Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resnično bi rada vedela kaj imate od življenja samski in brez otrok?

Resnično bi rada vedela kaj imate od življenja samski in brez otrok?

Jaz sem vagabund, ki mu na kraj pameti ne pride, da bi imel otroke.. Rajši uživam v potovanjih, športanju, na motorju, v družbi….. Včasih sem samski, včasih pa v zvezi. Jaz rabim “lauf”, da ima moje življenje smisel.

Kako živijo drugi pa mene načeloma ne zanima. Vsak pač po svoje…


Ni mi potrebno varstvo, ko vas fuka*m naokoli!

Tako samski kot poroceni z otroci zivimo taksna in drugacna zivljenja s svojimi vzponi in padci, plusi in minusi, …

Vecina porocenih vrstnikov z otroci (~10 let) zivi za moje pojme pateticna zivljenja.
Redki imajo omembe vredno svobode in casa za lastne uzitke. Njihova zivljenja so v funkciji zenine agende. Daj, zmigaj se Jozek, sluzi, delaj, … za druzino, jim dnevno najedajo. Rabimo novo pohistvo, nov avto, vecje stanovanje. Pa to naredi, uno zrihtaj, pa zakaj nisi xyz popravil, itd, itd. Se tisto malo prostega casa, ki si ga vzamejo, je ponavadi predmet zeninega obsojanja. V glavnem, gospe jih drzijo za jajca, pa ce si to priznajo ali ne.

Druga plat medalje pa je, da svoboda ni za vsakega. Vecina ljudi je ovc, ki potrebujejo svojega postirja, da se ne zapustijo, propadejo. Imati cas in denar le zase, sploh ce nimas nekih omembe vrednih interesov in hobijev, je zato za marsikoga hudo breme. Sledi brezciljno tavanje v temi.

Kakorkoli ze, toliko tega je odvisno od cloveka do cloveka. Nekomu ustreza absolutna stabilnost resne zveze, ne glede na ceno. Komu drugemu pa pestro zivljenje. Tako kot eni prisegajo na vsakoletne pocitnice v istem kampu jadramske obale. Drugim pa neprimerno bolj uztreza neprimerno bolj pestro zivljenje,

Kaj delamo? Kar nam v danem momentu srce poželi. Zjutraj vstanemo, spijemo kavo brez kričeče pamžarije, pojemo zajtrk v miru kot ljudje, spet brez kričeče pamžarije, gremo v službo, pridemo iz službe domov v mir brez najedajočih pamžev. Kuhamo si kosila,večerje, uživamo v filmih,serijah. Na dopust gremo kamor nam pase, kjer uzivamo ne pa pedenamo pamzarijo. Kaj pa ti pocnes? Pamzarija pol dneva, sluzba drugo polovico potem pa spet jovo na novo. Res si na boljsem moram reci hahaha. Bogi res taki, ki vam je reprodukcija edini dosezek, ker ste za kaj drugega tako prevec zahojeni in premalo sposobno

Kdo pa je dandanes svoboden? Kdo počne točno tisto kar se mu tisti trenutek zahoče, gre na potovanje ko se mu zahoče, kam se mu zahoče……
Komu mečete pesek v oči? Otrok nimam svobode pa lih toliko, kot moje sodelavke z otroci, še celo opažam, da si bolje znajo organizirati čas, otroke dajo v varstvo partnerjem , staršem…..
Jaz sem pa za vse sama, za vsako fasungo, za vsako žarnico, za vsak servis, pranje avta, pa pospravljam, perem, likam lih tako kot druge in ja časa imam toliko manj koliko kolegicam pomagajo partnerji.

Nič nimajo od življenja avtorica, le jezno usmrajeno leno nikoli odraslo rit polno frustracij in sovraštva do vseh in seveda popolnoma puhlo betico. Le da tega ne bodo niti za živo glavo priznali, ampak se stresajo z nemogočim karkterjem in jeznoritostjo nad vse v njihovi bližini…..tako je.


JKp, ustavriš pa nič in si večno nezrela in ne zmožna odrasti, da bi bila lahko dejansko kakršnekoli odgovornosti. Pred odgovornostjo in obveznostmi bežite kot vrag pred križem. Gajžlo čez nago rit, pa bi se takoj začele brihtat.

Jaz sem ta vikend samska in brez otrok :))
Kaj delam nič posebnega, večer sem začela brat knjigo ene slovenske avtorice, ki jo imam že nekaj časa na polici danes nadaljujem (kriminalni roman) da vidim kaj pišejo nasi

Kaj delajo samski brez otrok, zdaj ne poznam jih veliko, samo eno in kaj ta dela.?
Dela vse kar hoče in kakor hoče 🙂

Najbolj si lahko osamljen v družbi.

S tabo je nekaj resno narobe, da se sprašujejš takšne stvari.

Povej po resnici, da imaš poln kuher otrok in moža!

Sem vesela, da mi ni treba nikomur palačink pečt. Zbudila sem se lepo ob šestih, vikend pa je ene petkrat prekratek, samo to bom rekla. čaw

Boš rekla ja, direktno povej da si prfliknjena in toliko zabita, da se ne zavedaš, da bo vsako leto huje in več frustracij v tebi. Aja ne moreš, ker ni delujočih celic, da bi se tega zavedala, bodo raje drugi še naprej krivi…

Ja saj, samske ste hudičevo seme tudi v družbi, to je res. Tudi po firmah so z vami same težave, ker resnično niste za nikamor.

Hahahaha ko polarni bebec govori o frustracijah a sam je cela ena retardirana frustracija, ker ga je baba načevljala pa še zdaj revše zafrustrirano ne more prebolet. In kaj imaš ti debil v lajfu razen zlivanja frustracij in svoje nizke inteligence po netu? Še otroka ti je poštar naredil in boš ti tule nakladal o frustracijah bebček bebavi


Njega moraš z rezervo vzet. Od sedmih pik ki jih ima v buči so štiri pokvarjene 🙂

:)) Poštarji so tiha voda, ki bregove dere. :))


Njega moraš z rezervo vzet. Od sedmih pik ki jih ima v buči so štiri pokvarjene 🙂
[/quote]

Si pa rodarna. Ima 2 celici v bebavi glavi. Ena neha delat, ko se zjutraj zbudi, druga pa ko odpre MON haha


Njega moraš z rezervo vzet. Od sedmih pik ki jih ima v buči so štiri pokvarjene 🙂
[/quote]
Jp, še vedno te delujejo tako, da bo zate misija nemogoče dosežt delovanje vsaj moje ene.😁 Kaj boste kokoške repencljaste, samo kokodakate v prazno, kura vsaj pred kokodakanjem jajce znese, ve pa samo dreke puščate za sabo.😁😁😁

Hm, le kaj bi počela, če ne bi pekla palačinke? Se ti jih ljubi vsako nedeljo, vsako soboto, vsak vikend, vsaki dan? Se ti ljubi glancat lonce, sesat, tiščat umazane cunje za celo familijo v stroj, pa vsak dan isto. Otroci, mož, služba, otroci, mož……jaz. Jaz kdo jaz?

V tem je razlika med poročenimi in samskimi. Hecno je opazovat te moške kipe med igrali za otroke, medtem ko žene verjetno kuhajo, mečejo v pralni stroj, čakajo, da pride familija in se naje. Potem spet eni lonci, pa cunje in je večer. Vsaki dan. Kako utrujeno življenje.
Kot samski lahko enako zapadeš v neko rutino, ki je brezizhodna, če ti zmanjka samoorganizacije npr.. to je normalni del lifa, ki si ga zlahka preurediš ponovno po svoje. A je s samskimi veliko bolj obremenjena okolica, kot ljudje, ki živijo sami. Saj podobno se dogaja z vsemi istospolno usmerjenimi na primer. Družba se ukvarja z njimi, sami ne bi imeli nobenih težav, ker so taki, kot so. So pa še vedno budale, veliko, ki ti znajo reči, da z gejem nikakor ne bi mogli sedeti za isto mizo. Kako zakompliciran, nizkoten, povprečen folk. A če ti pa doma gospa stara in gospa mlada visita za vratom vsako sekundo, ker je treba naredit to pa še to, da bodo sosedje zadovoljni, pa samskega ne sme brigat. In pridni sinovi in hčere so tisti oz tiste, ki imajo familijo, da zadovoljijo stare. Rojstni dnevi, vsi prazniki, vse je pod njihovo kontrolo, če ne si takoj aut. Stare letajo po kuhnah, stari se hvalijo s familijo, mladi pa manipulirajo z njimi, ker so pridni. Najprej bajto, potem otroke, potem penzija, potem skrb za dom. Sistematični indikatorji kontrole za biti pravi človek kao.
Beden fini folk. Enega dne bo pa vse zasulo, tudi vse vaše ketne, da boste vsaj malo svobodni.

Si ena izmed teh. Obremenjuješ se z okolico namesto s sabo, ker ti je tako lažje prekriti svoje lastno bedno življenje.


A s takimi psihozami se tolažite in si brišete plesen s frač? Tvoj dolgovezen odgovor poln blodenj dokazuje ravno to, kar mnogi povemo, da je s samsko puhloglavko narobe vse kar je lahko in še celo več od tega. Tako ad presežete same sebe.

polarni sij, kot se deklariraš.

Poskusi še ti kdaj preseči svoje možgane. Škodilo ti ne bo. Če ti bo zmanjkalo kisika, zadihaj.

freedom

Si pa rodarna. Ima 2 celici v bebavi glavi. Ena neha delat, ko se zjutraj zbudi, druga pa ko odpre MON haha
[/quote]
Število sedem (pik) sem načrtno izbrala. Delujejo mu samo tiste tri ki vzdržujejo osnovne funkcije (prehranjevanje, odvajanje, spanje) se najbolj mu deluje tista ki ima čez odvajanje torej izlocala (predvsem odpadne trdne snovi)

Ali po domače posral je šerifa in postajo 🙂

Polarni ti si luzer brez bilo kakšnih dosežkov v življenju. Pozri se, evo jaz grem danes ladit jaja na Jadran brez frocov in menstrualne nevroticarke. Ti pa piši in izigravaj ljubosumje na tem forumu. Ahaha. Se prov vidi komu so odveč sončki. Zato pa hočeš samskimi natrpati neko odgovornost, ki je sploh nimajo. Ja če si se izlival v luknjo ženske, zdaj pa prenasaj odgovornost. Ko ti je kriv?

večina pisočih vas je na istem nivoju kot polarc.


Število sedem (pik) sem načrtno izbrala. Delujejo mu samo tiste tri ki vzdržujejo osnovne funkcije (prehranjevanje, odvajanje, spanje) se najbolj mu deluje tista ki ima čez odvajanje torej izlocala (predvsem odpadne trdne snovi) Jp, gospa z rodovnikom, nobena histerična tolažba ti ne more pomagat, kar dokazuješ z dnevnim visenjem na forumu. Kako ničvredno babše to mora bit, da zraven družine visi 24 ur dnevno na forumu?….eh

Ali po domače posral je šerifa in postajo 🙂
[/quote]

no, pa o teh lepih družinicah. živim v majhnem kraju in vsak drugi dedec ima ljubice. Vsi vedo vse, ampak žena tolerira. Veliko je nasilja za štirimi stenami, veliko je zgodb ko dedec po 30 letih zakona odide z mlajšo in pusti strto ženo.

Otroci so egoisti v glavnem, niso kot mi, starejša generacija. Gledajo na svoje riti, stare pomolzejo, potem jih ne briga zanje. Ti avtorica, ki si v glavi ozka kot vaški plot, pa boš razumela šele, ko bodo tvoji ljubljeni palačinkasti otročički molili, da te čimprej stegne, ko ti bodo doplačevali za dom. Vsakega doleti prej ali slej karma, tudi tebe bo, ker si strupena in sodiš in obtožuješ.

New Report

Close