Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Resna dilema

Resna dilema

Ma smo se pa razgovorl na tvojo temo, kaj. A zdej že veš, kaj boš naredu?
Kar se pa tiče slovesa, je res dobro, da se posloviš lepo. Da zbereš vse moči in lepo razumsko razložiš, zakaj čustva usihajo. Daš še vedno kakšen kompliment, ne pa da kritiziraš.
Raziti v prepiru se je lahko. Posloviti se prijateljsko, ne da bi žalil pa presneto težko.

sinička

heh, sinicka:

kar se tice mojga problema…… sej ves, da je lazje dajat nasvete, kot pa se jih drzat. V teoriji vse izgleda super, v praksi se pa stvari nekolk zakomplicirajo. Sicer morm priznat, da se sedaj zadeve rahlo izboljsujejo, ampak se je zacel pojavljat problem pri meni. namrec po tolikem casu, mi je vse skupaj ze malo dopizdilo (vse tisto razciscevanje, pogovarjanje, ipd.) tko da: tko kot pravjo jugici: Zivi bili, pa videli….

kar se pa tice moje teme, se p cist strinjam s tabo….. zadeve postajajo nekoliko motece nepregledne 🙂

s spostovanjem,

Remedy

Remedy, stari, a veš, da jaz ne poznam niti enega, ki bi bil zvest sam zato, ker je varanje družbeno nesprejemljivo. Po drugi strani pa poznam en kup takih, ki ne varajo, ker je to zanje osebno nesprejemljivo.
Hehe, jebat ga, tud taki se najdemo 🙂

“…..ker je to zanje osebno nesprejemljivo…” itak da je nesprejemljivo! Sej je konc koncev vedno osebno nesprejemljivo, ce prizadenes nekoga, ki ga imas rad! ………ampak se se vedno to dogaja…. v vecjem ali manjsem obsegu……. pa po avanturici je vedno vsem zal……. pa se se vedno dogaja…… tko da bi bil jst pri takih stvareh bolj previden.

isto tko bi bil previden ko bi govoril o : “….. Po drugi strani pa poznam en kup takih, ki ne varajo….” khm….. kako pa ves, da ne varajo? a si probal? a ce ti ne ves, da varajo, a potem to kr avtomatsko pomeni, da dejansko ne varajo??

s spostovanjem

Remedy

Kaj pa vem. V zvezi prej ali slej lahko pride do kakšnih skušnjav – sploh če je seks doma slab. Enkrat na mesec je obupno malo… sploh glede na to, da sta šele dve leti skupaj.

Ob misli, da bi s svojim možem seksala samo enkrat na mesec, me kar strese.

Z mojim prvim partnerjem je bil seks dober, pa se v drugih stvareh nisva ujela in sva šla narazen. Z drugim partnerjem je bil seks, po pravici povedano slab – vsaj meni se je zdel. Pa je načelo še vse ostalo – enostavno sem ga nehala cenit, ker me v postelji ni znal zadovoljiti (saj vem, da se sliši grozno – ampak je res). Raje sva šla narazen – preden bi si življenje uničila v nesmiselni zvezi.

Moj tretji partner je postal moj mož. Kaj naj rečem. Rada ga imam, zelo ga cenim, dobro se ujemava, zelo dober ljubimec je – mogoče si pri seksu včasih želim malo več strasti. Prevarala ga nisem in ga tudi ne bom – skušnjave so pa že bile in tudi še bodo.

Svetovati ti v resnici ne znam, obsojati te ne morem, lahko samo rečem, da jaz v taki zvezi ne bi zdržala. Ob seksu enkrat na mesec, ‘popolnem in sterilnem’, bi se počutila preveč frustrirano in ‘zadušeno’ – pa bi to vplivalo še na druge vidike partnerstva. Raje bi šla narazen in prebolele tiste prve grozne mesece, potem pa iskala naprej.

Pozdravljen!

Kot ženska bi se verjetno morala zgražat nad tvojim skokom čez plot. Da ne bo pomote-niti najmanj ga ne oddobravam, a je glede na vse kar vem o naravnih zakonih je povsem logična posledica vajinega odnosa-in če mene vprašaš se je zgodilo še pravi čas-preden raca po hiši pet otrok, za njimi skače pes in laja……takrat je vse skupaj super zakomplicirano.

Sexs je zelo pomemben del vsakega odnosa-ni edini je pa zelo pomemben faktor. In če tu ne štima tudi ostalo na dolgi rok ne more.

Sam boš presodil kaj boš naredil v razmislek pa tole: na tehtnico moraš dat koliko ti tvoja prijateljica res pomeni-in če je seks edini resni problem, potem ga je treba poskušat rešit. Drugače kot s pogovori (ja mislim pogovori v množini) ne gre. Z besedo je treba na dan -‘draga Micka, zadeva je resna, rad te mam in bi rad bil s tabo a imava resen problem. Razumem tvoje poglede in jih spoštujem a najin seks me ne zadovoljuje in ostajam nezadovoljen…….vse kaj ne štima ji pač moraš povedat……vse kaj si želiš …. a postopoma in z veliko potrpljenja..ne pričakuj, da se bo Mati Teresa čez noč spremenila v pohotno Pamelo – pozabi….kliknit ji mora da imata probleme, da so tvoje potrebe čisto normalne (kakšna dobra knjiga vama bo gotovo v pomoč-npr. Zakaj moški ne znajo poslušat in zakaj ženske ne znajo brat zemljevidov, Moški so z Marsa, ženske pa z Venere in mnoge ostale-pojdi v knjižnico išči knjige na to temo-da si ženske želimo nežnosti, vi pa preprosto seks in kako se dajo najti kompromisi-tudi sama sem bila nad mnogimi dejstvi prav presenečena).

Berita kako dobro knjigo skupaj ali pa vsak zase in se pogovorita o stvareh ki se vama zdijo dobre-ali pa če najdeš kako poglavje ki govori ravno o vajinem problem-daj ji ga za prebrat in jo vprašaj za mnenje……..

Sam boš našel najbolj primeren način a stvari se moraš lotit-če ne boš vedno pogosteje šel ven in slučajno srečal bivšo pa drugič neko drugo primerno kandidatko – če jih boš iskal jih boš našel, a rešil s tem ne boš nič.

Kar se pa tiče tvojega skoka čez plot-jaz ji ne bi povedala-če je bilo samo enkrat, je bolje da ne ve, a moraš ji povedat, da obstaja nevarnost, da če ti ona ne bo nudila kar potrebuješ si boš to pač poiskal drugje.

Preden pa se lotiš pogovora razmisli-zakaj je bil ravno seks z bivšo tako dober, kaj je bilo drugače od vajinega-je bilo na hitrco, je bolj sodelovala, je bilo izven spalnice-razčisti pri sebi kaj si želiš da se spremeni in ji to potem na pravi način tudi povej-a daj ji čas in možnost, da ti bo lahko ugodila-bodi pripravljen na kompromise (sprašuj jo-morda boš presenečen in tudi ona ni zadovoljna z vajinim spolnim življenjem).
Želim ti da bi vama uspelo – torej želim vama razburljivo spolno življenje.

Lp,

skrivnostna

opazuj, a ne sodi

Ok – saj me sicer nic ne briga ampak vseeno mi pri tej tvoji zgodbi se nekaj manjka. Zanic sex – se zgodi, ja- ampak kako to, da je za to avtomatsko ona kriva?? Kaj pa ce je TI neznas pravilno zmotivirat. Ona ta druga je mogoce dol padla sama od sebe pri tej pa je treba mogoce vlozit vec kot samo dobre zelje. Ljudje ponavadi ne znajo brati misli. Cisto mozno je, da ji ni, ali, da ji tvoj nacin ne odgovarja oz. da pac ni “nadarjena” za te zadeve…. ceprav slisali smo samo tvojo plat zgodbe in zal jaz mislim, da ni najbolj objektivna. Namrec tudi sama sem kdaj poznala koga, ki je mislil, da je “bozji dar” ali pa, da je njegov nacin “najboljsi” – a je bilo dalec od tega. Po drugi strani pa sem nekje prebrala – sex predstavlja 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zakona ce je dober in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} unici zakon ce je slab!!
Druga zadeva pa je, da pri tebi enostavno nic ne gre skozi; ena je preglu… , druga je preklerikalna…. kaj pa ce je v tebi kak strah pred resno zvezo in unicujes vse povprek ze v naprej – oz. takoj ko ugotovis, da ima zadeva potencial??
Ce je res tako zanic – potem bi bilo mogoce bolje punci omogocit zivljenje z nekom, ki ji zares lahko nekaj nudi – tezko verjamem namrec, da je njej vajin sex vsec-tebi pa ne, po moje bi prisel do presenetljivih zakljuckov, ce bi ona bila pripravljena o tem govoriti!!!
Ce nisi nekdo, ki se boji resnih zvez in ce si zares preprican, da je ona “nepopravljiva” glede teh zadev potem ze zaradi nje to cimprej koncaj in ne dajaj zenski laznih upov – saj ti ni naredila nic hudega v zivljenju in si ne zasluzi tega, da o tej zvezi razmislaj na tak nacin… Daj ji moznost – ce jo imas res rad – naj si najde nekoga s katerim bo tudi to “klapalo” in naj bo srecna z nekom, ki ima iste “poglede” na svet.
Sicer pa …. vsi toliko povelicujejo ta sex – a po drugi strani slisis, da ogromno njih ze po par letih govori o “rutini” in nezainteresiranosti…. tako, da clovek ne more biti vec siguren kaj je dolgorocno res boljse – imeti cudovito, razumevajoco sopotnico in prijateljico za celo zivljenje – ali pa dobrih 1/2 do uro (da ne bo kdo uzaljen, hi, hi) nekaj krat na teden za par let…… Jaz priznam, da ne vem se pa prekleto nagibam v eno smer…

Premisli kaj zares hoces in kdo si ter kaj isces…

Pa vso sreco z “miss perfect” – ce jo bos le nasel. Srcno upam, da bos ker je potem upanje tudi za koga drugega!!!!!!!!!!!

Hm….

moram pohvalit tvoje razmišljanje. Sedi 5. 🙂 Ja, maš prav…….

se mi je dopadlo tisto: ” ……kaj pa ce je v tebi kak strah pred resno zvezo in unicujes vse povprek ze v naprej….” verjetno je tut kaj na tem……… sicer sem psiholog, ampak saj veš, da je pri sebi takšne stvari najtežje ugotovit…………. oz. ugotovi jih človek že lahko, dosti težje je najti vzroke za takšno obnašanje. Verjetno je tut to mal pogojeno z mojim otroštvom: starša sta se namreč ločila, ko sem bil star 14 let. In verjetno jst podzavesto nočem it v neko zvezo, ki bi bla v končni fazi neuspešna zaradi takšnih ali drugačnih razlogov…… nevem….. mogoče. Rešitev: treba bo začet zaupat drugim ljudem ( easier said than done……)

” ….Namrec tudi sama sem kdaj poznala koga, ki je mislil, da je “bozji dar” ali pa, da je njegov nacin “najboljsi”…. “

glede tega se ne morem strinjat s tabo, ravno zaradi zgoraj navedenih razlogov………… ni problem v tem, kako dober fu*ač sem jaz, ampak so problemi drugje……….

ko si pa govorila o tiste 1/2 ure…… ti pa lahko povem…… sicer imaš prav….. ampak če je ne bi bilo, bi ZELO drugače razmišljala……… in bi jo popolnoma drugače vrednotila!

LP

S spoštovanjem,

Remedy

Pa se je pojasnila skrivnost dveh filozofov na forumu. Hehe, Remedy, mogoče sva skupaj klopi gulila.

Pa kaj si ti, en lolek? Kaj misliš, da se moraš res vsaki smilit, da te bo ja med noge spustila?
Če ti češplja ne odgovarja, vzemi hruško. Če ti ta ne da žmoha, naj bo pa breskvica, sam ne jamraj več, simpl s det!

nobody, Phoenix, Az

ej, ti… simpl es det……..

Gledam tvoje komentarje po forumu.

1. Jst tega nisem napisal zato, da bi se komu smilil, ampak zato, da vidim ali imajo drugi ljudje tut takšne probleme in (če) kako jih rešujejo

2. ne rabim nobene miloščine, da me ktera ” med noge spusti”. Mi na kraj pameti ni to padlo….. očitno je teb že kar ene parkrat…… žalostno

3. tisto o hruškah, pa jabkah, pa o nevem kakšnem še vse sadju iz vrta tvoje babice: Ko boš dovolj star (beri: nad osemnajst), boš videl, da lahko ješ tudi džem iz hrušk IN jabolk.

LP

Remedy

P.S.: a tvoja mama ve, da na internetu po tko “pokvarjenih” forumih brskaš?

heh. mogoče pa res…….. nikoli ne veš. Lahko, da sva celo pri kakšnem predmetu skupaj sedela :))

Je pa res, da je najina skrivnost razkrita………… zdej se pa sploh nimava več o čem pogovarjat……… kaj bova pa zdaj?? ……….Jst predlagam, da greva na en pir, da natuhtava strategijo za naprej………. 🙂

S spoštovanjem

Remedy

P.S. :o))

Remedy, za pir sem pa vedno.
Predlagam Medvedje Brdo, tako, saj veš, daleč od ponorelega prevarantskega sveta.

LP
panter*

Ja, ampak morjo bit saj kakšne fejst ženske tam! …….. sej veš, da sem zdaj samski. Da mi ne bo dolgčas. Ti……. ti pa lahko gledaš (se boš mogoče kakšno novo taktiko osvajanja naučil:))))))

S spoštovanjem,

Remedy

Spet mam ene tri ideje. Druga je slabša kot prva, tretje pa ne bom niti zapisala.

Ok, panter*, a maš ti slušajno tud tist fotomodelov ona-on kompleks? Ker če ni to to, pol (evo prihaja druga ideja) ostane sam še toplovodarstvo. Al se zdej tko obnašajo oz. vedejo (?) sodobni metro moški – mislim, da en drucga v dvoje vabjo na pir nekam bogu iza ledžima?

eh, enax 🙂

če pa nekdo koga povabi na pivo pa še ne pomeni, da bi ga kr nategnil…. 🙂 npr.: a bi ti šla z mano nekam na pivo?
Razlaga: če bi rekla NE samo zaradi tega, ker nočeš, da izpade, da se hočeš dol dat; – potem se to men mal čudno zdi; če bi pa rekla, da JA, potem pa to ne pomeni nujno da boš šla na pivo z mano samo zaradi tega, da bi me nategnla……..(čeprav morm priznat, da se bi mi fajn zdelo :)))

U glavnem midva s panterjem* sva bol tko: Filozofska kompaniola, brothers in arms (čeprav vsak na svoji strani).

Ajdi, LP

Simon

New Report

Close