Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rojstvo je garancija za smrt in trpljenje

Rojstvo je garancija za smrt in trpljenje

Ali veš, da so ljudje enkrat propadli že na Veneri? Segrevanje in prevelik natalitem so jo segreli do neverjetne vročine. Isto čaka tudi naš planet. Vedno več bo bolezni in zato odpoved ustvarjanju novih ljudi niti slučajno ni egoizem. Prej je egoizem ustvarjanje novih ljudi, ker nas je že zdaj preveč. Preveč nas je in zato bo vedno več bolezni, ki bodo vedno hujše. Zaradi tega bodo oni imeli vsako leto prehladne viruse ali pa se bo pojavila še črna smrt (EBOLA).

Toda na toplem se nimajo nič boljše, kvečjemu še slabše.
http://www.whale.to/b/snow_h.html

Bil je genij.


Tega današnji ubogi z antibiotiki in cepivi uničeni geni ne bi zmogli.
https://www.nature.com/scitable/blog/viruses101/could_the_black_death_actually/

Zagrenjena oseba s katero nihče noče imeti otrok želi zagreniti življenje še ostalim 🙂

Mislim, da so samo tisti, ki se ne rodijo zaščiteni pred trpljenjem in smrtjo. Buda je imel prav.
Otrok ne bom imela, ker bi oni morali plačevati državne dolgove. Naj jih plačajo kar Janševi otroci. Moji jih ne bodo, ker dolgovi niso moja krivda.

Vse smrti in trpljenje lahko preprosto preprečimo. Pač nimamo otrok in jim ne bo potrebno že v otroštvu fasati raka ali avto imunskih bolezni. Ne bo jim treba plačati naših državnih dolgov. Tako preprosto je to.

Odtujenost je problem.

https://youtu.be/TIjvXtZRerY

Imel je prav. Bil je alpinist in izjemen modrec. Peter Wessel Zapffe je bil največji genij moderne dobe.

Venero in Mars so ljudje že uničili. Samopašnost in lov na večno življenje so imeli negativne posledice.

Nimam otrok in to me veseli. Mi brez otrok, nismo lastnikom in diktatorjem dali nobenega novega sužnja. Vaši otroci bodo pa morali živeti v peklu totalitarnega režima, brez svobode, brez pravice do ne skrivanja svojega obraza in do zasebnosti. Vesel sem, da nisem nikoli naredil novega sužnja temu pokvarjenemu režimu.


Vsak izgovor je dober, ki ga pes na repu prinese. Kljub izgovoru si pa le zguba in ostanek.

Mene tudi veseli da nimaš otrok.

Ker smo se preveč namnožili in pretirano posegli v življenjski prostor živali, je edina možnost, da preprečimo naslednje pandemije zmanjšanje rodnosti.

Preveč je ljudi na tem planetu. In vedno več nas bo. To je problem. Kako zmanjšati človeško populacijo? Živalsko smo že.

moji tudi ne

Kacin in Janša bi rada Japonsko mentaliteto. Toda Japonci bodo kmalu naredili prostor za Kitajce. Zato naj malo pazita, po kom se zgledujeta. Ker skupaj z maskami bomo dobili tudi japonsko nataliteto. Japonska nataliteta je višja samo še od nemške natalitete. Tu mislim pravo nemško nataliteto, ne tiste Turke v revnih favelah in getih. V teh časih se bodo v Nemčiji množili samo še Turki. Četudi na dokumentih piše Nemec, je Turek in misli kot Turek. Takrat, ko bodo Turki (in ostali muslimani) ustoličili Erdogana 2. bodo Nemci nehali častiti svoj holokavst. Takrat bodo imeli svoje holokavstove relikvije v Renu in Maini in bodo morali lepo klanjati Allaha. Ali pa bodo šli iz Nemčije ven, kot so šli Srbi s Kosova ven.
Marec je prinesel maske in antinataliste. Pomanjkanje kisika je namreč dodalo tudi dolgotrajno samskost in posledično zmanjšano rodnost. Zato naj Janša kar maskira, ker nekoč bomo imeli za to celo versko osnovo. Židje pa prostor za Velik Izrael. Pa bo volk sit in koza cela.

Velik Izrael in Muslovenija. Zakaj pa ne? Izraelci imajo prav. Evropa naj sprejme vse Palestince, Sirce in podobne narode. Da bomo imeli za kaj skrivati svoj obraz.

Nikoli ne bom imel otrok, da ne bodo plačevali dolgov, ki jih proizvaja Janševa vlada. Naj jih plačajo Sirci, ki so ušli Asadu, če pa nočejo plačevati Janševih dolgov, naj gredo pa v Nemčijo.

Pomanjkanje kisika lahko povzroči raka.

Ali so uboge prodajalke zaslužile, da morajo po več dni nositi isto masko in v njej gojiti bakterije?

In zakaj ne bi smeli izumreti?

Marec je prinesel antinatalizem v našo družbo. Marec in prvi Janševi ukrepi so drastično znižali rodnost med prebivalstvom.

Ljudje smo vedno bolj bolni in vsaka generacija je šibkejša. To bo onemogočilo vse možnosti za kolonijalizacijo Marsa ali Venere. Ljudi pa je vedno več in več. Edina rešitev je zmanjšanje rodnosti, ker imeti otroka zdaj ni več opravičeno.

Vedno več otrok ima raka, vedno več otrok ima avtizem. Rešitev je samo ena in to je, da sistemu ne damo novih sužnjev. Smrt je mogoče premagati le, če ji ne proizvajamo nove hrane.

New Report

Close