Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rottweiler ali doberman?

Rottweiler ali doberman?

Lani ste recimo norele, da konji zmrzujejo zunaj, da je treba odvzet, ker so mučeni, potem pa na nacionalki pove veterinarka, da se konj najbolje počuti v taki klimi in se prav zadovolnjo nastavlja sneženju in se celo tu in tam valja po snegu.

Ti pa pojej eno konzervo, pa bo pasji mir :))
[/quote]

A zdaj se boš pa za bipolarca vlekla? Kaj pa imata to vidva a? Pa menda ja nisi tako obupana da se s psihoti pečaš?

Konzerv pa ne jemo, tudi pes ne.

A zdaj se boš pa za bipolarca vlekla? Kaj pa imata to vidva a? Pa menda ja nisi tako obupana da se s psihoti pečaš?

Konzerv pa ne jemo, tudi pes ne.
[/quote]Potem se pa vsaj cepi proti steklini, nikoli ne veš, morda tudi navadno norost blaži pri človeku.

Potem se pa vsaj cepi proti steklini, nikoli ne veš, morda tudi navadno norost blaži pri človeku.
[/quote]

Oo, ta je super, zadetek v polno :))

Potem se pa vsaj cepi proti steklini, nikoli ne veš, morda tudi navadno norost blaži pri človeku.
[/quote]

Ne pogovarjam se s tabo, kaj se vtikaš >:-(

Ne pogovarjam se s tabo, kaj se vtikaš >:-(
[/quote]
Saj meni je jasno, da se ne, tebi ni, pisariš pa zblojene bedarije, pisariš in je že prav , da jih dobiš po preperelem votlem skafandru.😅


Saj meni je jasno, da se ne, tebi ni, pisariš pa zblojene bedarije, pisariš in je že prav , da jih dobiš po preperelem votlem skafandru.😅
[/quote]

V bedarijah pa tebi ni enakega, ni bilo in ne bo DDD

Pes je imel/bo imel wc kjerkoli, ni pomembno in ga ne učimo, ker tako pošlaufamo. Vzeli bomo iz Srbije, kjer je kupiranje ušes in repa dovoljeno, pri nas bomo samo plačali kazen na meji, kar je že tudi v sami ceni in še zmeraj pol ceneje kot pri nas. Zaradi kupiranja treba čakati na dobermana in nevem če lahko tako dolgo čakamo, če je morda Rotti vsaj približno tako dober čuvaj. Važen nam je agresiven izgled, da odvrača ljudi od hiše, ker smo imeli pred kratkim vlom, odkar ni psa. Nekupiranega dobermana se noben ne ustraši, misli da je kelpi ali grebenar.
[/quote]

Vi ne boste imeli dobermana ampak spačka. Popačenega spačka!!! Odrezat pa daj sebi ušesa, verjemi, da boš dovolj strašen na pogled, da bodo vsi pobegnili. Ne boš potreboval psa, idiot!!!

V bedarijah pa tebi ni enakega, ni bilo in ne bo DDD
[/quote]
Zate, ja, in tebi podobne, ko ste na mentalni razvojni stopnji malo nižje od primata. Cucki so vsekakor pametnejši od vas in so v bistvu oni vaši skrbniki, ne vi njihovi.😅


Zate, ja, in tebi podobne, ko ste na mentalni razvojni stopnji malo nižje od primata. Cucki so vsekakor pametnejši od vas in so v bistvu oni vaši skrbniki, ne vi njihovi.😅
[/quote]

Bom povedalo mojemu psu da mora biti bolj priden v službi da bo več zaslužil in nam kupil boljše meso DDD

Bom povedalo mojemu psu da mora biti bolj priden v službi da bo več zaslužil in nam kupil boljše meso DDD
[/quote]
Če hodiš v službo še ne pomeni, da si pametnejše od cucka in bolj odgovorno.😅


Če hodiš v službo še ne pomeni, da si pametnejše od cucka in bolj odgovorno.😅
[/quote]

A zato si ti zaposlen na MONu? DDD

A zato si ti zaposlen na MONu? DDD
[/quote]

Če ti je tako vsaj malo lažje, ti se kar tolaži….😅

Če ti je tako vsaj malo lažje, ti se kar tolaži….😅
[/quote]

Ma jaz ne rabim tolažbe. Ampak tebi pa mora biti res hudo, ko te noben, še pes, ne mara DDD

Ma jaz ne rabim tolažbe. Ampak tebi pa mora biti res hudo, ko te noben, še pes, ne mara DDD
[/quote]

Opa, njega pa psi naravnost obožujejo, da čofotajo po luftu 😉

Ma jaz ne rabim tolažbe. Ampak tebi pa mora biti res hudo, ko te noben, še pes, ne mara DDD
[/quote]
Ej multinično, spomin zlate ribice je pa tud vrag, malo anzaj si norelo kaj imava s Šnelco, včearj z Olivijo….😅

Če lahko, na ZS.
Sicer pa vam pustim še mejl.
Hvala!
[/quote]

Žal nisem prijavljena in se zaradi stanja na forumu ne želim.


Ej multinično, spomin zlate ribice je pa tud vrag, malo anzaj si norelo kaj imava s Šnelco, včearj z Olivijo….😅
[/quote]
In?

Sicer sem jaz ‘norelo’ za Šnelco, glede Olivije pa nimam pojma o čem ti to, da to razčistiva.

Opa, njega pa psi naravnost obožujejo, da čofotajo po luftu 😉
[/quote]
Amapk veš, da res žival še akko čuti. Sosedove psice je zelo strah pokanja in grmenja, tega je pri nas vedno bilo tu in tam in če sem bil doma je priletela k meni in začela skakat po meni, češ da jo bom zaščitil. Potem iz doline en ovčar, najprej psica, nato pa še mlad pes, ta se je kar vsedel pred prag in začel praskat po vratih in potem je bil cel dan pri meni, tako da lastniku ni bilo treba več skrbet, kam je pobegnil, bi kar moj bil. ( seveda sem mu pa dal kak kos mesa ali klobase, da ni bil cel dan revež lačen in ko se je že sam odločil, da je raje pri meni kot doma)😅


In?

Sicer sem jaz ‘norelo’ za Šnelco, glede Olivije pa nimam pojma o čem ti to, da to razčistiva.
[/quote]
eh…čoknjeno si.😅


Amapk veš, da res žival še akko čuti. Sosedove psice je zelo strah pokanja in grmenja, tega je pri nas vedno bilo tu in tam in če sem bil doma je priletela k meni in začela skakat po meni, češ da jo bom zaščitil. Potem iz doline en ovčar, najprej psica, nato pa še mlad pes, ta se je kar vsedel pred prag in začel praskat po vratih in potem je bil cel dan pri meni, tako da lastniku ni bilo treba več skrbet, kam je pobegnil, bi kar moj bil. ( seveda sem mu pa dal kak kos mesa ali klobase, da ni bil cel dan revež lačen in ko se je že sam odločil, da je raje pri meni kot doma)😅
[/quote]

Ja, ja, se vidi preko foruma v živo 😉
Pa srnice, konji, veveričke,… vse kar v naravi opaziš in se približaš. In to je posebno, lepo doživetje.
Žival ve in čuti 🙂

Tole temo lahko počasi zaklenete, je zalutala v tri krasne. Po zaslugi viharnega bipolarca, kot ponavadi.

Pes se šteje za nevarnega, če ugrizne. Okoliščine NISO pomembne. Varovanja nepremičnin preko psa čuvaja v Sloveniji ne poznamo, in pes je voden kot nevaren ter vpisanv register nevarnih psov. Ne govorite laži, ker očitno se na postopke ne spoznate.

Proti psu bošvodila postopek? Bwahahaha, odgovarja lahko samo oseba, ne pa žival.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Nevaren pes je na podlagi Zakona o zaščiti živali (Uradni list RS, št. 38/13, UPB3), 9. odstavek 5 člena:

”-nevaren pes je poleg psa, ki izpolnjuje pogoje za nevarno žival, tudi pes, ki je ugriznil človeka oziroma žival. Za nevarne pse se ne štejejo:
– službeni policijski ali vojaški psi, katerih ugriz je posledica izvajanja službene dolžnosti;
– psi, katerih ugriz je posledica nedovoljenega vstopa osebe v objekt ali na ograjeno zemljišče, ki je na vhodu označeno z opozorilnim znakom;
– psi, katerih ugriz je posledica ravnanja z njimi med veterinarskimi posegi;
– psi, ki še niso dopolnili devet mesecev starosti in so v tem obdobju ugriznili enkrat, datum skotitve psa pa je bil vnesen v centralni register psov že pred ugrizom; ”

Mene obtožuješ laži, sama pa nimaš pojma. Imel sem povsem prav, ti pa pametuješ, s tem, da ne poznaš zakonodaje, čeprav se napihuješ kto tista riba napihovalka.

Ker pasjo sceno nekoliko poznam, mi prideta na misel dve osebi ženskega spola, ki bi se lahko skrivali za nickom ‘pasja prehrana’, če pa nick implicira na dejavnost, je pa jasno, s kom imamo opravka. :)))) V glavnem, zopet si se osmešila, je kar pravilno, da deluješ ‘anonimno’.
[/quote]

S pasjo prehrano se ne ukvarjam 🙂 ta vzdevek imam zaradi teme, v kateri sem se prvič pojavila na forumu in je bilo govora o pasji prehrani – za več info pa uporabi iskalnik.
Če poznaš slovensko pasjo sceno, potem mene ne poznaš. Kratko jedrnato, zato tudi ne morem biti nobena od žensk, ki jih poznaš in sumiš. Ker pa jaz slovensko sceno tudi poznam, pa si kar mislim, za kateri dve me želiš zamenjati 🙂
In tretjič. Citirati res znaš, tolmačenje zakona pa ti ne gre in bi v tem primeru izgubil svoj primer. Avtorjev pes bi v primeru ugriza bil zaveden v register nevarnih psov, prav tako mu ne tabla z opozorilom hud pes, niti vdor na posest ne bi pomagalo pri izplačilu odškodnine ugriznjenemu.
V čem je keč med navajanjem zakona in praktično uporabo le tega, pa sam poštudiraj.

To niso psi za začetnike, ki na sč vprašujejo za mnenje

New Report

Close