Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek S čim nad fleke od POMARANČ?

S čim nad fleke od POMARANČ?

Hojla,

naš tamali (10m) s takim navdušenjem v ustka nosi koščke pomaranč in mandarin, da je kaj.Saj mu dam največji možni slinček, pa že brisačo čez noge, pa pladenj od stolčka čisto k telesu, ampak še vedno se kakšen košček znajde pod rito ali pa si ga pritisne kam drugam.

In – ti presneti fleki od pomaranč in mandarin ne gredo z ničemer stran!!!!!!!
namakala sem že čez noč z VAnish Oxi, pa potem oprala (to je pomagalo pri dinji, jagodah, travi….), ampak vse zaman! Ne gre ven in basta.

Ima katera kakšen recept?
Zelo bi bila hvaležna, poflekane oblekce se kar nabirajo….

lp

Sem pogledala v eno knjigo, kjer piše:

SADJE- madež operemo s hladno vodo in kisom, če je potrebno pa dodamo še nekaj kapljic limonovega soka.

Tako piše, če je pa res pa ne vem. Poizkusi.

Uspešno odstranjevanje madežev želim.

Najlepsa hvala za tvoj trud, Bigmama,

jaz sem poskusila tudi že s citronko (ekvivalent limoni?), pa ta vrag ni šel stran! (delovalo pa je recimo pri borovnicah in jagodah)

Grrrrrrr…..

lp

Rada bi pomagala pa žal drugega “recepta” nimam.
Tolaži se s tem da bo obleko prerastel.))))ha, ha

Jaz sem ugotovila, da če kaj pomaga, potem je to krema OPAL, pomalaga mi je odstraniti veliko madešev, vendar sem pred časom z bele jopce (skoraj že odpisala) odstranila madež po vseh neuspelih poskusih z varikino. JA bila je pač sreča, da je bilo sadje na beli jopci. Če bi bila barvna, z varikino pač ne bi šlo.
Opal pa je v primerjavi z vsemi reklamiranimi sredstvi najcenejše in najučinkovitejše sredstvo.
LAhko probaš še s tem, vendar pa sem tudi slišala, da ko že enkrat opereš in potem polikašž, ali posušiš v sušilcu zadevo za vedno takorekoč “zapečeš”.
Upam, da uspe, drugače pa so ti že napisali, saj boste kamlu prerasli…..

jaz imam za madeže od Amwaya Pre wash sprej in gre vse stran. Probaj.

škarje 🙂

Jaz imam dobre izkušnje s Fleckenteufel od Dr. Beckmanns. V malih, zelenih, ploščatih plastenkah so odstranjevalci za različne vreste madežev. Dobiš v DM, MUellerju, Sparu,…

New Report

Close