Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ROMANTIKA NA VIŠKU

ROMANTIKA NA VIŠKU

Dobro jutro…………ali pa že kar dober dan………….Zvezdica je danes take full sentimentalne….čustvene………romantične………volje………prav za se stiskat…..he,he,he…..Sem navsezgodaj poslušala balade od Oliverja Dragojevića in sem takooooooooooooo……………..ne vem……….vsepovsod ljubezen…………..pomlad pa to….pa čebelice in rožice…….he,he,he

Ajde dosta romantike.

Skini gaće :))))))))))))))

Opa cupa, opa cupa

Zvezdica sva že dva na eno…hmmmm kam je šla romantika, a?

Ja “Vjeruj u ljubav”…tudi poje on…lepo, da si tko romantična, ti paše…in kot vsak dan…tudi danes cmoko na bušija za kepico malo… in tebi na lička…in ostani taka…zvezdnata…sijoča!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sej pol bo tut, a ne Saško

A pol…aja…seveda bo tud…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo mene……….še vedno iste volje………..pa neč hlač dol………..danes bi se samo stiskala…………kaj pa naprej………..bom pa še videla….CMOKA

Cmokce za Sončija in Sebija………..Uf…………kolk vas mam rada…………romantika me daje, ni kaj………….

Ok. Bomo pa malo potrpeli. Kakšnih 15 sekund hehehe

Mene pa sex

Ajde…….odštevaj……………15…………….14…………………..13………….

A tako????????????

Ja…se mi zdi, da zadnje čase vse nekaj daje;))…u pozitivnem smislu, ja lepo je živeti, lepoooo…cmoka nazaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Koga pa ne???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

-12…………….-13…………….-14………… hehehe

Zvezdico hehehe

Kako je dobra bolezen, kako je dobra bolezen, kako je dobra bolezen, če je bolezen ljubezen……………..

A tebe tut sex srbi?

Evo…………..je šlo mimo…………pri meni ostaja še vedno romantika……..

Bljak ta Pizdenjak. Hopla, Plastenjak

Kaj mene ne????

Jaz pa s polnimi zvonci. Od romantike ne bodo prazni. Od dejanj pa. Hehehe

He, he, he………sem prav vedla, da te bom razjezila…………

sex

New Report

Close