Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S ČIM ZAČETI

S ČIM ZAČETI

Pa v parih dneh ko sm se prijavil na agencijo, sem dobil službo.

Jaz mislim, da so agencije boljše od zavoda, da preko agencije prej dobiš zaposlitev. So pa sigurn tud kakšne agencije zanič.

Zanima me, če lahko iščeš delo preko agencije za zaposlovanje, če si vpisan na Zavodu za zaposlovanje.

Da.

Kje pa dobiš razpis za delovna mesta ?

Namreč, sedaj sem po spletu pregledal kar nekaj razpisov, vendar nikjer nisem zasledil, da bi lahko preko agencije dobil zaposlitev kar navaden delavec. Za vse so potrebne neke reference.

Ja na Moje delo Adecco in ostale kar objavljajo, je ful tega, sploh pa za navadne delavce.
Lahko pa greš direkt na kakšno agencijo in se tam prijaviš. Tako sm naredil jaz in čez kakšen teden so me poklical če bi sprejel eno delo, sm bil za, so rekli naj drug dan pridem h njim na agencijo, sm šel in drug dan zjutraj takoj na zdravniški, popoldne pa že delat.

Na novo začeti v poznih tridesetih letih ?

Ne vem, kaj naj začnem. Sredstev nimam veliko, zavedam pa se, da moram začeti drugače. Ideje pa nimam nobene prave.
Mi zna kdo še kaj svetovati.

Ena vrata se zaprejo, odprejo se druga. Ko padeš, se moraš vedno znova in znova pobrati.

Na Zavodu za zaposlovanje slej ko prej uredijo zaposlitev prek javnih del za vse tiste, ki so pri njih vpisani.

Na Zavodu ti dajo napotnico za delodajalca, ki bo zaposlil delavca preko javnih del. Toda zgodi se, da te delodajalec ne sprejme.
In potem se ti kopiči na Zavodu za zaposlovanje dosje z negativnimi referencami.

New Report

Close