Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Robert Bric "Življenjski svetovalec"???

Robert Bric "Življenjski svetovalec"???

Pa še naučil jih je, da delajo presledke med vrsticami prav enako kot on 😀 😀 😀

Bravo, Trixi, se zelo strinjam!

Zaskrbljujoč pa je naš odnos do plačevanja in seveda zavist, ki sproži tak odnos.

So pa zanimive prioritete Slovencev:

– avto
– avto
– avto
– najmanj trije rezervoarji goriva mesečno
– najnovejši/najdražji mobitel

Potem pa dolgo nič.

Nato pa sledi:

– žretje kontaminirane hrane, namesto zdrave
– po možnosti 40-80 cigaret dnevno, kot posledica mobinga, stresa
– dopust dvakrat letno po 10 dni ali celo manj (ker šef ne dovoli 20 dni, kar bi edino pozitivno učinkovalo)
– nikoli v opero, na koncert
– prebrati eno knjigo na tri leta

ter

– OBVEZNO imeti svoj Fb profil, nanj lepiti bedaste fotografije, tudi fotografije posranih plenic od posranega “sončka”
– nabirati sledilce, če pa jih je premalo, pa magari na fotkah pokazati pomaranče
– ter seveda cele dni (in noči) pametovati na MON-u. Pa še kje.
– pa še kaj sem pozabil

Bog ti pomagaj, Slovenija. Slovenci si pač sami ne morejo/znajo pomagati.
Ker bi SKORAJ VSI rabili osebnega coatcha… Da bi skozi terapije uvideli svojo duhovno bedo…

A odvetnika tudi sami “špilate” na sodišču?
Operirate se tudi sami?[/quote]

Veš, kaj šteje v življenju? Da si čim bolj srečen in zadovoljen. Ti se lahko norčuješ iz ljudi, ki po tvoje niso dovolj duhovno bogati, ampak jaz ugotavljam, da so v bistvu najbolj srečni ljudje, ki ničesar ne vedo o duhovnosti. Čim vidim nekoga, da se išče, se uči za življenje in podobne bedarije – vem, da je globoko nesrečen. Srečen človek ne išče nobenih širin in se ne sprašuje o smislu življenja, živi ga.

Ti kirurga primerjaš z nekimi življenjskimi coachi? Mora biti coach, da je bolj fensi šmensi? Ne, ne pričakujem, da se znaš operirati, pričakujem pa, da če nimaš čustvenih in duševnih motenj hodiš brez raznih bergel in ljudi, ki ti non stop smer kažejo.

A lahko se nehaš skrivat za drugimi imeni in sebi promocijo delat?

Eh, to je samo močna želja po dokazovanju in povzdigovanju sebe nad druge.

Ste vi kdaj šli čez žerjavico?
Če ste, na kak način ste jo prečkali?
Kako dolga je bila ognjena preproga?
Ste šli čeznjo na samem začetku, ko je bilo žerjavice za 10 cm v debelino in še vsa popolnoma razžarjena?

Predlagam moderatorjem, da izbrišejo temo, ker gre očitno pri večini objav za eno in isto osebo oz. za očitno samopromocijo.

Moje zgornje vprašanje je bilo zastavljeno Robertu Bricu.

Da je on moderator tega foruma.

Tale life coaching je pač novodobni nateg , oz. prodajanje megle za naivne.

Človek v svojem videu na dolgo razlaga o hoji po žerjavici. Povezano s tem, bi rad slišal od njega, ali jo je že prečkal – in če jo je, na kak način … Čakam …

Kar groza me je..ko to berem
Ja gospod bric je človek na mestu
Samo toliko..lahko vas je sram tiste ki pljuvate po drugih

Če ste imeli v mislih mene, potem prosim citirajte, kje in na kak način sem pljuval po njem. Vam bom neizmerno hvaležen.

Lp, Borut

Sem bil na bolniški 14 dni – zdravilišče: Skratka preveč časa popoldan in zvečer; pa sem “zašel” na njegovo internetno stran. V bistvu sem večino prebral poslušal, kar me je zanimalo. Pohvalno, da nekdo svoja spoznanja deli “zastonj”.
No pa še moje spoznanje “Slovenci bi se itak morali preprogramirati, ker imamo kar dosti nepotrebnega sranja v podzavesti, ki si ga sami pridelali, pa tudi dosti je nezavednega sranja še od naših prednikov. Priporočam ogled njegove spletne strani, pa uporabite tisto, kar ti/vam ustreza.
Pa veliko pristnih nasmehov, ker v takem svetu je lepše živeti. Bravo Bric.

Prvič slišim zanj, a sem ga kliknila na YT. In prvi klik, tko na hitro … me je presenetilo v pozitivno. Ne vem, mogoče je tak le prvi klik (pa pustimo njega, kot osebnost in način izražanja), ampak sem takega mnenja recimo na temo “Zakaj je duhovna rast lahka in osebnostna rast težka ” tudi sama.

A to je ta briklc al bric al koko ga že kličete?

Jemokracesta babe nespodobne, vse druge po gofljah vlačte tlelele na tem forumu, na najsvetejšega pa pozabljate! Pa koji kurac ne greste k njemu, če že mate potrebo delat na sebi, a najsvetejši pa ni dober da dela na vas? A zdej se vam tud hlodi več ne da bit???

gospoda Roberta osebno ne poznam in ne morem komentirati njegovo uspešnost, se pa tudi sama ukvarjam s coachingom in bi rada navedla nekaj dejstev. Z življenjskimi problemi se različni ljudje različno spopadajo. Nekateri so pri tem bolj uspešni, nekateri manj. Za tiste, ki se s problemi uspešno spopadajo je seveda coaching “novodobni nateg”, za tiste, ki pa v tem niso tako uspešni, je lahko coaching prilika, da svoje življenje uredijo. Postavijo cilje, jih dosežejo, uredijo odnose, se rešijo odvisnosti in pd. Coach ni čudodelnik in sam ne more narediti nič. Vsak človek v sebi ima resurse, da zmaga, vprašanje je, ali se teh resursov zaveda in ali jih zna uporabiti. Zato smo tukaj coachi, da vam pokažemo pot.

Te ne poznam in dopuscam moznost, da si ena redkih pravih strokovnjakov, ampak s tem delom se vecinoma ukvarjajo ljudje, ki imajo probleme sami s sabo in so se skozi resevanje teh problemov in ustvarjanje novih nekaj malega naucili in zdaj to prodajajo ovcam!
Predvsem zagovarjajo nek svoj nacin, naj bo res njihov lastni ali prepisan od katerega takega svetovnega nategovalca, namesto da bi dopustili ljudem, da razvijejo svoje nacine spopadanja z zivljenjsko potjo!
Ja, smo si razlicni in nekdo, ki ne osvoji filozofije nekega samo-oklicanega guruja, se ni nesposoben, ampak samo ne deluje na tak nacin!

Pritisk mi dvignejo tudi razna zivljenjska poslanstva in da je nujno biti v zivljenju nekaj posebnega, stopiti ven iz svetovne mnozice in podobne neumnosti, ki pahnejo cloveka v se vecjo nesrecnost in depresivna stanja, ker tega na tem nivoju ne doseze! Posebnih ljudi je nekje 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ekstra posebnih 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – kako naj se ena Marija in Janez Novak kosata s tem?????

Potem pa smo se na tem, da si zaradi razlicnosti nismo z vsemi kompatibilni in imas lahko super terapevta ali trenerja, a kaj, ko ni tebi pisan na kozo in je spet vse brez smisla, ceprav s teboj ni nic narobe.
Bi ti povedala stranki, da ji je nesmiselno delati s teboj, ker si nista kompatibilni ali ker tvoja filozofija njej ni pisana na kozo?

Pravi terpevt je tisti, ki ljudem pomaga poiskati njihovo lastno filozofijo zivljenja, ceprav se ne strinja z njo!

copypaste samopromocija. ona bi rabla coacha za rodilnik.

njegovo uspešnost…

Bric ni blefer in tudi ni poln samega sebe, pač pa je enostavno naveličan tega, da ljudje s tako lahkoto zapravljajo svoj denar za v nebo vpijoče nebuloze. Sam je šel skozi vse sorte procesov in srečal najrazličnejše guruje na svoji poti duhovne in osebnostne rasti. Tu lahko preberete pogovor, ki sem ga z njim opravila pred dobrim letom: http://www.inovelmedia.si/home/aktualno/objave-aktualno/potdoosebnesvobodenapisalamojcazelenkojanuar2017
.

Bric ni blefer in tudi ni poln samega sebe, pač pa je enostavno naveličan tega, da ljudje s tako lahkoto zapravljajo svoj denar za v nebo vpijoče nebuloze. Sam je šel skozi vse sorte procesov in srečal najrazličnejše guruje na svoji poti duhovne in osebnostne rasti. Tu lahko preberete pogovor, ki sem ga z njim opravila pred dobrim letom: http://www.inovelmedia.si/home/aktualno/objave-aktualno/potdoosebnesvobodenapisalamojcazelenkojanuar2017
.

Te ne poznam in dopuscam moznost, da si ena redkih pravih strokovnjakov, ampak s tem delom se vecinoma ukvarjajo ljudje, ki imajo probleme sami s sabo in so se skozi resevanje teh problemov in ustvarjanje novih nekaj malega naucili in zdaj to prodajajo ovcam!
Predvsem zagovarjajo nek svoj nacin, naj bo res njihov lastni ali prepisan od katerega takega svetovnega nategovalca, namesto da bi dopustili ljudem, da razvijejo svoje nacine spopadanja z zivljenjsko potjo!
Ja, smo si razlicni in nekdo, ki ne osvoji filozofije nekega samo-oklicanega guruja, se ni nesposoben, ampak samo ne deluje na tak nacin!

Pritisk mi dvignejo tudi razna zivljenjska poslanstva in da je nujno biti v zivljenju nekaj posebnega, stopiti ven iz svetovne mnozice in podobne neumnosti, ki pahnejo cloveka v se vecjo nesrecnost in depresivna stanja, ker tega na tem nivoju ne doseze! Posebnih ljudi je nekje 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ekstra posebnih 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – kako naj se ena Marija in Janez Novak kosata s tem?????

Potem pa smo se na tem, da si zaradi razlicnosti nismo z vsemi kompatibilni in imas lahko super terapevta ali trenerja, a kaj, ko ni tebi pisan na kozo in je spet vse brez smisla, ceprav s teboj ni nic narobe.
Bi ti povedala stranki, da ji je nesmiselno delati s teboj, ker si nista kompatibilni ali ker tvoja filozofija njej ni pisana na kozo?

Pravi terpevt je tisti, ki ljudem pomaga poiskati njihovo lastno filozofijo zivljenja, ceprav se ne strinja z njo!
[/quote]

Sicer se v vsem strinjam s tem zapisom, vendar dvomim, da si ga sploh poslušala ali pa nisi dojela, ker ravno to uči, da vsak ima svojo pot in tip se ne deklarira ne za učitelja, še manj za guruja, pač pa za coacha ter uči ravno nasprotno, da jih ne potrebujemo in, da se moramo sami naučiti odločat za svojo pot in, da ne potrebujemo niti njega, zato ni nek blefer in kar je pa najpomemembneje uči psihologijoin logiko, kar nas bi morali že od malega, da bi razumeli svoj ustroj možganov, ter se tako znali preprogramirati, da ne(p)ostanemo lutka ali suženj v rokah drugih, zaradi lastnih prepričanj (ki mogoče nekoč niti niso bila naša) in nam tako življenje ne bi postalo železna srajca ali tuja pot pač pa popolna svoboda na lastni poti.

Prav tako kot drugi tukaj sem tudi jaz imela super izkušnjo z njim, bila res prijetno presenečena kako je profesionalen, pa tudi prijateljski,socialen, pristen, sproščen in razumevajoče obvladan, karizmatičen pozitivc, predvsem pa mi je njegovo znanje pomagalo, da sem dosegla psihološki preboj v tistem kar sem tudi jaz videla kot narobe, vendar iz prepričanj ni šlo kar čez noč, ker so res trdovratna, sploh kakšna duhovna.
Je sicer tudi sočuten, zato sem kar malo razočarana nad tistim o živalih, saj tam ravno ne pokaže nobenega sočutja, pa ne da bi moral biti vegetarijanec ampak človek, ki se vsaj ne zaveda trpljenja in žrtve živali, mu jaz ravno ne zaupam, da je pa že čisto zdrav v psihi-duši in neškodljiv, zato mi je tisto norčevanje in balinanje s karmo malo neposrečeno bolno skupaj sestavljeno, čeprav point karme je lahko tudi dober, saj mi ne vemo kako je res, ampak pri njemu je izpadlo kot neko brezčutno norčevanje iz živali in njihovih zagovornikov, da ne rečem, da sem dobila kar malo občutka izživljanja.Tako, da to mu žal kvari podobo pravega človeka, ker drugače res pomaga, da garancijo…pa še zabaven je.Skratak eden redkih, če ne kar edini predavatelj v Slo, ki razmišlja prizemljeno logično, mu je prebilo kaj je narobe (tudi v duhovnosti) in kje folk zaide v meglo kjer pa potem lahko raznorazni norci delajo z njimi vsemogoče.

Tako, da hvala Bric, kar tako dalje in upam, da tudi to (po)(z)rihtaš.

New Report

Close