Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Romih tu

Romih tu

Ariadna, z veseljem tudi o čem resnem.
Tovrstno izigravanje se mi ne zdi toliko problematično z vidika “nategovanja” države. Ker država bi že morala biti toliko pametna, da bi znala sama zase skrbeti. (In vsi vemo, da ni posebno brihtna…)
In če lahko nekdo z mastno plačo in veliko hišo mirno spi, ko za vrtec ne plačuje skoraj nič, ob tem da neki drugi “poštenjak” daje zajeten kos plače za otroka, ali se neka realna samohranilka utaplja v računih… potem prvega nobeno naše sporočilo ne bo premaknilo ali naredilo bolj poštenega.

Še jaz pristavim svoj lonček – lep pozdrav od Koprčanke v Ljubljani (to ti je menda znano), še lepše pozdravčke pa tvojima deklicama :).

Uvajanje v vrtec prav dobro poznajo mamice tukaj, večinoma so ga otroci uspešno prestali, vsi smo se pa navadili nosit kile in kile papirnatih robčkov v svojih torbicah 🙂

Ravno prej je tekla neka debata o boleznih otrok in organiziranju pri tem, pa me zanima, če imaš možnost vzeti bolniško, če tvoj otrok zboli – kako potem teče delo, če nisi prisoten?

Lep dan!

P.S. Če smem uporabiti ta medij: Lari sporoči, da jo prav prisrčno pozdravlja nekoč dolgolasa Tanja (to bi bila jaz, seveda), ki je svojcajt tudi imela enega Boštjana, ampak od tega je že dooooooolgo dolgo…. Zdaj sva pa obe srečno poročeni in mamici. Kako lepo, a ne?

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Boštjan živjo

Veš smo tudi moški tu, ker je čvek starševski ampak saj veš kako je, ženske imajo povsod prvo in zadnjo besedo. Še Primož je malce pozabil.

Če imaš kako vprašanje za nas (avti, ženske, starševstvo , vrtec )kar vprašaj ali pa pridi na moški čvek ! Je bolj mirno dokler zopet ženske gor ne pridejo.

Eno vprašanje, kako naj te po glasu ločim z Matjažem, ki ga dobro poznam ?

LP

tamala_8, moje delo je tako, da sem dopoldne večinoma svoboden pri oblikovanju svojega časa. Veliko posnamemo na zalogo, kar pomeni, da vsake toliko snemamo od jutra do večera, potem pa je nekaj časa mir.
Da ženi ni bilo treba takoj jemati bolniške, sem bil z Roso jaz. Jep, po štirinajstih dnevih sem imel res malo krajše živce… 😉

Oj Romihov Boštjan!

Dobrodošlica ti je bila izrečena,tvojo malo in veliko punco so pozdravile,milijonar je bil pohvaljen…nobena pa še ni rekla,da hudo dobro zgledaš!

P.S.:ja ja,saj bom povedala dragemu,kaj sem napisala…

maria d.c. faca si :::)))))
si me nasmejala z zadnjim stavkom ho ho ho

Marija, tole si mi z jezika potegnila 😉 Si sploh ne morem predstavljat, da je bil nekoč bolj debelušen :))))

Boštjan, pri oddaji ‘Prosim, oprostite!’ si res zažgal. Oba z možem si tako nasmejal, pa še danes se mi smeje, ko se te spomnim s tistim čigumijem in rahlim koketiranjem ;)))

Maria d.c., rdim ko rak.
vsem se zaenkrat zahvaljujem za čvek, zdaj hitim naprej, ampak pridem gor še danes.

Se beremo.

Nič farbat…
Ti kar pridi gor še danes :-)))…

maria d.c. 100x imaš prav.

Priznam, da tudi moj mož ve, da sta Boštjana s slovenskih televizij (ne samo Romih, tudi Kljun) moja šibka točka :)). Ampak Kljuna zaenkrat še štejem med zelenjavco :)) Bo že zrasel.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Ojlaaaaaaa Boštjan saj ne morem verjeti, da si tudi ti na našem forumu.
Bravo Primož, vse pohvale, da ti uspeva dobiti takšne znane osebnosti!.
Prej sem mislila, da se nekdo heca, in na koncu vidim, da je resnična stvar, da je naš priljubljeni Boštjan tukaj.

Boštjan, tudi jaz te pozdravljam iz Kopra. Videla sem, ko si se poročil v Kopru v predstolski
palači. Mi dva z možem sva bila prvi par, ko sva se poročila v novi palači. Dobila sva lep spominček.

Pa še to. Tudi mi dva z možem sva se poročila cerkveno na Markovcu kot TI! Isti župnik… Sem brez besed, da lahko malo poklepetam z tabo.

Zelo rada gledam Milijonarja in moj mož bi lahko bil za kviz pa noče.

Lepo te pozdravljam
Doroteja

Boštjan Romih?? ? Ne poznam.

No, seveda ni čisto res, ampak ti , Boštjan pa že veš za kateri hec gre, ne?
No, kdo bi si mislil, kje te najdem, sem mislila, da prej, ko na Štetju APZ dece ne naletim nate. Zdaj se samo Čiba ( ona je namreč kar dosti tu gor) še oglasi , pa lahko že eno zapojemo.

Sicer te pa cela naša družina prav lepo pozdravlja, pa seveda tvoji punci!

TatjanaV & co

No, jaz ti bom z Miljonarjem prizanesla (ne čist, no), mi je pa zelo ostal v spominu en tvoj inetrvju v Pilotu (ali enem podobnem “šundu”), ki je bil eden redkih z repom in glavo, pa je bil rep spodoben, glava tudi, pa še vmes se je dalo kaj pametnega prebrat, namesto običajnih, sebe polnih, nakladancij.

Pa po Raketi se mi kolca, vsakič ko gledam kako kvazi-zabavno oddajo, tudi zadnjo nedeljo se mi je ob gledanju (bolj poslušanju) oddaje pri Jožovcu. Meni se zdi, da te je za tisti kalup pri Miljonarju tako zelo škoda, da je kar hudo. Tam noter se mi zdiš tako “ujet”, kot če bi Kekca v kravato vtaknili. Saj ne, da nisi dober, ampak …. to ni to. Tvojih retoričnih sposobnosti je pa res škoda za tistih par minut na oddajo!

Da dobro izgledaš, pa verjetno veš, odkar do ogledal dosežeš. Pa ni izgled vse, to, da je tudi pod njim veliko vsebine, je bistveno.

Bomo pa verjetno vsi z užitkom “požvečili”, če nam boš zaupal, kako podrobnosti o “krajših živčkih”, pa na sploh, kako je zgledalo, ko je Rosa prikapljala v vajino življenje. Tiste, ta sočne zgodbice v stilu, “kako pa to na dete spravit?”

Pa še to mi povej: tukaj ni dneva, da ne bi jamrali čez tašče. Kako pa vidva z vajini vozita?

Pozdravljeni,

zanima me (če že imam to možnost) čemu je tako malo “logičnih” oz. “matematičnih” vprašanj?

lp
alenka

ojla Boštjan
tvoja Rosa hodi pa v iste jasli kot moj sin (sem te danes videla popoldan, ko si prišel ponjo;)))
ko boste dali skoz obdobje bolezni (jep, vsakega doleti), boš videl, kako super vrtec je to!!! mi smo zdaj v teh jaslih že drugo sezono, neprimerno manj bolani, z vrtcem vseskozi blazno zadovoljni!!

LP!!

pozdravček tudi od mene :))

lani spomladi smo se srečali pred eno kmetijo (ne bomo delali reklame, čeprav je bila hrana njami, pa tudi postrežba na nivoju ;))))
in sta z mojim sinom igrala badminton… al ste se pa podili za frizbijem…. ne vem več točno :))

nič snobovski nisi… čist tak preprost :))

Nič mi nisi napisal, katerega marca je rojena tvoja pupa!!!
Klavdija

Ja lepo no 🙂

Tud meni si tako kot Skbni ostal v spominu predvsem zaradi intervjuja v Poletu (1 – 1,5 let nazaj?). V bistvu mi je ostal tvoj moto, ki si ga tam objavil – da moramo včasih tudi pogrniti, da potem lahko spet vstanemo … Nekako tako, a ne?

Ja, se včasih spomnim na to, ko me prime, da bi začela s kakšnim jamranjem :)), pa je to tako kot ena prijetna brca …

Uživaj z družinico! Kar se zdravja malčice tiče, ti pa nimam kaj dodati – sem sama na istem (ne pridemo in ne pridemo na zeleno vejo z zdravjem)

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Dragi Boštjan, menda imaš psa z zanimivim imenom Tekila – ki je bil tudi svat na tvoji poroki. Zanima me katere pasme je in kako se tvoja zelo ljubka hčerkica Rosa z njim razume?
Sicer pa se mi zdi, da živiš zelo razgibano in zanimivo življenje, rad se ukvarjaš z lepimi športi kot so jadranje in potapljanje, če sem prav razumela, kot si povedal na kanalu A , kjer si bil gost v oddaji E+. Kot voditelj v Milijonarju si mi bil všeč že od tvoje 1. oddaje dalje. Imaš zelo sproščen in prijazen pristop in veliko mero potrpežljivosti (včasih še preveč-:))) ) – Zelo sem vesela tvojega obiska na MON-u, kjer nas je tudi nekaj starejših, ki tule “dren delamo”. Hvala, ker si prišel in prav lepo pozdravljen!

Po vrsti. Rosa bo stara eno leto v četrtek.
Oho, na forumu so tudi starši Rosinih sovrtičkarjev. Pocukaj me, ko se naslednjič vidiva pri predaji ali prevzemu tamalih.
Z mojimi in Larinimi starši živimo precej daleč narazen. Morda je tudi v tem razlog, da se lepo razumemo. Sploh pa odkar imajo vnukico. Nama pride krvavo prav, ko jo malo prevzamejo, njim s tem narediva veselje da so mlajši za dvajset let, Rosa pa v družbi enih ali drugih starih staršev enostavno toliko žura, da jo je veselje gledat. Žal o zmajskih taščah ne vem kaj dosti povedati.
Vem pa nekaj. Leto dni sva živela pri mojih – medtem sva iskala stanovanje v LJ. In takrat smo oboji dojeli, da se bomo bolje štekali, če ne bomo živeli pod eno streho. In zdaj zelo resno zagovarjam tezo, da morajo mladi čimprej na svoje.
In še tale cukrček. Gotovo ni naključje, da je Lara zanosila isti mesec, ko sva šla v svoje novo stanovanje…
Cefizelj, to je moral biti frizbi, ker mi je krasna igra. Kadarkoli. Ne vem, neka estetika je v počasnem letenju – jadranju krožnika. Lari pa se zdi brezveze… 🙁
Doroteja, ma daj, tudi vaju je poročil Božo? Po poročni maši so ga vsi hvalili, kako sproščeno in zabavno je govoril. Je pa slovenska Obala pravo mesto za poroko.
Tatjana V. , vprašaj moža, kdaj so že bile prve OI…?
Skrbna, zelo dobro si mi to napisala. Predvsem tako konkretno, da imam kaj od tega. Hvala.
OK, zdaj grem spat, jutri nadaljujemo.

Zdravo Boštjan

Naju ni poročil Božo, ampak nekdanji župan Kopra, ker sva bila prva poročenca v palači, sva imela čast, da naju poroči ŽUPAN. Dino Pucer…

Ehhh, saj ni važno kdo te poroča samo, da je v zakonu vse ok. kaj ne?

Nočko
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Hej, Boštjan! Jaz ti pa pošiljam samo en pozdravček od ene izmed “sodelavk” še iz časov Rakete pod kozolcem 🙂 Ene najmlajših 😉
Uživaj čimbolj na tem forumu in tudi sicer 🙂

Hojla, tukaj spet Boštjan.
Tebe, mlada sodelavka iz Rakete žal ne uspem identificirati – še kakšen namig, prosim.
Mitka, Tekila je pasme portugalski vodni pes. Vzgojili so ga za pomoč ribičem, naj bi bil navdušen plavalec, celo potapljač … no, pa ne gre ravno rad v vodo, potapljam se še vedno sam. Z Roso se pa fantastično razumeta. Mala se ga vedno razveseli z navdušenim krikom, rada ga objema in se cela zakoplje v njegovo dlako, on ji pusti skoraj vse, ko se je naveliča pač gre stran. Sva pa načrtno pristopila k navajanju kužka na otroka. Še iz porodnišnice sem prinesel Rosino pleničko in ko jo je radovedno ovohal, ga je na njej čakal košček slastnega pršuta. To sva ponovila še nekajkrat in njen vonj je povezal z nečim pozitivnim.
Ko je prišla domov, ga je vedno ko jo je šel povohat, čakal priboljšek … vzdušje, ko je bila doma, je bilo veselo in njemu je bilo to sporočilo nekako: “aha, ko je to novo bitje doma, se imamo vsi krasno, veliko me božajo in mi dajo veliko pozornosti – torej sem z novo človeško pridobitvijo tudi sam pridobil”. No, tale prevod pasjih misli je seveda čisti človeški izdelek, ampak saj smo razumeli, kaj sem mislil.
Je pa kužku tudi sicer čisto tuja ljubosumnost in se da z njim vse zmenit.

To s pleničko ste full dobr izpeljal. Zanima me pa kako se obnaša če ste skupi na sprehodu? Ker od sestrične psička nobenmu,ki ga ne pozna ne pusti, da bi se približu vozičku, kjer ponavadi spančka mala princeska.

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Tudi na sprehodih ni težav, predvsem zato, ker je naš kuža plašljivec prve sorte in se vsakemu človeku raje izogne v velikem loku. Tukaj si ne bi upal biti pameten.

New Report

Close