Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek resnega nasilja do policije je vse več, sramota!!

resnega nasilja do policije je vse več, sramota!!


Daj ne serji ga no, kake pa klamfaš. A ti ne znaš več nič drugega kot povsod lezt v rit v vsaki temi nekomu? Prav nagnusen si že s tem. Kak človek to moraš bit popolnoma brez hrbtenice?[/quote]
Nehite delat pizdarije pa ne boste policaja srečal. Seveda vsi drugi so krivi. Nihče noče prevzet odgovornosti za svoja dejanja. Zakoni so jasni. Če ga ne kršis ti policija nič ne more. V življenju se nisem plačala niti dobila kazni. Vozim več kot 20 let.[/quote]
Jaz nimam nič s tem, samo povema kako je. Več kot pol policistov je popolnoma neusposobljenih tako fizično kot strokovno, pol pa samo jamranje in napihovanje, če mu noben ne pokaže kriv prst , si pa izmislijo in dajo v medije. Človek dobi občutek, da so take uboge piz-dice, da bi se moral vsak državljan po svoji vesti čutit dolžnega, da jih zaščiti na vsakem koraku, a plačani so oni za zaščito državljanov, reda in miru.

in to ni nič narobe? Ti ni jasno, kaj?
Na sredi ceste se ne stoji, leži, kampira in še kaj podobnega, z refleksi pijanca se ne umakneš pravi čas.
Podobno je z železniškimi tiri.
V samomorilsko vedenje ne vpletaj še drugih.[/quote]

Nono ne zavajaj. Stala sem pres lokalom zunaj in ne na cesti in sem cakala policisste, nisem bila trezna niti samomorilna. Price dogodka so tudi. Bodo na sodiscu opisale dogodek. Ne preobracat besed. Nisem rekla da na peomerni cesti

Popravek : prometni cesti

Prometni

Zato pa sta policista v postopku in ce bi jaz odlocala, bosta zgubila sluzbo zaradi krsitve dostojanstva z zlorabo polozaja. Kaj pa bos rekla potem?[/quote]

Ti si svoje dostojanstvo ze kar sama krsila, ko si se ga napila.[/quote]

Oni pa mi ga ne bi smeli na postaji niti prej niro kasneje in ne spadajo v policijo. .

Sem ti povedal grda resnica, da imam izkušnjo kako je to v praksi in to ni edini primer. Dejansko sem bil napaden z nožem v pričo triletnega otroka na vratih svojega doma, ker je pač človek bolan in sem to pričakoval, po vsem kar je počel. Kopica policistov potem ko je zbežal od mene, ga je dve uri lovila po hribu, v dolini so pomagli še Romuni, ki so delali na njivi. Nobenega se ni dotaknil, ker sem ves čas gledal in se smejal na vrhu hriba, saj so plačani za to delo, nisem jaz, pa še heroje so se delali, ko so prišli. Na sodišču so navajli take poškodbe, ki so jih dobili, da to ne moreš verjet, pa je le tu in tam kak padel kot telebjksek, ker ne zna nti hitro stopit v hrib. In 5 policistov je zhtevalo vsak po nekaj tisoč evrov odškodnine za poškodbe, seveda dobili niso nič, ker je bila sodnica pametna. Človeka je lepo dala pod zdravniški nadzor z rednim prejamnjem zdravil in danes se z njim normalno pogovarjamo vsi in si medsebojno pomagamo.

New Report

Close