Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

saj imaš tapravo taktiko…zame si popoln izziv…ignorancija..zadane…lepo…mi paše…lep dan dragec…pa ne me preveč ne marat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček nimam pojma o čem govoriš!!!
Hmmmm……….
Sonček te je mogoče sonček preveč dobo pa malo haluciniraš?????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma sej mene tudi ignorira .

Mah , ti dedci …
… Sonček , kaj pa če bi se kar medve danes malo lupčkale (ko ti mulci štrajkajo ) …;)

Nikita….Giorgio Armani – Acqua di Gio…..to je za mene en od najboljših parfumov za moške…..na kake axe pa malizio ne padam, ker je itak komerciala :))))

O cunjicah pa kdaj drugič :))

Tudi tebi en lep pozdrav (sem že pozabo kam 😉 )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

pol pa se čudite zakaj ne maramo žensk…pa kaj če bi se malo zadržale predno odprete usta… :)))))))

KATASTROFA ;)))))

Bol ko razmišljam manj mam željo da bi kdaj res mel ženske za prijatelce bog ne daj za kaj več ;))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Tudi konjiček tebe greška … pa joka joka, ker tebe ni od nikjer … da bi ga malo popihal, zdaj ko mu je tako vroče … :)))

Uh … izpiti izpiti … kar glava začne bolet, a? … Ah … sej bo … Sej si priden, pa jih boš opravil z ta levim mezinčkom na nogi … :)))) ;)))

Na onem forumu je res bolj bogo … Par ta starih je še ostalo … drugi pa … smo odpeketali stran … :)))) … ali smo se preselili drugam (npr. sem .. :))) ) … ali pa so čist zginli … Mah … Važno da imamo našo kletko … :)))) ;)))

Ufffffaa … eno leto da je že okrog?? Mater ej … pa teče cajt … :(((
Na žalost ne hodim več toliko okrog po Sloveniji na razna predavanja ali konference ali te zadevšne … tako da močno dvomim, da se bom kaj naslikala gor … Mogoče bi bilo dobro organizirat kako srečanje … samo še za ta nimam več časa … saj veš … motoristična sezona je v polnem teku … :)))
Ne bo druge kot počakat na poletje, ko se boš motovilil kaj okrog morja … pa se dobimo kje pa gremo na enega ledija … :))) ;)))

Sam … veš kej, srce … bom ratala ljubosumna, veš … Meni enga lupčka … konjičku pa kar tri … To ni fer … :(((( … jst bi tudi tri … :((((((

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka … :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… zdej pa sem jaz v dilemi … Praviš da bognedaj da bi imel žensko za prjatlco … se pravi … al mene nimaš za prjatlco … :(((((((((((((((((( … (neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee) … al pa … bognedaj … me nimaš za žensko??????!!!!!????? …

:))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… to sem dobila 🙂

Porkiš !
@!#$ !

.. pa ja nisi pomislil , da bi dama kot jaz padala na malizio ?!
Ojej !!!

Nikita pri moških obožuje Versacejev Dreamer ali Diorjev Farenheit ali pa Muglerjev AMen…. (sama pa uporablja Angel , LolitaLempicka , Muglerjevo Cologne … pa še kaj …:)))

O cunjicah bova pa drugič , a prav ?
… lupčka mi pa lahko daš na vrat , recimo … kam pa jaz tebi ?

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu … Versace Dreamer … to to … TEga tut Miško uporablja … in … mmmmm … koooooooooooook diši … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha !
Te kar potegne za njim , a ne :))))

Kako boš zdržala tadolgo danes ?

Uh … potegne potegne … :)))) … Sem vedno bolj prepričana, da me je ravno ta parfum pripeljal do njega … :))) … sem šla za nosom … ;))))

Ja … danes je tadolga varjanta, ja … Samo … po vsej verjetnosti bom šla kako urco prej domov, ker ima tast rojstni dan … pa da se vse poštima … se mu da darilce … pa te zadeve …

… pa seveda … se še mal sunčka ujame … :))))))) ;))))))) Barvica mora bit …

Mimogrede … jst sem si pa včeraj taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaake fine kopalke kupla … :)))))))))) … hi hi hi … Jih bo treba ta vikend stestirat .. Kaj praviš … je zadosti gorko morje? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

mhm 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pravijo , da ima ene 18 stopinj – ko Soča v taboljših časih 🙂

Kje si bila v shoppingu – a Calzedonia ?
Tam sem jaz lani ene hude nabavila ( hja , za moja leta primerne , no ;)))
Drugače se pa jaz odpravljam v solarij – tam opravim z najmanj muke , meni preveč sončenja teži 🙂

Shopping je bil kar v Mercatorju .. v Modiani … :)))) … Ima res fajn kopalke letos … od Skiny … :))) … Jaz sem kupila take živo modre … :))) … neka mešanica med navadnimi kopalkami in bikini … :)))))
Vsake tolko se je treba mal pocartat pa si kej lepga kupit … a ne?

Uh … jaz se pa že raje vležem na sončka … vse štiri od sebe … in si tako delam počasi počasi barvico … Zdej, ko sonce še ni tako peklensko vroče kot poleti, se še da … čez kak mesec pa se bomo skrivali po senčkah … :)))
Mene je že kar malo primlo … sem se prejšnji teden dva dni popoldan parla na sončku … 🙂

Kam pa hodiš v solarij?

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

veš mi je ža padlo na misel, da bom tebe vido samo, če si bom motor nabavo, pa začel okrog po zborih hodit :))))))))

ja no če ne bo šlo drugače si bom pa probal jaz kdaj kaki trenutek vtrgat, ko bom kaj po primorski skakal, pa da se vidimo, da konjička pocartam in ga počoham po grivi..:))

Jaz mam zelo rad živali in zato konjiček dobo kakega lubija več ;)))

:***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Moški…kdo bi jih razumel…pa si dajva midve duška…saj res ženske najbolje vemo kaj nam paše…kaj zadane…ali ne draga moja…lupčka tja…kjer paše!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti že veš…o čem jaz haluciniram…saj res, da me meše…ampak…nič bat…zmešana še nisem…cmoka…pa halucinirajva skupaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… evo idejo … Kupi motor … pol si daš še tisti tattoo, ki si ga želiš, naredit … in pol bomo hodili skupaj po zborih … :))))))))))))))))))) … a ne bi bilo fantastično … :))))))))))))))))) … hi hi hi ..

Evo … zdej si mi spet vzdražu konjička … Takoj ko je slišal, da bi ga čohal po grivi, je že začel skakat po lopatici gor in dol … Kdo ga zdej več ustavi? :((( … :)))) ;))

No … ben … nej ti bo … Če že maš tko rad živali … ti je oproščeno … :))

:-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ponavadi sem šla k Petri v Šempetru, ma letos bom probala v Mercatorju – kaj vem , mi je nekak bližje .
Mene pri sončenju najbolj moti tisto mazanje , pa se potem za navrh še potiš … bljak.
Pa črte od kopalk… solarij pa mi da lepo enakomerno barvo povsod , pa še hitro je 🙂

fujjjjjjj….bljakkkkkkk….ogabno…….jaz bežim od tu…. :)))))))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

V Mercatorju mi je sicer solarij mal tko … ne vem … si tam vsem na očeh … Če bi se že odločila it v solarij, bi šla v Renče … Tam baje, da ima ena ženska (se mi zdi da se kliče Katja) salon … in da si čisto sam v eni sobici … tko … da je full v redu …

Ja .. tisto potenje glih ni fajn … samo … je pa dobro za kožo … očisti pore pa to … še posebej v “sodelovanju” s slano vodo … :)))) … Pa kdo rabi sploh savno … :)))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… saj si ti začel , ej !!!!

Saj sva se s sončkom tako diskretno ponujali za kak micen lupček , no !

…pa neč , če nočeš … te bo že štrafalo , se boš spravu na bicikl , kušnu kako deblo , e , pa ne bo takrat nobene , ki bi ti pihala bubico in dajalo gor zdravilne lupčke , eko !

hmmm kaj te jaz vem kam bi ti meni lubija dala..mogoče na roko, pa se zraven rahlo prikloniš ;))

nisem že dolgo parfuma za sebe kupoval, si bom pa zapomno, kaj predlagaš in bom ob priliki pogledal (povonjal ;))) ), pa če mi bo kaj všeč bom nabavo :)))

o cunjicah pa ko bo še malo bolj toplo, pa ko se bom malo okrog razgledal, kot vidim pridno nabiraš barvo, tak da ne bi smel bit problem, da te lepo oblečemo :))

:* evo ga na vrat

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma kaj hočem , jaz sem alergična na sonce , še posebej na kombinacijo sonce – sol , tako da je morje zame bolj muka , kot kaj drugega … ko sem vsa v nekih rdečih pikah , ki srbijo ko stu mater .

Solarija v Mecatorju še nisem videla – a nimajo ločenih kabin ?

New Report

Close