Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ROMANTIKA NA VIŠKU

ROMANTIKA NA VIŠKU

Sej se ne jezim…se režim :))))))))))

Ja, ja……Seba! Kaj u češ??? He, he…

P.S: Sonči…glede včeraj……..na katerem postu je bilo tisto glede Stumpija…ko naj bi muca nekaj rekla?

Joj…evo…eno cmoko, ker sem te naslovila z Janijem…sem ga imela v mislih…se zgodi;)), mi je oproščeno???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je pa prav…..ker meni si več vreden kot….Brad Pitt…..recimo…:))))

Nič ni bilo glede Štumpija, jaz sem fasala nekaj njenih lepih besed, pa itak danes tudi…res da ne leti name poimensko, ampak človek bere in ve kako in kaj…vsem pač nikoli ne moremo biti všeč, je pač tako…zato raje pozabiva na vse skupaj, jaz bom preskočila njene besede, pa bo mir povsod…cmoka Zvezdica…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehehe :)))))))))))))))))

Apolođi akseptet…..hehe….kako tudi ne…ob vseh teh cmokih…

Moram pa vseeno Janiju povedat, kako je lahko zadovoljen…..ker ga majo lušne punce v mislih, hehehe….

Ojej kulk heca…nimam časa za tulku heca danes…

Ja…vedno nas ta cajt baše ni kaj…Kar se pa mojih misli tiče, si tudi ti v njih, zato nič bat, lump nagajiv…;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A tudi danes? Ajej……..Ma ja………bo šlo mimo…..

Pretok misli deluje….Saško sto na uro posluje….

Moram šibat…lepo se mejte in uživejte….

Se kaj pozneje poklikamo. Čau.

o sto mater…. :)))))

zvezdica 🙂 živjo 🙂 Cmoka!!!!

Uživaj…misli pa itak delajo svoje…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mora it, se SončeK ne obremenjuje s tem, cmoka na bušija in šibam jaz ven na sončija…bom uživala še zate…cmoka draga moja in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj pa jaz…okej ti dajem cmoko…in šibam …pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čau Jani……….A tudi tebe kaj romantika daje???:))))))))))))

hehehehehe, tebe sem danes že pocmokal a ne da :))))

že celo leto je pomlad ja :))))))

Jani, sej te ma full v mislih, kar par postov gor poglej ko je mene “nazvala” imenom tvojim, hehehe :)))))))))))))))))

Aha……….in zdaj naj si mislim svoje?:)))))))

aha :))))) kaj čem razlagat a ne :))))

hahahahahahahaha … no pol bo treba res it prebrat :))))))))

Lumpa sta oba in sedaj res odhajam tja na sonce, vidva pa kar uživajta;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, valda, sej z Janijem se že dolgo rada vidiva :))))))))))))))

Hehehehehehe no vidiš vraga.. spet je Jani kriv :))))))))999

k’k čva uživat.. k pa vmes ni n’č :)))))

cmoka na cmoko !!!!

Aha!!!

New Report

Close