Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Resna dilema

Resna dilema

Zelo dobr si tole napisal. Kapo dol. Bi se bilo kar za podpisat.
Vprašanje je edino, ali je Remedy sposoben tako gledat oz. ali je tolk zrel (ali pa, ne bi tle preveč ocenjevali, recimo ali je tak tip), da zmore spodnjo glavo podredit zgornji.
Remedy, kako kaj?

če misliš, da se ženske delijo na dve kasti, na tiste, ki so bolj strastne in posledično tudi ‘kurbice’ – po tvoje – in pa na svetniški tip, ki so konzervativne, zato pa zveste in vsega spoštovanja vredne… potem se mi pa smiliš

Ne ravno dve …še tretja obstaja…:-)))

to je tista, kjer ženska rada sexsa,in to predvsem dobro…rada poskusi kaj novega …in je drugače vseeno dobra mati, uslužbenka in gospodinja…saj se zaveda svojega obstoja;)

Verjetno si tole pogrešala…:-D

LP

Skupaj si z punco 3 leta….ceprav ne uzivas v seksu z njo..kot bi si zelel…baje ona ni taka in baje itak zate..po tvojih besedah ne obstajajo zenske, ki znajo biti take..znajo biti vse…baje jo imas zelo rad…in previdevam da se bos z njo slej ko prej enga dne tudi porocil…Naj ti povem le to…da me zelo zanima kaj bo z vama cez 10 let recimo..če ti nje ne bo ratalo se bolj prevzgojit..kajti en mal si jo ze..le zakaj se sprasujem…ce ti pa pase svetnica…haha..ma ej tole si napisu ko eno malo dete, pa brez zamere!
Ocitno si se zelo nezrel moski, mlad…in jaz ti vsekakor zelim, da ti rata obdrzat tako zvezo se naprej…pa vendar dvomim..kajti sploh se nisi spoznal zensko, katero bi ljubil..ne imel le zelo rad! zensko, ki je “svetnica”..ma takih itak ni…skratka zenska ki lahko ljubi le enega, ki ne vara… a kljub vsemu v postelji tudi kurba,pa ji je dovolj le njen moski… dobra mati..gospodinja..in kljub vsemu temu ji laufa se kariera…ja dragi moj tudi take zenske obstajajo in ko bo tebi prekrizala pot taka..adijo pamet in tvoja “svetnica”…za zdrav zakon..ni dovolj le rad imeti..in v tvojem primeru fali tudi seks, ki ti paše..saj ga ob njej nimas..ja neki casa to gre..ne pa na dolgi rok in ko se z nekom vezes..se baje do konca zivljenje in zakaj bi trpel le z nekom ko ga imas rad..ce lahko uzivas z nekom, ki ga ljubis..in imas ob njemu se vse ostalo..kar je tebi ta hip nerazumljivo,da obstaja vse to v eni zenski..pa obstaja….verjemi!
priznam ti le to…da na zacetku neke veze…res ni vse tako..kot bi moralo biti..cas potem nardi svoje..pocasi postaja lahko tudi seks, ki je bil na zacetku zadrzan..strasten..nezen..divji..packast..tak kot paše obema…ampak pogoj za to je..da se dva ljubita..kajti..da vse to klapa..delata ..vleceta en iz drugega..za vsakim pravim moskim stoji prava zenska in obratno za vsako pravo zensko..stoji pravi moski..upam, da razumes kaj pomeni pravi..zame to pomeni to..da zna biti v dolocenih trenutkih vse..recimo svetnica..ali mal kasneje kurbica..ki te preseneti v tvoji pisarni in si ga vzame iz hlac..ker tako paše obema..mal kasnej pa ze sedi v pisarni in vodi svoj sestanek..popoldne skuha dobro kosilo..in uziva ob svojih..ja to je zivljenje , ki ga pa lahko zivis tudi 20 in vec let..sedaj vidis kaj bos zamujal;)..pa brez zamere!
Seveda obstajajo ljudje, ki jim pase drugacno zivljenje…ampak Remedy, je v svojih besedah napisal, da mu seks pomeni “veliko” in ti lahko tu prepricujes se ne vem kako..resnica je ta..da z njo ne bo srecen..cetudi mu v vsem ostalim 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} klapa..si on zeli vec…in tega ne bo..ni blem zdrzat tko neki cajta..ne pa do konca zivljenja…to pa je en sam blef in ce je varal ze sedaj..bo tudi potem..zaradi tega ker doma ne bo tazga seksa, kot ga rabi!

Panter…zrel ali ne..mislis da bo fer..da se poroci z njo..ceprav je ne ljubi..in ne uziva z njo kot bi moral???Bi se ti lahko vezal do konca zivljenja z nekom, ko bi bil na njegovem mestu??? Se vidi kako ste se nezreli, kako zakon jemljete kot ne vem..pitje kave madona…kajti ce bi dobro pomislil kaj sodi k vsemu temu..bi bil raje tiho! Potem ni cudno..da danes vara ze vsak drugi..in statistika kaze..da je najvec moski..ki varajo zato, ker doma ne dobijo tazga seksa, kot si ga zelijo..nekaj casa se še zadrzujejo..potem ne vec, kar je cist normalno…
Izjema so le moski..ki jim res zgornja glava vlada in jim je seks pac redki uzitek…oziroma jim on ne vlada…no tko nekak in so srecni..to jim paše…tak je njihov zivljenje..in ce dobijo se tako druzico tolk lepse..ce pa dobijo zensko, ki jim seks pomeni veliko..pa nastane enak problem kot ga ima remedy…

Čisto se pa tudi ne strinjam:
Sara* napisal: Varajo predvsem moški”
Ja s kom pa varajo – a z moškimi al kom?!?
Osebno mislim, da je kar 50 : 50, le da so ženske bolj tiho

okej..okej..mas prav ja..poudarek je bil itak zakaj se vara..najveckrat..in to je pomankanje seksa..doma..tazga ali drugacnega…tko!

tip je fotomodel (in očitno zelo ponosen na to), kar verjetno pomeni da da veliko na zunanji izgled ko si izbira partnerko vse ostalo je postranskega pomena (očitno tudi seks)….

Tudi s tem se ne strinjam čisto, da do varanja prihaja zaradi “pomanjkanja seksa takega ali drugačnega”!
Kaj pa “firbec kako je drugje”, in zagotavljam ti, da je povsod drugače in hvala bogu, da je tako.
Sicer je to samo moje skromno mnenje, zato dopuščam tudi drugačno resnico, kot vedno

Ko sm ga brala zgori , ko je odpru eno temo..mi je jasno da ga je en sam blef, sploh ko sm zasledila se njegov e-mal..jebac veliki in on upa pol nagovarjat..svetovat..remedija..naj ne zapusti soje punce..ma sej ma prav ja..naj bo ob njej..umes pa naj bo jebacveliki vsem ostalim puncam..to res ni neumen..ampak to lahk dela le clovek ki je…..rajs ne bom napisala!

tudi jaz dopuscam vedno odprta vrata za vse ostalo…kle pisem le svoja mnenja..svoj pogled na vse..kar se ne pomeni.d.a je to pravilno..je le moje…in ..kir..napisala sm le..da statiskika kaze..da je najvec varanja..zaradi pomankanja seksa doma..kar pa se ne pomeni da se vara izkljucno le zaradi tega..to nism trdila..napisala sm le kaj kaze statistika..najvec..se ne pomeni vse;)..mar ne dragi?

ja, pa na konc je napisal:
PS: sem fotomodel

hahahaha…
men je pa mal bogi v glavo

Končno se popolnoma strinjam s tabo, moja najdražja!

lepo..da sva tko usklajena;)..

aha v obe glavci..se mi dodzeva cedalje bolj;)…zdele naju pa bo..merki;)..haha

A nisva zmiri? Vedno ima nekdo od naju zadnjo besedo, sam to nikol nisem jaz!

Sara, tale tvoja statistično podkovana teza, da jih največ vara zato, ker doma ni sexa, pri meni enostavno ne vzdrži. Mogoče je to velikokrat povod, vzroki pa so, verjemi mi, drugje.

Panter..to ni moja teza..pac tako pise..in verjemi ali ne..samo prepisala sem…da so razlogi tudi drugi-drugje..pa je tako kot tebi jasno tudi meni..a baje jih najvec navede prav ta razlog…

dosn jo bos mel..ker jaz odhajam..ti pa le se pisi;)..papa

Ja, uživaj, jst pa na en pir (zato k tega ne maraš)!

jou, panter*:

glede na to, da imava midva vedno neke filozofske teme, me zanima kako to, da si ti tko trdno moralen clovek? Ker, stari…. ne morš tko ozko gledat na svet: tisti ki varajo so prašiči, tisti, ki pa ne varajo, so pa fajn ljudje……

Če se nekolk oddaljim od izvornega besedila: enkrat sem (službeno) pregledoval statistiko, ki je obravnavala varanje v družbi (zahodnega sveta). po Evropi je prišlo, da je nekje 65{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi že prevaralo svojega partnerja; v Sloveniji je bil procent nekoliko manjši (cca. 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), pa še to mislim, da zaradi tega, ker folk enostavno ni upal povedat…. kar pa še vedno pomeni, da vsak drugi Slovenec vara.
Vidva s tvojo punco (ženo) sta 2. In če ti ne varaš (50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) potem se, statistično gledano, možnost pri tvoji ženi poveča…………. Nebot tko zavrt, ker nikoli ne veš, kdaj boš tvojo vidu kje na netu, rečmo: http://www.easygals.com :))))))

s spoštovanjem,

Remedy

P.S.:nevem, zakaj se vedno u zadnjem trenutku zavem, da ne smem napisat svojga pravga imena. 🙂

Nisem prebral vseh postov, se mi pa zdi, da je seks v zakonu vseeno pomemben. Tudi jaz sem romantična duša, pa imava z možem vseeno dober seks.
Varanje ne bo ničesar rešilo, pogovor s punco, s katero sisi želel idealno življenje, pa mogoče. Vendar ji ne povej, da si jo varal (groza, da to rečem jaz), ampak to je dejstvo.

Jaz bi mu ne oprostila in vem, da on ne bi meni.

LP

Remedy- upam,da ji ne boš povedal,da si jo prevaral…

vitka

Hm, to je že drugič, če me spomin ne vara, da ti razumeš moje prispevke kot da so prevaranti prasci (prvič si me menda interpretiral celo tako, da naj bi ti bil prasec:) ).
V bistvu ni moj pogled na life čist nič takemu posploševanju podoben. Reciva raje tako: v svojem življenju ne želim imeti opravka s prevaranti. In tud jaz ne želim varati druge (pa govorim tle tudi širše…ne sam o sexu). Če se mi zgodi, da jaz prevaram, pol se moram temeljito izprašati, kaj zdaj to pomeni. Ker kar tako zgodit se mi itak ni moglo. Ko si pridem na jasno, kje je bil vzrok, pol se odločam, a ostati v odnosu. Odgovor bo pozitiven samo in izključno v primeru, če sem pripravljen svoj kiks postavit na oltar najine zveze in narediti vse, da nikol več ne zajebem. V nasprotnem primeru nima smisla. Seveda pa vse dileme odpadejo, če svoj kiks tudi priznam. Takrat se partner prvi odloča, kako in kaj. Priznanje pa je po moje nujno potrebno takrat, ko obstaja realna možnost, da bi o tej moji prevari partner izvedel od drugih ali pa da je drugim moja prevara znana. Ker itak da ne morem živeti z nekom, iz katerega osle brijem.

čao panter

za razliko od sare itd. imaš res kaj pametnga za povedat –
RESPECT!

tako naprej
LP

New Report

Close