Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Revni nevoščljivi bogatim

Revni nevoščljivi bogatim

Opažam ljudje iz nižjega sloja : sovražno nastrojeni proti cele svetu, nezadovoljni, nergaški,   nevoščljivi, opravljivi, nesrečni…                                 Med bogatimi je ravno kontra : Brigajo se zase, polno živijo, so zadovoljni v svoji koži,. z reveži se ne ukvarjajo, .. No, v 90 procentov primerov

 

In poanta tega zapisa je?

to so raznorazne rožice nesposobne napredovanja.

nova
Uredništvo priporoča

To je res. Moja frizerka se bo požrla od zavisti, ker gre njena sefica- lastnica salona na križarjenje.

ma bogati so eni razvajenci.sam okol bi hodili,nič sami delali in in mislijo da so nekaj več.v srcu so pa prazni,osamljeni

Alica je sam hotla, da ji pritrdimo. Revni imajo preveč želja in premalo denarja. Zato se morajo odrekat in izbirat.

Bogati pa lahko počnejo kar želijo, ne glede na denar. Si predstavljam, kako je, ko denar ni več pomemben, ko ga imaš več, kot ga lahko v življenju zapraviš, ko lahko vsak dan ješ škampe, polže in bikova jajca.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 19.07.2022 ob 07:03

ma bogati so eni razvajenci.sam okol bi hodili,nič sami delali in in mislijo da so nekaj več.v srcu so pa prazni,osamljeni

Važno da ti pokveka nisi prazno in osamljeno v srcu, ko cele dneve ždiš na tem forumu.

ja večina vidi samo uspeh in dobrine… ne vidi oz noče pa videt leta in leta odrekanja, trdega dela, planiranja… itd…

 

Odgovor na objavo uporabnika
nimate vi takšnega znanja, 19.07.2022 ob 07:09

ja večina vidi samo uspeh in dobrine… ne vidi oz noče pa videt leta in leta odrekanja, trdega dela, planiranja… itd…

 

To je res. Revnim se ni treba nič trudit v življenju in odrekat, oni samo v službo hodijo spat in plače zahtevat.

 

In kaj tebe čudi?

A ti zdaj revnim bogate postavljaš za vzor?

 

 

 

lej stari… revščina je prirojena.

isto avtor pravi… brigajo se zase…

kako gre una… dok su se gori bavili drugima… bolji su se bavili sa sobom… zato ji jesu bolji.

ne moreš zapravljat več kot imaš. če hočeš kaj met bo treba manj.

kot pravim… prirojeno. npr nek boljši telefon je jurja. za nekoga ki dela za minimalca to (na grobo) predstavlja 10% letnega prihodka… in kako pol??

sej sem postal učeraj iz tistega članka. da so taki dobri za kapital… za kaka tehnološka podjetja… modno industrijo itd…

Odgovor na objavo uporabnika
Alica135, 19.07.2022 ob 06:30

Opažam ljudje iz nižjega sloja : sovražno nastrojeni proti cele svetu, nezadovoljni, nergaški,   nevoščljivi, opravljivi, nesrečni…                                 Med bogatimi je ravno kontra : Brigajo se zase, polno živijo, so zadovoljni v svoji koži,. z reveži se ne ukvarjajo, .. No, v 90 procentov primerov

 

Jaz imam komaj za sproti, pa živim polno življenje. Srečen sem da sem zdrav, da imam gozd za hišo, velik vrt…pa malo na kolo, v gore….  Nič mi ne manjka in če se tudi bogati počutijo tako dobro jim prav privoščim 🤗

Evo primerček…

Se spomnim da sem veckrat slisal od kakega znanca zgrazanje ces kak telefon mam da si moram kupit itak najnovejsega… Vidis ni vedel da pa sem kupil telefoncka😉

Njegov je vreden mogoc 100€… Moj pa…

Bem mu bolje bi bilo da sam kupovo konje.

 

 

Koja je rekla nimas nic za ponudit. Prav zlasal bi jo.

Ma stav’cemo pande na minđu ako treba.

Pizda pocen je blo.

20220719-073228

Kaj je prej? Jajce ali kokoš?

So revni, revni zato, ker nimajo potenciala?

Ali imajo potencial, pa jim bogati jemljejo priložnosti?

Po mojih izkušnjah… vsaj 80% jih je iz prve skupine. Nimajo dosega. Tudi v službi vidiš. Top management se ukvarja z delom v službi. Ne s tem, kaj je una pa una sodelavka ali sodelavec rekla/rekel. In, na drugi strani imaš gardo ljudi za tekočim trakom, ali po pisarnah, ki se jim svet vrti na tracih.

Torej jajce ali kura?

Mi je pa žal, da obstaja tistih pbl.20%, ki pa dejansko živijo v revščini in imajo domet za več, ampak kot da ne bi imeli sreče. Je vsaka stopnica napačna.

Seveda pa… dejstvo, da se bogati z revnimi ne ukvarjajo. Ni, ravno vedno njihov dober atribut. Da sediš na milijonih, hkrati si pa sposoben gledat poročila o lačnih, ker živijo na napačnem kontinentu, o otrocih z napihnjeni trebuscki, o zlorabah, o… no, tudi to pove dosti. Ja, med drugim tudi o tem, kako si lahko tako bogat. Ker si čustveno hladen. Škoda samo, da vsega tega premoženja ne boš mogel nest na drugo stran.

stari… pa ni izgovora. sploh pa ne za eno odraslo osebo. če ena neizgrajena osebnost ne podleže npr temu kar trend veleva in narekuje, sistemu, trikom, posmehovanjem, zgražanjem itd… kako pol en izgrajen karakter ne more???

ni izgovora.

Jaz se nič ne pritožujem, ker nam delodajalec ne izplačuje nadur, da letos spet ne bo regresa, ker vem, da bo on ta denar bolje izkoristil za luksuz, ki mu pripada. Privoščim.

sej pišeš…

se ne ukvarja s tem kaj je kdo rekel pa čenče pa babji trači pa nevem še kaj use…

 

 

Bogati so pa nevoščljivi nam revnim, ker imamo več prostega časa kot ga imajo oni.

Odgovor na objavo uporabnika
umoran970, 19.07.2022 ob 08:07

Bogati so pa nevoščljivi nam revnim, ker imamo več prostega časa kot ga imajo oni.

Imaš ti več časa od njih, ja. Golf igrišča so že zjutraj polna, medtem ko je raja še popoldan v (neplačanih) nadurah.

Ah, ja … kar jaz vidim je pa to, da so tisti bogati dobro dedovali oz dobili od starsev hiso, kjer bivajo, vikend … in ce so se sami delovni, so bogati … Ni pa glih primerov veliko, ko nekdo iz revne druzine “preskoci” …

Konec koncev bivanje v bogati druzini da cisto drugo izhodisce kot bivanje v revni.

ja ko kod volova stoji ni nezna više od volova.

odreč se za npr 5 let socialnega in družbenega življenja… malo živi pod svojimi zmožnostmi… odlažaj zadovoljstvo… itd…

ah to pa ne.

 

bogatenja čez noč ni.

da nebo kdo mislu da mam pa nevem kok. fala Bogu nefali ništa.

samo dobra žena.

 

delaj na tem da si dvigneš standard in izboljšaš življenske pogoje. in to ni da si oblečen po zadnji modi… da imaš najnovejše gadgete… da juriš instagrame… itd…

nema odtoga ništa.

 

ej koji ste vi…

ovčice.

vi bi men moral govort take stvari.

i dont know what the fuck U do.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6191, 19.07.2022 ob 07:07

Važno da ti pokveka nisi prazno in osamljeno v srcu, ko cele dneve ždiš na tem forumu.

O lejga moj viharni prijateljček. Kako si ljubček?

Ne zavidam bogatim, vsaj tistim ne, ki so si denar prislužili. Ni mi pa prav,da ima lahko nek posameznik 50 miljard dolarjev, ker tega pa NE MOREŠ zaslužiti, to je za moje pojme travestija.

Tudi sem mnenja, da bi v idealnem svetu morali vsi imeti enaka izhodišča za življenje, ne pa da so revni otroci že od začetka zaznamovani za vse življenje in se le blazno redkim uspe dvigniti iz revščine.  Tretja stvar ki me moti je nedotakljivost bogatih pred zakoni in pravili, izognejo se kazni za vse, denar pokrije vse svinjarije in zločine.

 

ja taki potem nimajo kaj met otrok. evgenika pa to… selektivno razmnoževanje… zmanjševanje trpljenja. pa sej veš kako piše. uuuuu stanjuuuu.

a za to da se plača… ja valda če hočete denar. vsi. sej tudi jaz. piše da volimo dunjaluk.

veš…. osebno jaz ne rabim dost. da mam za jest za pit… da jutri ne rabim razmišljat kaj bom jedu… why im hustling? za druge. da si lahko samo tiho. da nimaš kaj bit pameten. samo veš… kakor ti za druge… to je že na šejtanovom putu.

 

pare su sredstvo za zavaravanje ljudi.

realno čim manj treba gledat lepote tega sveta. ker pol si pa nesrečen žalosten jezen zaviden itd… je hadis da moraš gledat nekoga ki mu gre slabše… ne boljše… ker vidiš da nimaš kot on.

varka no.

New Report

Close