Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Rupar bo zmagal!

Rupar bo zmagal!

Ne bom se spuščala v razpravljanje s potencialnimi pravniki, ker sama to nisem. Naj mi pa bo dovoljeno, da povem nekaj “laičnih” pripomb.

Nekaterim ni nikoli nič prav, kar stori nasprotna opcija. Če Rupar ne bi odstopil bi vpili na en način, zdaj ko je odstopil pa jim ni prav, vpijejo na drug način. V preteklih 12 letih, vladavine ene druge strukture, se nikoli ni zgodilo, da bi kdo odstopil, (pa je bilo več kot samo en primer), če ne drugače vsaj iz zgolj higieničnih razlogov. Ni mi všeč takšno licemerstvo, sploh pa če prihaja od bodočih pravnikov, ki naj bi “preganjali” drugo stran pravice, branili pa pravice posameznika ali skupine. Kako se naj jaz, kot posameznik, počutim pravno varno, če pa že zdaj, ko so šele potencialni pravniki, delajo razliko med ljudmi in skupinami, zgolj po nekem subjektivnem vzorcu – nekomu, ki mi je všeč, daj amnestijo, nekoga, ki mi je pa antipatičen, daj na vislice.

Ponavljam, da je to moje laično gledanje na stvari.

Tina pa povej za en primer od politikov, ko je nekdo goljufal in ni spoštoval zakonov v Sloveniji , pa ni hotel odstopiti oziroma ga ni niso razrešili. Ne gre za nobeno licemerstvo, na osnovi čega pa lahko to sklepaš. Mi govorimo za vse enako. Če smatraš, da je Slovenija pravna država, si lahko čisto brez skrbi in se počutiš varno in naj te ne bo strah “bodočih pravnikov”. Mi ne bomo sodili, se bomo ukvrjali z gospodarskim pravom. Je veliko bolj donosno. Toliko iz prve roke. Tako nič bojazni. Lepo mirno pančkaj in lepo sanjaj.
Darius, mi nismo dajali nobenih pavšalnih sodb, nikogar nismo obsojali. napisali smo samo to, kar je bilo povedano: Rupar je odstopil zato, ker je goljufal in ker ni spoštoval predpisov. In če je temu tako, smo tudi napisali, da je potrebno najprej uvesti preiskavo in na podlagi ugotovljenih dejstev kazenski pregon. To velja za vse. Pa lahko obračaš gor ali dol, vedno je tako kot je. Na prvem mestu je zakon.

Rupar ni odstopil zato, ker je goljufal, temveč zato, ker si želi oprati ime in ne skrivati za poslansko imuniteto. Če mu bo to uspelo, bo odvisno predvsem od tega, ali mu bodo morebitne goljufije dokazali. Ali meniš, da bi bil Rupar z neodstopom manj kriv ?

*****Kako pa šteješ Jelinčičev in Kacinov neodstop ? Oba sta namreč klovna Ruparjevega tipa s precej masla na glavi. ******

mislim, da bi tudi onadva morala odstopit, pa tudi Janša in še kdo.

Pa ne toliko zato, ker so klovni temveč zaradi suma korupcije in kaznivih dejanj, (pa ne mislim prometnih prekrškov, ti so opravičljivi).

Sodstvo je tud pod kritiko. politiki lahko zganjajo barabije, pa so na koncu oproščeni.

Slovenci smo en tak smotan narod ,iščemo napake drugih in pljuvamo pa njih ,sploh pa če je človk že mal premožen.Da bi pa pomisli da ta človk tut če ma že poslansko plačo nebo nič narobe če dobi še občinsko sam glavn je da je sposoben in naredi za svoj kraj kaj koristnega pa ni važn al je ta lev al desn.
Raj bi zbral tacga župana ki sam pljuva po drugih pol pa ko je izvoljen pa ni nič z njemu.Dejte prosm gledat da boste volil župane da so sposobni kaj narest pa bomo vsi mel neki od tega.Tržičani pa vidm da ste na forumiu kar pametni in veste in se zavedate da rupar kaj naredi in samo to je merilo.Vso srečo Tržičani.

Spodnesli so me mediji, je dejal ex tržiški župan. Hja, nič lažjega kot naprtiti krivdo novinarjem. Morda je že pozabil, na mizeren tel. pogovor z ex novinarko Direkta Slakovo, ki ga je predvajal Slak v nedavnih trenjih. Takrat smo ga Slovenci lahko spoznali v drugi luči. Slakova mu je že tedaj navrgla, da bo verjetno tudi ob županski stolček. Sledile so grožnje novinarjem v javnih predvolilnih govorih, češ da jih bo na gobec, če se prikažejo v Tržiču. Očitno je bilo Tržičanom tudi tovrstne agresije dovolj in hočejo spremembo, kar so pokazali v drugem krogu.
Za Ljubljano se je torej zgodil še Tržič, kaj podobnega se zna primeriti tudi na državnozborskih volitvah. Pustimo se presenetiti. Morda bodo odslej premiki na z leti pregretih foteljčkih pogostejši. Nekateri že pošteno švicajo…
Pa niso za to krivi mediji, dajte no!

Rupar, vrni se!


Vrni se v šolo otrok s posebnimi potrebami, zajeban balkanc. Kwa sploh delaš v Sloveniji?

New Report

Close