Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rosvita Pesek ni slovenka?

Rosvita Pesek ni slovenka?

itak ja NICK sem si nadela LOL

Sicer pa je spet lepo vidna skupina uporabnikov, ki pove spove mnenje. Pa naj se strinjajo ali ne. To je še najmanj pomembno.

Pol so pa stalne rožice, ki se ukvarjajo z mano in verjetno tudi prebrale niso napisanega. Sej je prav prijetno videt koliko fanic imam.

No katera bo popravila moje napake? Hitro :))))

itak ja NICK sem si nadela LOL[/quote]

Za ljubiteljice slovenščine … Slovensko se temu reče vzdevek.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

itak ja NICK sem si nadela LOL[/quote]

Za ljubiteljice slovenščine … Slovensko se temu reče vzdevek.[/quote]

Ljubiteljica slovenščine v tej debati je slovenka (z malo) KITTy, ki se ne spomnE

Pa si prepričana, da sem res?

itak ja NICK sem si nadela LOL[/quote]

Za ljubiteljice slovenščine … Slovensko se temu reče vzdevek.[/quote]

Ljubiteljica slovenščine v tej debati je slovenka (z malo) KITTy, ki se ne spomnE[/quote]
Kdor ne razume pač ne razume. Z glavo skozi zid to pa ja.

Ma ti si bedasta in pod nivojem. Če ti kdo ni všeč, ga enostavno ne gledaš, preklopiš drugam ali pa greš osebno do dotične osebe in ji poveš v obraz kaj te moti. Za to pa nimaš poguma, kajne? Najlažje je pljuvati nekomu za hrbet. Bi bilo zanimivo slišati, kako ti govoriš. Najbrž tako obupno kot pišeš …
In če misliš, da se bodo drugi prilagajali tebi, se hudičevo motiš.
Naslov teme je pa res zelo žaljiv in neprimeren, sram te je lahko.

Ma ti si bedasta in pod nivojem. Če ti kdo ni všeč, ga enostavno ne gledaš, preklopiš drugam ali pa greš osebno do dotične osebe in ji poveš v obraz kaj te moti. Za to pa nimaš poguma, kajne? Najlažje je pljuvati nekomu za hrbet. Bi bilo zanimivo slišati, kako ti govoriš. Najbrž tako obupno kot pišeš …
In če misliš, da se bodo drugi prilagajali tebi, se hudičevo motiš.
Naslov teme je pa res zelo žaljiv in neprimeren, sram te je lahko.[/quote]

No ne vem kdo je bolj žaljiv in kdo piše pod čim???

Tudi ne vem s kje si padla, da take streljaš. Pljuvam za hrbtom? Javni osebnosti naj grem povedat v obraz?

In ne programa ne morem zamenjat. Govorimo o nacionalni televiziji, ki jo plačujemo pod prisilo. Ko bom lahko izbirala katero televizijo naj plačujem (recimo, da eno moramo) potem bom pa obrnila program in gledala kar sem si pač sama izbrala.

Ja, tudi javne osebnosti imajo obraz, mail -e, … Piši na TV, pa tam kritiziraj, če bi rada kaj dosegla. Z javnim pljuvanjem sramotiš le sama sebe.
Kako ne moreš zamenjati programa? Ne znaš pritisniti na gumb na daljincu? Fizično in psihično se ne moreš pripraviti do tega, da ne gledaš omenjene voditeljice? Potem pa nisi normalna. Ali imaš mogoče ti svojo privat nacionalko, kjer se ti 24 ur na dan prikazuje Rosvita???
Če te kdo moti, je to tvoj problem, ne njegov. Odpovej TV, pa ne bo več ne naročnine, ne Rosvite. Imaš izbiro, zato ne kvasaj o neki prisili.

Zakaj pa ti ne preskočiš mojega imena, če te karkoli moti? Nisi normalna, da tega nisi sposobna?

Naročnino pa neham jutri plačevat le ti mi daj pisno potrdilo, da boš plačala kazen v mojem imenu. Potem bom z veseljem tudi tiho.

Sedaj si pa še hitro 3x zamenjaj nick, da bo bilo videti, da vas je več :)))

Sicer pa ti zadnjič odgovarjam tako, da ne trudi se več. Z veseljem debatiram s tistimi, ki so tega sposobni, pa četudi nismo istega mnenja. Tistim, ki sem pa le jaz trn v peti pa pri sebi razčistijo, zakaj je tako. Kot praviš sama, normalni bodo moj nick preskočili ostali pa, saj veš kaj počneš.


Kdo se prepucava? :)))

Resno…jaz sem povedala kar me je danes zbodlo. Ti pač misliš drugače. Sej v tem ni nič slabega 🙂 Forumi so pa zato, da vsak pove svoje kajne?

ps. kaj pa če sem s slovenko imela v mislih rožico? .))) aja tudi to ne bi bilo prav he he
no ne vem, če mi boš verjela ampak v resničnem svetu znam uporabljat veliko začetnico kjer je potrebno.[/quote]

Kako težko je priznati kakšno svojo napako in kako luštno je sekati po drugih a ne, k i t t y?

Naj Primož napiše, koliko žalitev na račun Kitty je prišlo z enega in istega IP naslova. Bi bilo zanimivo vedeti.

Sekat po drugih?

Kaj se pa sicer počne? Seka po politikih, udeležencih Farme, pa udeležence drugih oddaj. Vmes pade še kakšen igralec ali igralka. Kje je razlika?
Zakaj so to javne osebnosti? Zakaj se pojavljajo na televiziji? Zato, ker želijo, da se o njih piše in govori med drugim. In če ustrelijo kozla je to pisanje negativno. In Rosvita Pesek je bila včeraj pod vsako kritiko. Se tega ne sme povedati? Zakaj ne?

Osebno tudi priznam vse napake, ko jih naredim. Včasih komu odpišem pa odgovor ne drži. Še vedno sem se opravičila česar za večino uporabnikov tega foruma ne morem trditi.

Sem izbrala nesramen naslov? Ja sem ga. Sem napisala karkoli kar ne drži? Ne nisem.

Tega Primož ne more vedeti. Osebno lahko vsako sporočilo oddam iz drugega IP naslova, če želim. Do takih podatkov lahko pride izključno sodišče. Mogoče bi me pa lahko kar tožili, ker sem podala kritiko čez javno osebnost LOL

Sodelujem pa dovolj dolgo na tem portalu, da prepoznam vse svoje ”oboževalke” ne glede na nick, ki si ga izberejo.

Po moji presoji si podala bedasto kritiko.

Meni je Rosvita vedno všeč. Če se je pa malo motila je bilo pa še celo simpatično, ker to pri njej ni običajno. Se vsaj ve, da ni nezmotljiva:-) Tole konvencijo sta z Mariom dobro speljala, bilo je kar simpatično in v nekakšnem družinskem vzdušju. Mi je prišlo na misel, kako s(m)o ljudje neumni, da se krega(mo)jo zaradi politike; včerajšnja družba ni bila čisto nič sovražno razpoložena, nasprotno, vse je potekalo na prijaznem in dostojnem nivoju. Mogoče bomo pa končno le uvideli, da je za vse nas bolje, da pričnem dojemati demokracijo kot dolžnosti in ne samo pravice in da svoboda govora ni zato, da se zmerjamo med sabo. In da je za nas vse najbolje, da smo tolerantni drug do drugega. Skratka, čisto po domače: “da vkup držimo”!

PS – za kitty: Rosvita Pesek je s Ptuja, torej je Slovenka:-)

LP

Je bla pa to edina predvolilna oddaja, ki je bila meni všeč….

Verjetno zaradi Marjota…. jst bi šla kr z njim…. ma kaj ku me neče… 🙂

Verjela ali ne toliko sem pa le razgledana 🙂

Drugo si lepo napisala, čeprav meni ona včeraj pač ni bila všeč. Oddaja je bila res lepo zastavljena zato me je pa toliko bolj zmotila njena katastrofalna slovnica.

:-)))

Jaz in moj dragi pa sva bila nad oddajo zgrožena. Bolj kot na predvolilno oddajo je to spominjalo na Silvestrovanje z RTV SLO. Ali nedeljski večer z Mariom. Kot je rekel moj dragi … Ponavadi politiki izkoriščajo televizijo. Tokrat je televizija izkoristila politike.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

No sej v bistvu jo je bilo za vzet kot tako. Klepet z Mariom :))) Ali on zna tudi kaj drugega? :)))

Midva sva se veselila prave volilne oddaje in zato hitela iz BTC-ja. 🙁

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ma pol sta si pa čisto sama kriva 🙂 Pričakovat pravo volilno oddajo z Mariom…dej no :))) Je luškan in prijazen to že…..

Meni je blo pa glih zato všeč…. malo drugače, kot ponavadi…

Zakaj bi pa preskočila tvoj nick, a sem kje napisala, da me moti?? Sem kje odprla temo z naslovom je kitty slovenka? In pljuvala po tebi, ker pišeš kot skropucalo? Hotela sem ti napisati to, kar pač sem. Komu pa naj napišem, če nate leti? Si pa res debilna. Tako kot sem ti jaz “povedala” svoje, povej ti svoje Rosviti. Ali pa še bolje – gladovno stavkaj pred RTV naj jo odstavijo ali pa se od besa in užaljenosti, ker ne govori tako, kot bi si ti želela, vleži na tire … mogoče te bo celo kdo resno vzel 🙂
Svoje razvade in grehe boš morala pa kar lepo sama plačati.
Nicka pa res ne bom menjala, imam tega in samo tega že od vsega začetka. In če Primož preveri moj IP, se točno vidi iz kje sem. In res močno dvomim, da bi bile vse tiste, ki se ne strinjamo s teboj iz istega kraja :)). No, očitno nisi tako priljubljena, kot si mislila da si 😉

New Report

Close