Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek resnica o ..praznikih pri nas…

resnica o ..praznikih pri nas…

So pred našimi vrati…In to ne samo eden dva..ampak večč… da poludiš…
Čas tako hitro beži…..jest pa polne roke dela….
V službi se jim tud že čist rola,najbrž da bomo pižame nosil s seboj po tanovem….tko da…po drugi strani občutki krivde,ki te preganjajo,pa očitki,ki si jih mame znamo naprtiti na rame same sebi z vsakim dnem…ko otroček pred našimi očmi raste pa raste…UHU kako čas beži..se spomnite,ko sem veselo kričala tukej gor po netu..in visela dan na dan,ko je moj mali spančkal…Ko mi je poštar prinesel odločbo…ooo.podaljšani porodniški..pa…pa…uhhhh
No in zdej bo moj tamali čez par dni upihnil že drugo svečko….jep…celi dve leti…No in da vam zaupam,še nekej…Da je mera polna in da ima mami še več dela s pripravljanjem gostij v teh dneh…..je mali privekal na svet en dan pred moževim rojstnim dnem..Ni kej tako sem si vsaj olajšala vsakoletno kupovanje daril za moža z mislimi..heheh darila ne rabim kupovat… kot prvo si dobil sina za darilo..heheh Kot drugo pa sem jaz..prav na tvoj Rojstni dan postala Tvoja žena..in rekla tisti butasti da.hahahaha No in zdej mineva že sedmo leto..ja sedmo leto je že okol ,..sedem let me že opominja vsako leto znova..haha kaj sem storila na ta dan…Apak sveda obletnic do sedaj še nismo praznoval..bomo potem,ko bo večja cifra….:))))
No in ko misli človek,da si lahko že malo odpočije od tega tris-a..pride še dan kasneje osebni praznik moje tavečje punce…Juhuhuuu heheheh A smo no pol…a nismo!!
men se pa rola..pa zrola…pa najraj bi kupila eno one wey ticket pa sla na svoj dolgiiii oddih….
Nak pa padem spet na trda tla…Zato zavihajmo rokave.Bit ce puna kuca…Bit če futra(čeprav sem na dieti,zame ne…)Pa čpinj..pa dela do nezavesti…..Jaja tako je živlenje to….LIVE IS BEAUTIFUL::::.lalalalalalala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
. upsss, kaj vidim, heheheheehe
. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tebi Lubija na smrčka***ker vem da žiher!! Nočko!**+***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Poskusite puščati prijateljske sledi majhnih iskric hvaležnosti na vaših dnevnih potovanjih. Presenečeni boste, kako bodo prižgale plamenčke prijateljstva, ki bodo šopki vrtnic ob vašem naslednjem obisku. M. L.

Dobro jutro !
Vrtnice vas čakajo .

Uha..vrtnice moje..najljubše.))))

Dobro jutro nioba in vsi ostali..dans si me pa prehitela…..:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro vsi Tjavendanovci,
oja muca, jaz se še spominjam tvoje sreče
ob odločbi o podaljšanjem porodniškem, oja,
še.
In ob vsem, kar te je v sedmih letih doletelo,
se spomni, da je številka sedem nekakšna
prelomnica za vse.

In naj te danes spremlja dobra misel, o kateri govori Z.Modrej takole:
—————–
“Če imajo naše misli res tako velik, zlasti pa tako vsestranski vpliv, če so res kot semena, ki vzklijejo in obrodijo, če jim res posvečamo njihovo rodovitost s ponavljanjem če res strah pred njihovo uresničitvijo deluje kot gnojilo – potem se pa res plača bolj paziti na svoje misli. Toda kako?”
—————–
Recimo da tako, kot naša ljuba muca. Malo potoži, malo postane sentimentalna, malo jo zanese v preteklost, pa se hitro vrne v sedanjost in sanja o prihodnosti in je vedno na trdnih tleh, kljub sanjam, ki ji blažijo težke dni. In potem se na koncu koncev sladko zasmeji in naloži poln koš optimizma in veselja, smeha in radosti in jo spet udari od doma. Tako ona pazi na svoje misli in nima bojazni, da bi vse delovale kot gnojilo.

Muca, lepo jutro in še lepši dan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uhh kolk je pa tole pasalo prebrat preden odhitim v službo…..******hvala Marija..
Avtek se že greje…uh a veste dones je zunaj spet mrazek..no vsaj mene je streslo do kosti,ko sem šla avto zalaufat!!Toplo se oblecite,pa ljubezen naj vas greje,naj vam bo v srčku res toplo..Lep dan,saj jutri je že petek!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne daj se muca, ne daj se godinama….

Muca, čestitke za vse, pa.. ma stisni zobke… bo drugo leto ziher boljše :)))) In če mata oba praznik.. ma nej ti mož dijo porko, kej pomaga :))))

lep dan!

Jani

smo pol SeVe de ne de:)

Muca ma ziher je takle tris
tud orto koristen

vse naenkrat uštimaš
pa je poli gmah ne de

S. se bo enkrat u životu od 23.12 pa do 25.2

pa makar šele v penzjon

potepala naokrog, bo probala enkrat
drgacen december (bikini ne de) pa se
okrog sebe mam kozorgčke pa cel akvarijum (ribce ne de).:))))))

ma ja sej no, sej za božič pa res ne bom zgasnila ne de:)

drgač pa malce skrajšan tajming ne bi bla tko slaba varianta…doniš

New Report

Close