Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rode, opusdej in tako sranje, res verjamete?

Rode, opusdej in tako sranje, res verjamete?

preberi si tole pa se mal skuliraj 🙂

ne vem pa kaj mi jankoviča naprej mečeš, nikjer ga ne omenjam, osebno se mi smili, to je pa tud vse … trenutno se ne identificiram niti z enim osebkom v slo politiki, gravžajo se mi vsi po spisku.

Si ti videla rezltate laboratorija? Si? Kje so objavljeni? In ja, ne samov očeh preprostih ljudi (a hočeš povedat, kako ti nisi preprosta) tudi v očeh vseh ostalih ljudi bo za vedno ostal človek, ki je prekršil celibat! Če ne drugega je mladoletno dekle okoli vozil! Ali bi ti dovolila svoji mladoletni hčeri/vnukinji,da leta okrog z 20 let starejšim moškim? Čakamo odgovor! In tudi drugi čakamo na izid tožbe, očitno pa ti veš kakšen bo izrek!

Kakšno podlago pa ima za tožbo? Saj Delov novinar ni zapisal, da je Rode Petrov oče, ampak je povzemal navedbe Petra S. Če bi za povzemanje vseh trditev padale tožbe, ne bi imeli niti enega medija več.

Oprosti, ampak take kot si ti, bi moral nemški inštitut za sodno medicino tožiti za klevete.

Glede podobnosti: mi je žal, da nisem shranila fotografije nekega poslovneža iz spletne strani Financ, ki je izrezan Rode. Kak teden po začetku afere je bila objavljena njegova fototg. v nekem članku, ko sem ga zagledala sem mislila, da je to še en domnevni otrok, potem pa sem videla, da govori članek o nečem čisto drugem.

Veliko ljudi ima celo dvojnike, tako so si podobni, pa nič v sorodu.

ja, sam pri dvojnikih ni glih mame, ki bi imela intimne odnose z domnevnim očetom, točno v letih, ko naj bi bil ta sin spočet … to je pa le preveliko naključje, se ti ne zdi?

sicer mi dol visi vse skupaj, ampak dejstva pa še vedno ostajajo.

Jaz ne vem kam vi gledate, ampak če sta si ta dva tako podobna potem smo vse ženske podobne Marji amen

razlika med levico in desnico je v tem, da desni brezpogojno verjamejo svojemu ljubljenemu vodji in podanikom, jih volijo neglede na vse

levi pa imajo lastno možgansko celico, ki dejansko razmišlja in VE, da med politično-gospodarsko-cerkveno-sodniško in še kakšno “elito” ni … ama res NI … prav nobene razlike … ene same voluharske, prepotentne, polne, debele riti … ki delajo čist in SAMO za lastno korist, rajo pa … ko jo j**e

evo, to ti je vsa resnica :-)[/quote]

HAAA HAA HAAAAA, aaaaAHAAAA HAHHHAAA HAHHHHAAAAHHAAAAAA

Že dolgo se nisem tako nasmejal.

HAA HAAH AAHHHHAAAHHHA

Levi že levi, ampak ne teli ‘naši’ levi, ki se tolčejo po prsih in govorijo o socializmu, zravena pa si grebejo bogastvo in spletajo ‘neformalne’ mreže elit…

razlika med levico in desnico je v tem, da desni brezpogojno verjamejo svojemu ljubljenemu vodji in podanikom, jih volijo neglede na vse

levi pa imajo lastno možgansko celico, ki dejansko razmišlja in VE, da med politično-gospodarsko-cerkveno-sodniško in še kakšno “elito” ni … ama res NI … prav nobene razlike … ene same voluharske, prepotentne, polne, debele riti … ki delajo čist in SAMO za lastno korist, rajo pa … ko jo j**e

evo, to ti je vsa resnica :-)[/quote]

HAAA HAA HAAAAA, aaaaAHAAAA HAHHHAAA HAHHHHAAAAHHAAAAAA

Že dolgo se nisem tako nasmejal.

HAA HAAH AAHHHHAAAHHHA

Levi že levi, ampak ne teli ‘naši’ levi, ki se tolčejo po prsih in govorijo o socializmu, zravena pa si grebejo bogastvo in spletajo ‘neformalne’ mreže elit…[/quote]

men se ne zdi nič smešno … preberi vse moje odgovore pa mogoče razumeš

kaj mu nebo odpustil? Od njega bi to pričakoval, saj bog je rekel: “odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo” !
Torej se ne drži božjih naukov in je en navaden, da ne rečem kaj ….

Zgoraj sprašuje in čaka odgovor “za elaine” glede tega ali bi dovolila svoji hčerki da leta okrog z 20 let starejšim…itd.
Moram povedat, da sem v svojih mladih letih veliko časa preživela v ZDRAVI družbi mladih somišljenikov, ki smo iskali smisel življenja, ZDRAVO preživljali čas. Bili smo klapa 15 mladih in velikokrat se je zgodilo, da me je marsikateri župnik peljal iz žurke, disca itd….
Prav tako kolegice.
NIKOLI nisem doživela nobene čudne situacije, namigovanja-kolegice pa tudi ne.
Za razliko od našega profesorja za telovadbo, ki je počel take svinjarije, da ga je po 10 letih komaj ustavila pritožba nekaj deklet in tožba na sodišču.
Danes ne poučuje več – lahko bi napletli zgodbo v smislu: KOMU in KOLIKO je plačal da ni pristal v zaporu, KDO ga je ščitil???
Pa vse je bilo dokazano.

Meni je vseeno, kaj je res in kaj ne, moje življenje se zaradi tega ne bo nič spremenilo, ne glede na to, kakšna je resnica. Tako da ne me napadat, ker samo tehtam možnosti. Torej, je kdo pomislil za koliko everčkov sta si pa tisti sliki postali tako podobni? Retuširati je mala malca, če zato ljudje množično kupujejo revije. Zaslužek zagotovljen.

bi ne bil njegov sin. Tako pa, lastnega sina ne bo tožil Tožil bo tistega, ki je pokazal na greh, po principu Kill the masanger.

In gospa kaj boš imela več če je oče?Nam katolikom bi metali pod nos kakšni so,to pa je tudi vse.Jaz sem verna in v veri vzgajam svoje štiri otroke,kajti danes lahko živiš samo v veri,vse ostalo je mračno.Vse prepuščam v božje roke in tako gre življenje lepše.Zelo malo prosim se pa veliko zahvaljujem.Tako draga damica sedaj pa še ti povej v kaj veruješ in kako poteka tvoj čudovit dan

Jaz ne verjamem Rodetu. Žal mi je Petra, da ga oče takole grdo noče priznati. Da mu je pomembnejše mesto v Vatikanu, kot mesto očeta.

New Report

Close