Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Riders on the storm

Riders on the storm

Sam ni ne jezdecev ne viharja!Kje ste zavaljenci vikendaški?
Ajde pokonci in na PC-je!
Ustaj vojsko!Smotra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sp

Sem že, nooooo….
Pokorno javljam, žverčka na svojem mestu. Basta.

Jutro!

Ma ne se tak dret,mam glavobol brez razloga….mater je danes lepi dan,jaz pa bluzim…eh……..Kako si kaj danes…….Vse štima???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Dobro,midva sva se že ocmokala to jutro.Pa kje za vraga so ostali?A je že avgust,al kaj?
Že čez vikend je blo kot na pogrebu tukaj!
Sp

kwa upiješ :))))))))))

dobro jutro vsem tukaj prisotnim in prisebnim :))

Ma ta se zjutraj nonstop dere……:-))))))))))))))))))))9Da mi v glavi odmeva……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

He he … a so ridersi z motorčki?? :))))))) Tko ku jst včeraj?? :))))))))) He he … spet en noro lep vikend … poln sončka … in spet je pojala obala … :)))))))) Oh oh … zdej sem pa taka, kot bi me šlepar povozu … :(((( Najraje bi vzela dopust in doma odležala cel dan … pa kljub temu, da je prekrasen … :)))

Dobro jutro vsem!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

“Ta polomljena” Shakira se javlja.:))

No,no!Je že lepše zdaj,ku prlezejo pod…. na plano;-))
Rad vas imam vse:Trilči!Poglej se v špegu.Lepa si!,BgV:četudi si polomljena,ma joške imaš pa še vedno fejst.Shaky.Kaj pa je s tabo?Saj imaš fejst ritko,no.Jani.Neumorni dežurnik.Evo ti roka.Brez tebe krepa zgornji štuk.
Če se pa še kdo javi,pa še njega ocmokam!
Juhej,kako je lepo živet in met ljubico,ki te ima rada!
Sp

hehehehe sej očitna nas drugače ne spravi skupi ja :)))))

Ocitno res…..ma moras ga imet rad…..resnicno….jaz ga imam….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))) če bi jaz to napisal… hehehehehe, madona, bi me kuj proglasili za … :)))))

ej Trillian, berem da študiraš…. bemti knjige 🙂 Tud mene čaka ta teden intenzvno proučevanje računovodskih resnic :))

sva že dve, ki “obrajtata” tega kričača….
Sprevržko, malo pa lahko šparaš glasilke, no!

Shaky se je cel vikend rolala, ful noro je bilo!!!

Še ne študiram (dolga štorija),imam pa VELIK namen,moram najprej srednjo pregurat….oz. stare grehe zglihat….ti rečem,ko bi imela pred par leti zdajšnjo pamet,bi bla genij,…tak pa…hmmmmm…kazen mora bit in to vzgojna…..kljub mojim letom…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

pa saj veš kakšen je…..kričač,ampak brez njega pa si tud ne znam predstavljat foruma,če včasih vse gor drži in me spravlja v dobro voljo…eh….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

no ja, jest sem sredno pregural… tud že leta nazaj in zdej tele slovansko… sem začel še s faksom, kot da nimam kaj bolj pametnega početi :))))

sotrpina v učenju hehehehehe… tud moj namen je danes velik… da se začnem pripravljat na izpit drug teden, samo…. ko ne bi bilo tega .. samo :)))

jaz mam tudi zagovor nasl. teden….pa bomo držali pesti zate…tukaj imamo takšen ritual….no,bom vsaj vedela,da še nekdo trpi ob knjigah….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja.. bom držal pesti zate, da gre zagovor skos kot… ma ja.. tega pa ne bom napisal noooooooo :)))))

New Report

Close