Zanimive teme so se brale še tedne, odgovarjat si ni upal skoraj nihče. Star sistem je ubijal priljubljene teme. Debate so se zaključevale, ker se je tema premaknila navzdol, ne pa, ker so vsi povedali kar so želeli. Po mojem mnenju bi moralo biti nekaj vmes.[/quote]

Daj nehaj! ZANIMIVE TEME?? In so ti ušle na spodnji del strani? Revca.
Nooooooo povej eno samo, da ‘se je izgubila’ preden si uspela napisat svoj umotvor?
Eno samo povej!

A zdaj je pa fino, k beremo že cel mesec o analnem seksu, driski in………… evo, Primož je naštel 9 DEVET tem, ki se pojavljajo na vrhu.
Naj to Primož ‘spne’ in izloči pod………………….. zapečene gor na vrhu. Pa bodo zamrle v enem tednu al’ pa naj se posebej drkarijo tam!

Meni je interesanto – nekdo nekaj vpraša! A ni 10 minut, je vprašanje spodaj. Zgoraj pa sama stara jajca, ki jih šibate na vrh vi zato, da neki ‘čist brez veze’ lapate!
In potem moraš čikirat VAŠA STARA JAJCA, ŽE 100X prebrana in resnici na ljubo – boli me kita, kaj piše 54-ti muzlar!!! Itak ste pa že zdavnaj skrenili iz teme!!
Vprašanje je………….. “če lahko daš zeleno brisačo med belo perilo?”…………….. greš na zadnjo stran odgovorov (ker se mi ne da brat 5 strani) in vidiš, da se jajcate okoli ajdovih knedlov!!!!!

Na desni strani imaš pa nabolj brane!! Kšnega izuma pa tuki ne bo nihče odkril, da bi se moral bat, da bomo kaj zamudili!

Odlicno!
Tak sistem bo sigurno odpravil smetisce sporocil. Pohvaljeni!

Saj je že tolikokrat bilo povedano, da skoraj nima smisla še enkrat….pa vendar.
Primož, veš, kaj je smisel čveka? Prav njegova neobvezujoča minljivost. Dobiš se z znanci na kavi in čvekaš. Malo obiraš, malo spletkariš, preletiš aktualne novice in gremo naprej. Včasih, a redko, potegneš ven kakšno staro dogodivščino. Čvek mora biti neobvezen in ažuriran, ni to neko srečanje bivših sošolcev iz OŠ, kjer se obujajo spomini.
Privlačnost starševskega čveka je bila ravno v tem, da so bile teme nanizane v kronološkem zaporedju. Če te ni bilo gor dva dni, si točno vedel, katere teme si zamudil, in si jih lahko hitro pregledal do določene časovne točke. Za vse ostalo je bilo na voljo nešteto podforumov, s katerimi si se ti, Primož, redno hvalil. Tu pa je bila neke vrste čakalnica na avtobusni postaji, kjer se je naključno zbiralo nekaj ljudi in klepetalo.
Meni je resnično zdaj brezveze. Se še trudim in pridem kdaj gor, a pogledam in grem spet stran. Pa najbrž sem ena od redkih; glede na to, da novi sistem še kar ostaja, je očitno ostalim privlačen. Ali pač ne, in trmariš po svoje naprej, kot že dostikrat videno?

Bo šlo na aplikacijo, DA.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ljudstvo, kolikokrat vam je treba še povedati, da so spremembe zato, ker se je vsemogočni tako modločil in ne zato, da bi bili mi/vi zadovoljni.
V končni fazi je portal njegov in lahko dela z njim kar hoče!
Zmagal bo, ker s tem dokazuje kdo je vsemogošni šef!


Poponoma se strinjam.

Obup je tale sistem. Me kar mine sem gor prit,,saj vsakič ko pridem, so na vrhu ene in iste teme. In ko mislim, da sem že našla neko novo, kliknem nanjo, pa vidim, da je iz leta 2010. Bruh!

Prijave, Primož? Glede na moje izkušnje jih povsem ignoriraš!

Ok, zdaj je zmagovalec. Dolgoročno pa ne bo. :))

saj boooooo. samo potrpite malo. potrpljenje je božja mast, ali kako že…

Katera tema je iz leta 2010, daj mi jo pošlji. Kod drugo, pa ko prideš gor, poglej tebi zanimivo temo, nekaj notri napiši in bo tvoja tema na vrhu. Razen, če pridete sem samo brati in gledati kaj drugi pišejo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Poglejte, četudi sem vsemogočni šef, še vedno vsak dan premlevam vaše zapise in obrazložitve, še več, okoli teh zapisov imamo cele diskusije v ekipi, kako narediti, kaj je boljše, kakšne so tehnične možnosti.

Kajti če bi bilo tako kot pišete, se takšni zapisi niti pokazali ne bi. Ampak sistem je živ in se spreminja. Morda ne vedno po vaših željah, ampak nikoli pa ne samo zato, ker je meni tako padlo v glavo. vedno, ampak vedno upoštevamo več vidikov in kot sem že velikokrat napisal, beremo vaše komentarje. In neumnih niti brišemo ne.

Se pa pogovarjamo tudi o nečem drugem, ki pride v diskusijo, kmalu.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Joj, pa dajte mir…
Forum je res precej neuporaben. Tudi nadgradnje, ki si jih navedel niso dobra ideja. Tale forum je imel toliko obiskovalcev ravno zaradi tega, ker je BIL takšen, da si res dobil odgovor na vsako vprašaje.
Če vprašam koliko časa naj v pečici pečem krompir… bo tema čez pol ure izginila… Dala sem samo primer. Bo pa tema o analnem seksu visela gor še celo večnost, pa smo jo zagotovo že vsi v tem, času hočeš nočeš vsaj enkrat odprli. Barca ti je poskušala na zelo intelektualen način razložit tisto, kar ti vsi pravimo, da je kr neki. Pa v drugih temah je tudi ona že pripomnila – tko čisto na enostaven način, da tole ne štima.
Res ne štima in tudi, če se prijavljamo, bo isto.
Vzroke zakaj spreminjaš nekaj, kar je bilo dobro, poznaš samo ti in nisem več tako mlada in naivna, da bi verjela, da za vsem skupaj ne tiči denar. Toda to sploh ni pomembno. Tako kot recimo ni pomembno zakaj te šef v službi da na določeno delovno mesto. Razlog pozna samo on.
In prav je tako. Ni nam treba razlagat zakaj si nekaj naredu. Bi bilo pa lepo, če upoštevaš naša mnenja in želje, kajti le tako bo forum rasel, to pa je dolgoročno gledano najbrž tudi v tvojem interesu. Volk sit in koza cela, bi se reklo. Ok potrebuješ čas… Morda da ovrednotiš rezultate, pogledaš statistiko.. ugotoviš kaj se bolj splača… ampak verjami, ne splača se in vsi pogrešamo starševski čvek.
Ker zame Starševski čvek takšen kot je sedaj… več ne obstaja. Pogledam iz navade, vsak dan 1x, vidim tole štalo tukaj in zaprem.
Nobena ideja, ki si jo navedel ni dobra in ne bo pomagala temu forumu obstati.

ali pa se nauči uporabljati to kar imaš, lahko pa dobiš instrukcije, če je telo na ležalniku res tvoje, bodo zastonj;))

ali pa se nauči uporabljati to kar imaš, lahko pa dobiš instrukcije, če je telo na ležalniku res tvoje, bodo zastonj;))[/quote]

Glede na to, da se to ne dogajala samo njej, jih boš dal tudi meni?

Se v celotri strinjam s tem.

Se v celotri strinjam s tem.[/quote]
tudi jaz v popolnosti!

Meni pa je nov sistem postal všeč. Opažam, da tiste brezvezne in provokativne teme hitro padejo in provokatorji ne morejo zasmetiti polovico strani z odpiranjem vedno novih.

MOTI me le, da niso teme, ki se jih da potegniti na vrh, ČASOVNO omejene, recimo na 2 dni. Tako bi se izognili neumnostim o analnem seksu, neki stari zakonodaji alisituaciji, ki je bila že zdavnaj rešena….
Torej, če bi nekdo danes odprl zanimivo temo, bi jo z odgovori sistem postavljal na vrh strani, vendar samo 48 ur. Po tem času bi tema ostala tam, kjer je bila z zadnjim odgovorom in ne bi več silila v ospredje – tako bi se sčasoma lepo umaknila na 2, 3,… stran.

Primož, kaj misliš o takšnem sistemu?

Primož, povej prosim samo, ali imate težave in rešujete tale kaos, ali bo tako ostalo. Škoda, bil je dober forum, aktualen, pregleden, vse si zvedel. Ni bilo treba drugega prebrati kot prvo stran strševskega čveka in si vse vedel, kar je bilo v dnevu pomembnega.

Najbolj brane teme: resno dvomim, da je bila tema o pregovorih z vodo res najbolj brana no! Tam so nanizane kar ene teme, mogoče je katera od njih res bila bolj brana, samo tale s pregovori pa sigurno ne.

Uh, pa ima res ogromno ogledov, ampak gotovo jih ni nabrala v tekočem tednu?
Torej še ena stvar za poštimat … da so med najbolj branimi temami tedna res teme, ki so bile najbolj brane v tekočem tednu, ne tiste, ki jih je nekdo potegnil iz naftalina in so bile zelo brane pred 12 leti.

Ja tudi to bomo še poštimali.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Odkar je forum prenovljen tako, da odgovor v temi pošlje temo na vrh, mi je forum postal pregleden in predvsem všeč. Skoraj vsi forumi, vsaj 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih deluje tako, da odgovor v temi pošlje temo na vrh, samo tukaj je bilo v preteklosti narejeno tako ZELO butasto, da ne. Primož, mislil sem, da si en čudak, zaplankanec, s spremembo si pokazal, da utegneš biti popolnoma normalen in običajen. Sprememba je dobrodošla, saj je to sprememba na bolje, kar tako naprej.
Za vse te posrane reklame in bannerje pa AdBlockPlus dela čudeže 😉 Brez reklam je forum celo pregleden, sicer ne.

Se v celotri strinjam s tem.[/quote]

amen

New Report

Close