Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RESNICA

RESNICA

Toliko je udrihanja čez učitelje. Roko na srce – res jim ni hudega. Učiteljica na OŠ Križevci
pri Ljutomeru gre v službo ob 7.30, domov pride ob 13.00. Od njenega doma do službe je
cca 15 min. vožnje. Ja, pa še kosilo si prinese – za celo družino. Plača seveda eno.
Se rada še pohvali, da kuha samo med počitnicami in vikendom, drugače je “gospa”.
Res se plača tako prehranjevati 4-člansko družino.Pa seveda ona ni osamljen primer. Tako,
da je resnica, da se družine učiteljev prehranjujejo zelo poceni.

uh, saj takih je pa kar nekaj – tudi pri nas v bolnici imamo take primerke. v kuhinji se kar zmrdujejo, ko pridejo po kosilo

Moti me to, da se same hvalijo, kak dobro skozi pridejo pri hrani. Videla pa sem na
lastne oči, ko si je otrok postregel s kosilom, kako polne so bile sklede. Ojoj, sigurno
je še za večerjo kaj. Kuharice pa se tako dobrikajo učiteljicam. Vsi učitelji bi se mogli
ob tem zamisliti na otroke, ki so v šoli že res lačni in jim starši ne morejo nuditi kosila.
Tem naj rajši dajo višek hrane.

nova
Uredništvo priporoča

to je stalna praksa v šolah?

Prlečka, a si nevoščljiva al kaj? Če bi bila sama kaj bolj sposobna, verjetno nebi jamrala in pljuvala po drugih. Zase se raje brigaj smrad babji.

Moja kolegica dela v vrtcu v okolici Ljubljane. Ravno te dneve imajo še delavnice po delovniku.V vrtec hodi ob 8h zjutraj, domov pa pride pob 20h pa si zračunajte, koliko je to. Delavnice trajajo do konca maja.

Druga kolegica dela v enem izmed ljubljanskih vrtec. pričetek 8.15, konča ob 17h.

Se še komu zdi to bajno?

Obe imata že lepo delovno dobo, prva 9, druga 13 let.

New Report

Close