Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rookie Question!

Rookie Question!

Če bi moja kosmata roka šla čisto tko,počasi in nežno,čez vašo joško….bi vam bradavica v hipu otrdela?
Kaj pa če bi bil jaz vaš moški že leta?Bi ostala mehka in nenabrekla?

Odgovore na……………hotmail.com.

Sp

Aja!ne velja za Hribuca in Sinceja 😉

To ni fer!!!!!!! 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pa dobro..pa še ti povej,kaj bi čutil,če bi šel čez en kosmat moški jošk!
saj se vama itak kmalu pridružim,kr vidim,da je v vajini družbi lepše!
Sp

mmmmmm…….UUUUUUUU..to je nekaj najlepšega, kaj lahko občutiš……lepo moško telo…mišiče lih tam ko morajo bit…napeta ampak nežna koža…..morem nehat, ker se bom preveč ogrel…. ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ok!
Kaj pa če sem povprečnež…bolj z lempo,kot z mišiči?
A pol še palite?
Sp

mmmmmmm torej PRAVI moški…..z izkušnjami…..njam ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Samo, da vidim kosmato in sem že vsa mokra;)) in …..pppššššššš…bom tiho;))!
In tako je že leta…samo taprav mora bit;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sem jaz taprav…tko po opisu roke sodeč?Dlake so pa rjavočrne.
;-))
Sp

Mogoče;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close