Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Rubyfruit, tako sem se zasekiral!

Rubyfruit, tako sem se zasekiral!

ker si včeraj napisala, da “nimam srca”, da nisem mogel zaradi tega spat! Jaz pa tako dober človek…
Kar povej kaj si mislila s tem!

ni je, si jo prestrašil

Najbrž se boji, da me bo mela na vesti, če mi srce poči

Sej nism nikjer napisala da nimas srca in da nisi dober clovek..tega ne mors rect..nihce me pa ne bo prepricu da so vse te zenske tukaj gor zate vec kot igra..no mogoce kaksna ampak vecina pa ne..to sm mislila s tem. 🙂 Drugace jaz cist verjamem da si dober clovek in vse.

www.studentarija.net

Rubyka moja, šele zdaj sem te opazil! Pa kje si se potepala? Men pa dolgčas.
Pa lepo si napisala da nimam srčka, sam ne morem vsega prevrtet kje in

Ni me blo..sm se ucila doma za izpite…No ja da ti je dolgcas dvomim..da nimas srcka pa tud nism napisala in ti to ves..:P

www.studentarija.net

Nimam ga, ker si mi ga ti ukradla, deklica moja!

Oh to pa ni blo zanalasc..powej kam ti ga posljem.. 😉

www.studentarija.net

Ja, zdej bi mi ga poslala nazaj, čist uničenega… Hotel bom tvojega, pa še taspodnjega zraven!

Kako nej bi ga pa unicla ce sploh nism vedla da ga mam..moj je pa tud nekje drugje tko da ti ga ne morm poslat 😉

www.studentarija.net

Zdaj se bom pa še bolj sekiral, sploh več spal ne bom! Sem mislu, da si moja, vsaj mal..

Ah sj jih mas tok da se opazu ne bos ce bom jaz manjkala 😉 skratka mislm da ti ne bo nc hudga 😉

www.studentarija.net

Saj imaš tudi rajši 10.000 v denarnici, kot 5!
In tebe takoj pogrešim, a nis vidla?!

Po moje to ni primerjave z denarjem..mors bl gledat na primerjavo kvaliteta in kvantiteta 😉

www.studentarija.net

Ruby, saj gledam:

Kvaliteta si ti, deklica moja dolgolasa, kvantiteta tudi, a ne vidiš koliko bi jih?

Sj zato pa pravm kvantiteta..da ti ne bo enkrat energije zmankal 😉

www.studentarija.net

Energije imam preveč, s polaganjem rok na tvoj hrbtiček, prsi in luliko bi jo še ti dobila kolikor hošeš, kar metalo bi te!

Ojoj…..sem misla, da si samo moj…:)))
Te pa nič, te pa grem…..

Ne, kar ostani, saj veš da sem tudi tvoj! Posebno če bi videl kako stojiš pred pisuarjem in lulaš mimo, hahaha

hahah, take stvari tebe rajcajo?

Med drugim…Sem še kar nor zaradi tega? Zdaj te zatožim!

Ti kar bodi nor…imam rada nore igrice…..hahahah
ne me tožit…..dobiš lupčka!

Sem te že, kaj pa z poljubčkom?

Zaj ga ne boš dobil tja, kamor sem najprej mislila……….tak!

A na mojega lulija? Jaz bi ti ga pa dal na tvoj gumbek tam na sredin, pa še pocuzu bi ga!

New Report

Close