Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resno sprašujem, katere človekove pravice so kršene gejem? Je poroka človekova pravica?

Resno sprašujem, katere človekove pravice so kršene gejem? Je poroka človekova pravica?

samo še razložiš, zakaj je dobro, da bi za eno rabil notarja, za drugo pa ne, pa smo na konju.[/quote]

Ma ne gre se za f…..ing notarja! Je bilo zgoraj že taužentkrat razloženo zgoraj. Nobenih pravic vam ne oporekam, problem pa imam z načinom kako se to izvede. Poimenujte to kakor želite, samo družino pustite pri miru. Je pomembna zaradi reprodukcije.[/quote]

Reprodukcija nima veze s tem, ali se lahko še eni drugi poleg tvoje sorte vstopajo v zakonsko zvezo (namig: večina otrok v Sloveniji je ITAK rojena IZVEN zakonske zveze).

A ti lahk fukaaš samo, če obstaja neka skupina ljudi, ki se mora ravnat po nekih drugih zakonih kot ti? Drugač se ti ne dvigne/navlaži, ali kako?

samo še razložiš, zakaj je dobro, da bi za eno rabil notarja, za drugo pa ne, pa smo na konju.[/quote]

Ma ne gre se za f…..ing notarja! Je bilo zgoraj že taužentkrat razloženo zgoraj. Nobenih pravic vam ne oporekam, problem pa imam z načinom kako se to izvede. Poimenujte to kakor želite, samo družino pustite pri miru. Je pomembna zaradi reprodukcije.[/quote]

Tebi se seveda ne gre za jebenega notarja, ker ga ne rabiš za vsak drekec pekec kot homiči. Zraven pa veleumno ugotavljaš, da imajo vse iste pravice …

Ma ne gre se za f…..ing notarja! Je bilo zgoraj že taužentkrat razloženo zgoraj. Nobenih pravic vam ne oporekam, problem pa imam z načinom kako se to izvede. Poimenujte to kakor želite, samo družino pustite pri miru. Je pomembna zaradi reprodukcije.[/quote]

Reprodukcija nima veze s tem, ali se lahko še eni drugi poleg tvoje sorte vstopajo v zakonsko zvezo (namig: večina otrok v Sloveniji je ITAK rojena IZVEN zakonske zveze).

A ti lahk fukaaš samo, če obstaja neka skupina ljudi, ki se mora ravnat po nekih drugih zakonih kot ti? Drugač se ti ne dvigne/navlaži, ali kako?[/quote]
Ok. Spreminjam mnenje. Zdaj sem proti, tudi proti priznavanju istospolnih zvez. Ker izgleda, da ste popolnoma izgubili stik z realnostjo. Upam, da si zadovoljen z doseženim. Adijo.

nova
Uredništvo priporoča

Reprodukcija nima veze s tem, ali se lahko še eni drugi poleg tvoje sorte vstopajo v zakonsko zvezo (namig: večina otrok v Sloveniji je ITAK rojena IZVEN zakonske zveze).

A ti lahk fukaaš samo, če obstaja neka skupina ljudi, ki se mora ravnat po nekih drugih zakonih kot ti? Drugač se ti ne dvigne/navlaži, ali kako?[/quote]
Ok. Spreminjam mnenje. Zdaj sem proti, tudi proti priznavanju istospolnih zvez. Ker izgleda, da ste popolnoma izgubili stik z realnostjo. Upam, da si zadovoljen z doseženim. Adijo.[/quote]

Prevod: “Uporaba možganov boli. Ker nimam argumentov, bom iz inata postal še bolj neracionalen”.


Ok. Spreminjam mnenje. Zdaj sem proti, tudi proti priznavanju istospolnih zvez. Ker izgleda, da ste popolnoma izgubili stik z realnostjo. Upam, da si zadovoljen z doseženim. Adijo.[/quote]

Prevod: “Uporaba možganov boli. Ker nimam argumentov, bom iz inata postal še bolj neracionalen”.[/quote]
Sprijaznite se s tem kar ste, bo bolje za vas.Tega ne bo naredil noben zakon.

Ne sekirajte se ljudje, a ni brez veze se cufat? Saj čez ene 20 let bo šeriatsko pravo to vse uredilo.

Prevod: “Uporaba možganov boli. Ker nimam argumentov, bom iz inata postal še bolj neracionalen”.[/quote]
Sprijaznite se s tem kar ste, bo bolje za vas.Tega ne bo naredil noben zakon.[/quote]

Osebe, ki rabijo notarja, da se nam prizna tisto, kar se heterotom brez njega. Samo zato, ker se sicer heteroti počutijo ogrožene in se baje ne morejo reproducirat. Ker večina otrok v Sloveniji nastane zaradi pravniških dvojnih standardov in fetišev na njih.

Hehe, zdaj jim ni treba vzdrževati partnerja, po spremembi pa bi ga morali – pa bi radi spremembo.[/quote]

Lepo od njih. Ampak otroka bosta pa dva istospolna malo težko sproducirala, med sabo mislim?

BTW, koliko istospolnih parov pa se je registriralo v Slo, če kdo ve?[/quote]

Poroka je ultra zastarela institucija – razen za homiče. Ti pa nujno potrebujejo pravico do nje. Absurd. Itak pa so skupaj v povprečju celi dve leti.

Lepo od njih. Ampak otroka bosta pa dva istospolna malo težko sproducirala, med sabo mislim?

BTW, koliko istospolnih parov pa se je registriralo v Slo, če kdo ve?[/quote]

Poroka je ultra zastarela institucija – razen za homiče. Ti pa nujno potrebujejo pravico do nje. Absurd. Itak pa so skupaj v povprečju celi dve leti.[/quote]

2 leti je po mojem mnenju kar krepko več kot povprečni hetero par. :)))

Poroka je ultra zastarela institucija – razen za homiče. Ti pa nujno potrebujejo pravico do nje. Absurd. Itak pa so skupaj v povprečju celi dve leti.[/quote]

2 leti je po mojem mnenju kar krepko več kot povprečni hetero par. :)))[/quote]

Tukaj govorimo o dolgotrajnih zvezah. Recimo 30 letnega para med HS pa praktično ne srečaš. Med običajnimi pari pa jih je kar nekaj.

2 leti je po mojem mnenju kar krepko več kot povprečni hetero par. :)))[/quote]

Tukaj govorimo o dolgotrajnih zvezah. Recimo 30 letnega para med HS pa praktično ne srečaš. Med običajnimi pari pa jih je kar nekaj.[/quote]

Kako govorimo o dolgotrajnih zvezah, če dvoletne vlečeš not?

Jaz drugače poznam natanko 1 HS par in ta je skupaj več kot 20 let.

Tukaj govorimo o dolgotrajnih zvezah. Recimo 30 letnega para med HS pa praktično ne srečaš. Med običajnimi pari pa jih je kar nekaj.[/quote]

Kako govorimo o dolgotrajnih zvezah, če dvoletne vlečeš not?

Jaz drugače poznam natanko 1 HS par in ta je skupaj več kot 20 let.[/quote]

Potem poznaš pač par, ki hudi vleče gor povprečje. Ker povprečje je tako, da se dvoletna veza pri njih šteje za dolgotrajno.

V debato so se vključili aktivisti. Čas je da nehate odgovarjati in pustite da tema ponikne v pozabo.

Antihomo-sodišče-vamp-aktivisti ste temo odprli, ko naletite na druga mnenja in argumente, pa seveda ni več zanimivo in se poberete. Do naslednjič.

Kako govorimo o dolgotrajnih zvezah, če dvoletne vlečeš not?

Jaz drugače poznam natanko 1 HS par in ta je skupaj več kot 20 let.[/quote]

Potem poznaš pač par, ki hudi vleče gor povprečje. Ker povprečje je tako, da se dvoletna veza pri njih šteje za dolgotrajno.[/quote]

Maš to kakšne podatke ali tako malo na pamet?

Antihomo-sodišče-vamp-aktivisti ste temo odprli, ko naletite na druga mnenja in argumente, pa seveda ni več zanimivo in se poberete. Do naslednjič.[/quote]
Kolikor sem prebral, je bilo več zmernih kot pa anti komentarjev. Ampak izgleda da ne boste nikoli zadovoljni. V bodoče se bom takih tem izogibal, se mi ne ljubi več.

Antihomo-sodišče-vamp-aktivisti ste temo odprli, ko naletite na druga mnenja in argumente, pa seveda ni več zanimivo in se poberete. Do naslednjič.[/quote]
Kolikor sem prebral, je bilo več zmernih kot pa anti komentarjev. Ampak izgleda da ne boste nikoli zadovoljni. V bodoče se bom takih tem izogibal, se mi ne ljubi več.[/quote]

Okej, meni se tudi zadnji komentarji zdijo bolj zmerni kot pro.

Antihomo-sodišče-vamp-aktivisti ste temo odprli, ko naletite na druga mnenja in argumente, pa seveda ni več zanimivo in se poberete. Do naslednjič.[/quote]
Kolikor sem prebral, je bilo več zmernih kot pa anti komentarjev. Ampak izgleda da ne boste nikoli zadovoljni. V bodoče se bom takih tem izogibal, se mi ne ljubi več.[/quote]
Aja, še to. Kakšnih silnih argumentov nisem zasledil.


Kolikor sem prebral, je bilo več zmernih kot pa anti komentarjev. Ampak izgleda da ne boste nikoli zadovoljni. V bodoče se bom takih tem izogibal, se mi ne ljubi več.[/quote]
Aja, še to. Kakšnih silnih argumentov nisem zasledil.[/quote]

Popolnoma verjamem. Ker imaš navado se slepit. Ne morem ti pomagat, izogni se temi, tako kot napoveduješ že cel čas. Papa.

All you need is love…..
http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/taksimde-lgbti-yuruyusune-polis-mudahalesi-1282092/

Potem poznaš pač par, ki hudi vleče gor povprečje. Ker povprečje je tako, da se dvoletna veza pri njih šteje za dolgotrajno.[/quote]

Maš to kakšne podatke ali tako malo na pamet?[/quote]

Bolj težko bo obstajal uradno kak homoseksualni par več kot 10 let, ker šele nekje toliko časa obstaja možnost registracije homoseksualne zveze. Kar seveda ni krivda homoseksualcev, ampak zakonodaje.


Aja, še to. Kakšnih silnih argumentov nisem zasledil.[/quote]

Popolnoma verjamem. Ker imaš navado se slepit. Ne morem ti pomagat, izogni se temi, tako kot napoveduješ že cel čas. Papa.[/quote]
Kateri argument pa je spregledal? Ali ga lahko citiraš*

Poboldajte, katere pravice so jim kršene.

Ko za sklepanje zvez za ene veljajo drugi zakoni, je to kršeno.

[/b]

Ko za sklepanje zvez za ene veljajo drugi zakoni, je to kršeno.[/quote]
Ne vem, če ima pravno varstvo kaj s sklepanjem zveze. Mogoče bi kakšen pravnik to bolje razložil.

Ker tam zgoraj nekje je tudi družina definirana kot zveza moškega in ženske. Torej vas diskriminira že Deklaracija o človekovih pravicah?

In zakaj ni dovolj dobro, če se vaše pravice uredijo v zakonu o izvenzakonskih skupnostih? Saj so popolnoma izenačene s pravicami v zakonski zvezi.

New Report

Close