Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S kakšno pozornostjo do 500eur se opravičit ženi?

S kakšno pozornostjo do 500eur se opravičit ženi?

O bog, da meni kupi psa, leti skozi zaprta vrata.

Za avtorja pa, a ti misliš, da je 500 eur nek znesek, da ti ona oprosti?! Če bi dal dve nuli zraven, potem mogoče. Ampak res mogoče pozabim, oprostim ne.
[/quote]

Končno bi imela zvestega življenjskega spremljevalca xD …lahko je tudi iz zavetišča bdw…

Če je bila prej ali slepa, bo ob dragem darilu čudežno spregledala. 🤣😂😅 Pol pripravi kaj več kot 500 čukov. 😁

Kupi ji nov avto, kakšen Audi A5 recimo. Je pa več kot 500 eur.

Ni denarja za varanje in lazi. Brca v rit in locitev placaj ji Matoza da jo loci od takiga idiota

Ločitveni list ji dej, pa vse po pravici povej…. sam zna stat več kot 500€

Ni več službeno odsoten. Že kar nekaj časa dela od doma.
[/quote]

In zakaj mu nisi takrat dala brce v rit?

Ni več službeno odsoten. Že kar nekaj časa dela od doma.
[/quote]
Zakaj si ga že nazaj vzela po tisti fantovščini? Ker je obljubil, da ne bo več pijan seksal okoli?

Če ti je res žal, daj bon za zakonsko terapijo za oba (hkrati). Da pokažeš, da misliš resno, da se želiš spremeniti. Pa ne sili s spolnostjo! Mislim,da bi bilo to najboljša rešitev.

Bon za 500 eur v njenem najljubšem šoping centru se mi zdi lepo darilo, da se malo odkupiš za vsa ta leta. Seveda ji ga položiš na vozniški sedež avta, vsaj srednjega razreda, ki ji ga boš kupil. Saj si tako mislil, kajne?

Za jurja ne dobi nič konkretnega pri estetskem 🙂

Ma ga ni denarja, da se mi desc varalica prične prilizovat. Sploh, če ni varalica iz razloga, da doma je vseeno rednea intima in to tudi pokaže z nasmeškom, da ni mu pravzaprav ni ne fali, ampak da ga odnese drugje, ker se mu meče pod noge in ker bi po”toliko letih” pa skrivoma spet malo še drugje. Steram in sodno poberem, kar pritiče.

Kup ji nov tv, za turške zajfnice bo dober, zvečer pa za fuzbal. Oba bosta imela nekaj od tega. Tako je naredil moj brat in babnica skakala do stropa. Varal jo je takrat že 5 leto, kot neko priložnostno darilo da se je bolš pocutil. Verjetno boš dobil celo kaj v zameno in se vesela bo. zamisli pa se, kolk si zapravil že za ljubico in malo prilagodi znesek.

Izpiski bančnih in kartičnih računov, dvivgov gotovine, ki jih mora po nalogu sodišča predložit ob razvezi, to veselo in pošteno prikažejo. xD. za več kot 0 let, če je treba, za nazaj.

Izpiski bančnih in kartičnih računov, dvivgov gotovine, ki jih mora po nalogu sodišča predložit ob razvezi, to veselo in pošteno prikažejo. xD. za več kot 10 let, če je treba, za nazaj.
[/quote]

10 let, popravek zgoraj

Bi ti en drek….tvoj je tudi veliko sluzbeno odsoten. Ce te vara ali ne, ne ves.
Jutri ti prinese prstan za 500 EUR in ti ga nasutiras v rit?
Zakaj ze?

Mater res si kura……
[/quote]

Zenska ima bolj “dolge kable”. Ne mores ji zamerit, ni sama kriva.


Kupi enosmerno vozovnico do Timbuktuja. Zase. Žena bo srečna. Takoj (te) bo pozabila.
[/quote]

Najboljši predlog.

Podpis ločitvenih papirjev bi jo najbolj razveselil :))
500e.? Nehi no, še za 2 ornk flaše šampanjca ni, da ženska vsaj pošteno nazdravi.

Zame nobena ni vredna niti 500. Si moški, poročen si iz osnovnega razloga, da imaš oprano perilo, skuhan obrok in se vračaš v čisto bivalno okolje.

Nadstandard zdrav moški najde drugje, ne doma.
Naj bo vesela strehe nad glavo.
Mehkužec si, žalostno.

2 črnca najami, pa naj jo obdelujeta pred tabo. Samo tako se boš odkupil za vse svoje grehe.

Zigec a glava je od belca, telo pa od Turka🤣😆🤣
[/quote]
Če je taspodnja glava od tistih južno od reke Kongo se bova zmenila. Ta zgornja me pa sploh ne zanima tudi, če je nima.

od kirga Turka? Žige Turka?

[img]https://uploads.publishwall.si/imgs_2/2016/08/02/publishwall_1470137412_2824447.jpg[/img]

Zakaj misliš da bi ti oprostila zaradi darila? Sori ne ljubiš je in najbolje da ji dovoliš oditi oziroma spokaš kar sam. Nobena si ne zasluži teleta kot si ti. Na bruhanje mi greš.

Ga ni opravicila da bi ga zenska sprejela za tvoje nebuloze. Spokaj se stran.

Hvala bogu mi ni cigla padla na glavo da bi se zenila in enmu pofuklnu, glancala gate, pa kuhala. Take je treba kvecjemu v glavo jebat.


Ti pa pišeš kot da so tvoja jajca zlata in se bo oz njih zvalil najmanj bodoči predsednik Amerike LOL. Kaj pa imaš ti ženski za ponuditi, če ona poskrbi že za vse sama? Vas je treba kastrirat take, da se ne širijo slabi geni

Zapusti jo.

Tako bi imela priložnost si najti nekoga k jo ceni.

New Report

Close