Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

veš zmešanih žensk pa res ne prenesem ;))))))

Jo pošlješ po Laško ona prinese union :(((( …mislim katastrofa…..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Okej !

Samo … ti bom jaz že dala lupčka na rokico s priklonom , lump jedni :))))

evo … jaz ga rada dam fantkom na Adamovo jabolko ( itak ponavadi je to najbolj primerno za mojo višino ;)))

Nikita če se bom spravo na bicikl, pa res kušno kako deblo, mislim da ne bom rabil nobenih zdravilnih lubčkov, ker bo prepozno :))))

drugače pa ženske niste estetske ko se kušujete in zato bljak in fujjj ;)))))

nisem pa jaz kar tak, da bi se vsem pustil kuševat ;))))) se je prvo treba spoznat ;)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ločene kabine že … samo ko stopiš ven iz kamine si že praktično skoraj na hodniku, ker nimajo vrat ki bi ločevale hodnik od … notranjosti …

Ne vem, no … V zadnje ko sem bila tam mimo je bilo tako … Takrat je bil še zastonj solarij, ker so ga komaj odprli … ampak prav zaradi tega nisem hotela it … se mi zdi vse preveč odprto …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

bom razmislo pa ti povedal, če želim met lubija na adamovo jabolko…no ko bom razmislo ti sporočim ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

think Since think ;)))

hmmm…psihoti trenutno spijo…mir pri bajti…PAŠEEEEEEEEEEEEEEEE ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma ti si nor…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej , okej , zdaj grem pa res v kot :((((

… sploh pa se Nikita z malokom zares kušuje , tako !

Dragi moj…ali ves, da je tole forum “kr tko brez veze”….še sam si to naslovil…zato se malo umiri…cmoka…pa naj bo to bljak ali ne…imejmo se radi..in spostujmo eden drugega…sprejmimo se take kot smo…saj vsem itak nikoli ne bomo povšeči… Uživajmo v tej kletki…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro , sem že zgoraj prebrala !

Neč več lubijev , samo po potrebi ena resno-filozofska debata o parfumih in cunjicah … pa še o smislu življenja in poljubljanja nasploh !

Tovariški pozdrav (z raho nakazanim priklonom) !

hmm tisti stari pozdrav….SMRT FAŠIZMU

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

jaz se čisto mirn…ti se nekaj razburjaš ;)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Jaz bi jima pa še plačal,če bi ju lahko gledal,kako se ljubkujeta…..to je pa res nekaj,kar gate trga,ko se dve ženski seksata!
Sonči in Niki…kar naprej,dajta do kraja!
Sp

Saj bi…če je pa Sincu to bljak…ja…nimas kaj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne vem kdo je mirn…kdo pise bljak…okej…premirje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A je važn eden,kr mo to ni mar…al eden,kr bi zlate solde dal za to,da to vidi in doživi!????????
:-(((
Sp

sej vem da sm mal pozn, sam res se mi ne da brat, ker zenske kr neki v tri dni klobasajo…nic novga i guess…v glavnem…

:****************…

🙂 bom pozru tole, zarad sinca:)

ahh…kaj pa ti praskaš?:)

New Report

Close