Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek resnica o :Sljadoljed,burek i baklave

resnica o :Sljadoljed,burek i baklave

Končno je prišel avgust,jutri greva na dopust…Bova šla na južno morje,da razširiva obzorje nama bo lepo…Bil je res lep večer,v sebi čutil sem nemir..ko sem hotel že začet je rekla “jest bi jedla sladoled.”..Zanjo vse bom naredil,le da svoje bom dobil.Bosa se čez vročo cesto odpraviva v mesto na sprehod.Ko slastičarja zagleda,ni ji več do sladoleda..Kot da mene več ni..ga požira z očmi, ko ta jo praša… “Ja te pitam očeš sljadoljed,”ji ponavljal je spet in spet jaz pa lačen ljubezni govoril sem ji..naj pohiti….”Očes li ljučokoljad..” jaz se hočem le z njo mečkat…
a kmalu mi jasno bilo je…da z njo nič ne bo.!!..
Ves večer in dolgo v noč je klicala na pomoč..Pojedla tolk je sladoleda da bila je čisto bleda…bilo ji je slabo
Sem prijel jo za roko, ji govorill bolje bo…ko tolažba je prijela,brž je k njemu odhitela v sladoledni raj
Tisto noč sva se razšla…..Ona k njemu je odšla..zdej zaradi ljubezni prave peče burek in bakljave,dan za dnem..
Srečo novo sem deklino,raje peljem jo v kino. in tudi brez slastičarja in brez sladoleda me rada ima…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yap, that ” it !
yuhu banda – sladoljed
kul trena

Yap, that ” it !
yuhu banda – sladoljed
kul trena

nemoj ti menji sljadoljed’ nema ništa bloje od eden burek burečki, sirov sirečki :))))

Trikrat hura za burek :)))))))))))))))))

I ja ga volim !

jutro Jani , jutro !
cmoka ta k mašnega :))

Vsekakor je nekaj v bureku. Burek , se pravi svinjski, sorči sirov burek je zakon !

Heheh zajček,ti pa vse pogruntaš!1:)))********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha a ti ga ispečem..moja specialiteta je pa mentolov!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

I ja hura hura hura……

Volim ga..pa i pečem…..
ja volim mesnog ponajviše

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha danes nema burek spljoh……:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

i ja ga volim :))))))))

O, ja.
Zajček posluša muziko.
Vse sortno veš..
danes nekaj,
jutri spet nekaj drugega..
nekdo mi je rekel , da moraš imeti muziko vsesortno rad. Pa je tako zdaj pri meni, edino nekaj priznam , nekaj pa le ne morem poslušat . Lojzeta Slaka, ta mi pa ne gre…

muca***

boš ga zajčku scvrla , ko se srečava :)))

he meni pa je lojze slak všeč! Kajti moja mam ga obožuje,pa vsakič ko ga slišim se spomnim nanjo.Tko da sej veš potem………….
Ejj Slak full rula…..:)))))
Slak je zakon!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

BOM!!!!!:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vidiš muca, glej tole. Tudi moja mama jih je poslušala non stop in posledično, zaradi slabih spominov na otroštvo , jih ne prenesem več. Eh, tko je to !

New Report

Close