Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Restavracija 123, da vas ni sram!!!

Restavracija 123, da vas ni sram!!!

Večkrat jem v Spar menzi v Ljubljani. Ponudba je dobra, res je veliko izbire, hrana pa je čisto OK. Nekatera celo precej dobra. Kritike na račun Restavracij 123 sem pa tudi že sama slišala in jim verjamem.

Glede Spar restavracije v BTC Ljubljana pa lahko povem, da je izbira sicer velika, ampak je hrana hladna, zaposlene tam pa so vedno nataknjene in osorne. Še nikoli ni bilo vse okej, zato več ne hodim tja.

Na novomeškem koncu smo z hrano iz sparove restavracije zelo zadovoljni. Resda včasih kakšno stvar malce kiksnejo( npr gost naroči jabolčni burek, dobi pa mesnega), ampak hitro popravijo. So zelo profesionalni, te ženske, kuharice se zelo trudijo. Tale forum ni pravi naslov za zlivanje žolča po neokusnosti in še čem..Kaj če bi napisali in opombe poslali naravnost v Spar, pa naj oni to urejajo. Ne na račun ljudi, na račun hrane! Ljudje, ki tam delajo, so lahko še takšni profesionalci, samo če dobijo škrt polizdelke, ne moreš pričakovati, da boš pojedla super zdrav obrok. Lp

Se huje je pa,larsen Burger pri Mercator/Šiška,jaz sem se prejšnji teden zastrupil,bolel želodec na polno.Ta teden se pa s kolegom meniva nekaj in ravno pade debata o Kakšen Burger in pravi da je njegova punca ležala 3 dni v postelji .Tako da Pazite larsen Burger !!!
Kje so inspekcjski nadzori??

Kako naj inšpekcija ukrepa, če ne prijaviš?

Kaj in kje pa je to “Larsen Burger”????

Kje je Sparova restavracija na novomeškem koncu? :))))) To je toploteka, vse samo pogreto, ne restavracija!!

Pa o kakšne “Larsen” burgerju ti to???

Lars&Sven morda? Od začetka so bili dobri, sedaj jih že seka boljša konkurenca.

Če hočte pravi in dober burger jest na LJ koncu z okolico, potem pojdite na 7burger v Kamnik, ali pa Staro Fabrko v Domžale. Na pravem oglju spečeno, ne pa na elektro plati kot v tvojem “Larsen” burgerju :). ALi pa ta vikend na Burgerfest na Pogačarjev trg v LJ, pa se prepričajte o primerjavi.

menze so sploh znane po visoki kulinariki in individualnih kuharjih in postrežbi… mogoče drugič poskusi v zavetišču za brezdomce, mogoče dobiš češnjico na vrhu smetane.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

V tvojem norčevanju in ironiji je kanček resnice – v menzah za brezdomce je dosti boljša hrana, kot v marsikateri taki javni menzi v trgovskih hišah, kot jo opisuje avtorica…..

V tvojem norčevanju in ironiji je kanček resnice – v menzah za brezdomce je dosti boljša hrana, kot v marsikateri taki javni menzi v trgovskih hišah, kot jo opisuje avtorica…..
[/quote]

a bejž…. najbolj mi je smešno ko človek niti ne zna poiskat neke pametne oštarije, se potika po menzah ker išče poceni obrok in potem pizdaka nad kvaliteto hrane tam in nad nevrhuncem kulinarične izkušnje.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

a bejž…. najbolj mi je smešno ko človek niti ne zna poiskat neke pametne oštarije, se potika po menzah ker išče poceni obrok in potem pizdaka nad kvaliteto hrane tam in nad nevrhuncem kulinarične izkušnje.
[/quote]

lej, me ne zanima tvoje zgražanje: jaz samo pišem, da je čisto res, da je hrana v menzah za brezdomce ( hvalabogu in prav je tako!) ) dosti boljša, kot v tisti, ki je problem debate tukaj in če že daješ za primerjat…. Pa brez zamere!

Samo tale napad na 123 je pa res sumljiv.
Včasih sem dosti jedla v 123 v Mercatorju Šiška in nikoli nisem bruhala …
Ko zdaj berem to kritiko, sem si mislila, da so se morda v zadnjem času res pokvarili. Ampak da bi se na celi črti pokvarili, bi bilo res nenavadno.
V bran jim lahko stopim za nazaj, v ponedeljek grem pa namenoma tja na kosilo, da vidim, kaj je res.

Zaradi tvoje kritike so restavracijo 123 v kranjskem hipermarketu Mercator ZAPRLI!

Hrane v neki menzi ne marate, a jeste tam več kot 10x. Tu nekaj ne štima.

Predvidevam, da nimajo druge možnosti, na primer v kakšni industrijski coni.
Seveda se od menz ne pričakuje kulinaričnih presežkov, a lahko je hrana dobra, raznolika, okolje prijetno, osebje prijazno. V nekaterih podjetjih pa se menze prav potrudijo.

Ta ponudnik je tudi v menzi Fri-fkkt. Se mi prav smilijo študenti, ki so prisiljeni to jest, saj je v bližini le še ena (boljsa) majhna menza. Da bi prišli do ostalihh, obrokov pa ni šans, saj je stavba locirana v bližini zoo.

Sem vegeterijanec in hodim k njim na solate. Super so. Priporočam! Mogoče pa dela v Šparu tale gospa??!?

Mi smo imeli nekaj casa izpostavo blizu pisarn, propadli so nekaj mesecev potem, ko se je cca 200m stran odprl Slorest.

smo se pa delali norca, da bi bil lahko njihov slogan: Danes smo s ceste postrgali za vas. Verjetno ne daleč od resnice.

misliš postrgali “roadkill” ? :DDDDD

No ja, Slorest je pa še večji monoglutamatni eksplozivni okus v ustih ….

Ni lahko dobiti dobrega kuharja, samo to bom rekla, pa še plače so mizerne.

No, čeprav je tema že stara, dodajam: očitno so res slabo kuhali, ker je ta menza, ki jo omenja avtorica, že precej časa zaprta!

Pozdravljeni!
Da se jaz nekaj dodam.Zivim v Novi Gorici. Veckrat grem jest u restavracijo 123. Zame tam kuhajo u redu, nimam pripomb. Zmeraj vse okusno. Lp

No, čeprav je tema že stara, dodajam: očitno so res slabo kuhali, ker je ta menza, ki jo omenja avtorica, že precej časa zaprta!
[/quote]

Res je, ta menza je že precej časa zaprta in prav je tako, ker so stregli obupno hrano!
Škoda, ker je zdaj tam prazen plac in nihče ne prevzame.

New Report

Close