Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resnica o "15 minutah do Ljubljane"

Resnica o "15 minutah do Ljubljane"

Psihič je tudi tisti, ki se zasanjano prestavi iz uvoza na vozni pas s 60 km/h. Ali pa brez žmigavca na prehitevalnega s 100 km/h. Brez da bi sploh opazil, da je nekdo že tam. Pa je sam gotovo prepričan, da je izredno varen voznik, zato ker vozi počasi.
[/quote]
Tako je, vsi po vrsti ste psihiči. Ti je zdaj kaj lažje pri srcu, ker vas je več?


In kdaj se voziš? Ker zjutraj, med 7. in 8. uro, potrebujem jaz iz centra Domžal do Bežigrada (Ruski car) povprečno pol ure zadnje leto, tu pa tam malo manj. Včasih je šlo v 20 minutah, zdaj 15-20 minut samo v času šolskih počitnic.
In od Kamnika do Domžal rabiš, ko ni gneče, vsaj 10 minut, v konicah verjetno precej več. Pa Šiška je še malo dlje kot Bežigrad iz našega konca.
[/quote]

AC vodice

V službo pridem par minut pred 7 zjutraj

Tu se strinjam z vami. Iz našega konca do Leva sem pogosto potrebovala pol ure in več.
Zato sem se največkrat odpravila v službo s kolesom.

Dol – Bežigrad okoli 15 minut

Vir – Ihan – Dol okoli 90 minut

Psihič je tudi tisti, ki se zasanjano prestavi iz uvoza na vozni pas s 60 km/h. Ali pa brez žmigavca na prehitevalnega s 100 km/h. Brez da bi sploh opazil, da je nekdo že tam. Pa je sam gotovo prepričan, da je izredno varen voznik, zato ker vozi počasi.
[/quote]

Ja, tudi to so psihiči.

Ja no odvisno kdaj greš v LJ. Iz našega konca je od 6:20 do nekje 8:30 taka kolona, da hodiš cca. 45 min, če je vmes še nesreča je čas prihod še precej daljši. Enako za nazaj če greš ob 15:15 do 16:00.
Po drugi strani pa če se ti uspe izogniti tem terminom si v Lj v centru v 15ih minutah. Dobesedno.
Če greš po stari cesti pa, če v LJ ni gužve hodiš cca. 20-25 min.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Od obvoznice do centra je 15min vožnje samo sredi noči.
Vsi lažete! Eni smo v Ljubljani doma in se dnevno vozmo v teh terminih. Ni variante, da ste migrantje pred nami v centru!

Si pa dobra pohodnica. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Si pa dobra pohodnica. 😛
[/quote]

😛 ja hitr morš stopt 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Pa ne da delaš v Tosami?

Pa ne da delaš v Tosami?
[/quote]

ne
v bližini imam servis za avto

New Report

Close