Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ROMANTIKA NA VIŠKU

ROMANTIKA NA VIŠKU

Uf…………..ne kvari mi vesela no……..Začne se lahko z romantiko………konča pa s sexom……..tako al drugače………CMOKA

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

A, načrtno tole. To mora da je ljubav

Pa začnimo s sexom in končamo s sexom

Kje se skrivaš ti tičko moj???

Ej… zvezdica, kaj misliš, zakaj je vsem moškim on en velik bljak??? Garantiram…ko ga osebno spoznaš je vse kaj drugega kot bljak;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči………nimam pojma zakaj ga moški tako sovražijo….

A ti bi kar tako…………dejmo se!!!!!!!!!!!!

Ups…..ups…..ups….. SončeK ?????? :))))))))))

dej dej

jah kva pa

Tičko čakam siničko :))))))))))

“tičko”

Evo siničice………

Ajde Seba! Skini gaće…………..pa ne mi rečt, da maš spet tangice:))))))))

Ampak se nama svita…zakaj…ali ne???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani…nič bat…smo družinski prijatelji…vse ostane v družini, hihihih;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj naj ti dam;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja… je lepa, ko ima tako lepo rumen buši;)) in tako čudovito žvrgoli…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

čiv, čiv, čiv…….he, he, he

Mislim, da ja………..

Daj, daj…………A ne veš da Sebota danes sex daje???:)))))

Aja…to hoče…no da ga daje že nekaj dni to vem…ampak da ga danes daje tudi to, tega pa ne vem…ja tale špičonko ga pa res špiči;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA….Saško je original.

Pol je pa še…Tony Soprano, Bruce Willis, Mohamed Al’zair, Mojster Miha, Stara Znanka, in mogoče še kaj….

Torej, vse to so moji nicki.

Jani pa res nisem, no :::::

Kdo bo pa pol kriv :)))))))))

He, he, he……..Ne jezi se S!!!!!!! Pol boš pa ratal grd in star!!!!!!!! CMOKA

New Report

Close