Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Resno sem začel razmišljat…

Resno sem začel razmišljat…

…o tem,da se umaknem s foruma.saj ne,da mi tu z vami ni lepo,samo neke čudne stvari se dogajajo in pri tem nočem bit zraven.
Pa še čisto pragmatične stvari so po sredi.
Lahko noč tistim,ki še vedrite.
Sp

A ti mal zezaš aaa?

Kaj za hudiča se pa gre?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zezam?Ne!
Imam drugačen način zezanja…kar pa itak že veš.
Pač,nekateri dogodki(jih je več) me nekako porivajo stran od tu.
Toliko.
Lepo noč muca!
Sp

Zajček, kje se skrivaš… v katerem grmu??? A daj nooo, Sprevrženec…, glede tvoje prve vrstice… je že Sonči objasnu nekaj, kako in kaj… Jaz pravim… IGNORIRAJ!!? …no ja, vseeno nevem v katerem grmu tiči zajček!!?? :-/
No, pa saj vidim, da ti veš… in kako in kaj… mislim, no!!
Ampak, daj nooooooooooo…`-´ zdaj te grdo gledam, da veš ;))

Mene pa zdaj res ne bo več dost tukaj, ker je kriza v našem podjetju…, pa še za računalnik je tud ratala kriza s sodelavci, se vcasih borimo zanj :((( Doma sem pa skoraj stalno na terenu… hmmmm :˙˙
Ma, že zdaj sem bolj malo tukaj… mislim, da je bil vrhunec… ;- hmmm

Pogrešam vas… kadarkoli, kjerkoli :(((

Kaj za vraga pa naj to pomeni???
Ni mi jasno,za kaj gre,pa bi prosila,da ne “govori” v kodah….lepo naravnost ven vstreli…..daj vraga,zdaj pa sem malo v nekih čudnih občutkih,kaj za vraga je narobe???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

NE SERIIIIIIIII!!!!!

NApisal si, da ti je tu lepo in kako lahko potem sploh razmišljaš, da se umikaš iz foruma…V življenju se umikamo tistim stvarem, ki nam ne dajo dihati, ki nas žalostijo, morijo, delajo nesrečne, zaradi katerih trpimo…grabimo pa z obema rokama vse tisto kar nam daje moč in voljo za naš vsak dan in to je gotovo tale forum in res ni razloga za umik…

NE SERIIII IN PIKA!!!

Upam, da te je noč spravila pokonci in imaš sedaj lepši pogled na življenje.
Ja potrebno je, da se vsake toliko časa zadiha brez foruma, da nismo non stop priklopljeni, vendar to še ne pomeni naš odhod, samo kratek dopust, da se potem še raje vračamo na forum…če že moraš iti, okej, ti dovolim, da greš na dopust…mogoče za nekaj dni, potem pa takoj nazaj!!!!!

Brez tebe foruma ni, kakor brez vsakega izmed nas, ki smo ga “ustvarili”…
Cmoka prijatelj moj, te imam rada , veš to!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če se ti je počen češpelj razbil, ti koj naredim drugega, no….. samo reci.

Drugače pa – v istem smislu kot ti je Sonči napisala:
“Kar lahko sanjaš, lahko tudi dosežeš. Beg pred sanjami pomeni slovo od upanja.”

Zamisli se, dragi prijatelj!!!

Premalo te poznam,da bi vedela kaj se dogaja s teboj, a vseeno mi ni jasno zakaj bi se umaknil,če ti je tukaj z nami lepo.

Povej kaj te muči in vsak ti bo po svojih močeh svetoval in ni ga vrag da ti iz vsega skupaj ne bi potegnil tisto, kar ti bo pomagalo premagati težave.

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem,da sem jaz začela pistai na forum ko sem bila v največjem dreku in le dvema osebama iz tega (starega) foruma se imam zahvaliti, da sem še med živimi, da sem spet srečan in močna, zato ne odhajaj…napiši nam kaj te muči..tu smo zato da ti pomagamo.

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

En swinger party,pa bo stvar takoj na mestu!
Sp

… oštja … !!!!!!!!

Zdej pa mi res ni več nič jasno … Bolj prebiram forum … bolj se mi mešajo štrene … Pa kaj za boga se je zgodilo v petek????????????!!!!!????!!!

Bila sem že na veliko srečanjih … takšnih in drugačnih … in vedno se je končalo tako, da tisti ki smo se dobili smo postali odlični prijatelji … in smo si vedno želeli ponovnega snidenja …

Vi pa … kot da bi padel nek temen oblak na vas … Ok .. že res, da se je vreme skisalo … pa da je pokrilo sinje modro nebo … in skrilo sončka … samo … zdej pa že rahlo pretiravaste ..

In kaj se je sploh zgodilo??????????? Sprevržko … kaj te muči?????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

dvomim, da je srečanje krivo??? Nekaj drugo ga muči…vsaj jaz tak mislim, ona pa tak sam ve kaj je narobe

Mah … bomo vidli … :(((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj to je to – kolikor vem, se nič ni zgodilo, zdaj pa… ma nimam pojma, kaj je vse skupaj obsedlo. Po moje so se poistovetili s tem aprilskim vremenom….

Joj, kaj bi dala, da bi vsem spet posijalo sonce, ne pa, da prav iščejo deževne kaplje.
Banda, Pickova ali katera druga, povem vam, da bi vam vsem skupaj koristil en seminar….:-))) Meni je – full!!!! Se samo smejem – sem se naučila, da je življenje prekratko, da bi ga zapravljala z živciranjem.

… kot si napisala v zadnjem stavku … Se strinjam s tabo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} … samo kaj ko je to tko težko dosežt … :((((((((((( Meni tudi moj miško stalno pravi … pa ne se tolk živcirat za brezvezne stvari … pa nekako … ne rata … :(((((((

No … kakorkoli … upam, da bo sonček kmalu posijal v Sprevržkovo življenje … Je preveč fejst človk, da bi se moral tako matrat … :(((( … in kar srček me boli ko berem take njegove poste … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

fora je v tem, da nisi edina, ki toči krokodilje solze ob takih žalostnih postih… saj vem, človek ima od časa do časa takšne kritične dneve, še bolj nas pa boli, ker ga nismo navajeni takšnega – brez volje….:-(

Eh, saj bo, vem, da bo… ampak, Sprevržko, a ti češpelj res ne pomaga?! Smrk. Če boš tako tugoval, bo še bolj počil, da veš.

Kolikor jaz vem…to nima nobene veze s petkom, v petek smo se imeli lepo…

Sprevržko potrebuje malo zraka…da zadiha in ko se bo nadihal je spet naš…vsaj tako je moje mnenje…mogoče se motim, mogoče ne, kaj pa vem…včasih potrebujemo malo oddiha od foruma,oddih…od vsega… da se potem z večjim veseljem vračamo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa da bi vsaj vedli kaj mu je … bi mu mogoče lahko napisali kako tolažilno besedo … tako pa … :(((( … lahko samo upamo, da bo kmalu spet naš stari Sprevržko …

Kakorkoli … Sprevržko … če slučajno bereš to … Rada te imam! Sej veš to! :-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

vem, da on to ve….. ampak je malo lumpa v njem, pa nas takole, malo za šalo, muči…..

Uh, da bi te kokllja v…. ne bom napisala, itak bo počasi treba pirhe barvati….:-))

:)))))))))))))))))) Jaz sem pa že pobarvala plastične pirhe … :))))))))) … hi hi hi … Prvič v življenju sem pirhe barvala … in je blo fullllll zabavno … :)))) Še še še … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… če je tako, pol pa mu bom pustila dihat … Sej ga zastopim … Tudi jaz sem imela že obdobja, ko sem enostavno mogla odklopit od foruma, ker mi je šlo vse na živce … Vsake toliko rabiš tudi malo časa zase …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lahko to malo bolj razložiš?

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

Točno tako…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lahko!
Sam bi to raje na mail,če smem.
Sp

New Report

Close